Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

QUOTE(rokoko @ 2008 06 19, 11:54)
neisivaizduoji, sita as is seklu  doh.gif uzsiveisiau, oi long storry...
jei nori kilimuko, tai skaidyk ja dabar po daigeliuka, ir kas 3-4cm...



mes tai jos neskaidydavo, pati augdavo ir plesdavosi puikiausiai, tik nuzydejus karpydavom.

QUOTE(pukučiai @ 2008 06 19, 12:03)
[B]Aš pastebėjau kad perkunropei kuo prastesnės sąlygos tuo jos gražiau [/B]auga maniškės kelios tarp akmenų igrūstos auga ir vargo nemato tavo uolaskėlės labai čiki atrodo  thumbup.gif
Aš nieko neskaidžiau ji savaime man išsiplėtė bigsmile.gif



super, to man ir reikia laugh.gif o kada perkunropes zydeti pradeda ? dabar pradedu prisiminti, kad pas mama per durna galva pries kelis metus jas isroviau kaip piktzoles doh.gif dabar atradau is naujo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ebi @ 2008 06 19, 23:47)
mes tai jos neskaidydavo, pati augdavo ir plesdavosi puikiausiai, tik nuzydejus karpydavom.
super, to man ir reikia  laugh.gif o kada perkunropes zydeti pradeda ? dabar pradedu prisiminti, kad pas mama per durna galva pries kelis metus jas isroviau kaip piktzoles  doh.gif dabar atradau is naujo  wub.gif


Man tai jos patinka thumbup.gif tai va vienos tos smulkios perkunropes(kur foto buvau įmetus voratinklinės atrodo) pradėjo žydėti o tos didžiosios jos begalo greit veisiasi tai jau pumpurai sukrauti gal kitą savaitę žydės. Aš pernai net 3 kibirus jų išmečiau tiek prisiveisė tai vyras juokiasi eini perki o po to meti lauk tai reikėjo nešt į turgų kiek būtum "bapkiu" uždirbus lotuliukas.gif lotuliukas.gif Viena tokia didžiulė užaugo apie 15 cm skersmens bigsmile.gif Dar sakiau reiks tu tamsiųjų užsiveisti bordinės spalvos.


Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2008 06 20, 08:08)
Man tai jos patinka  thumbup.gif tai va vienos tos smulkios perkunropes(kur foto buvau įmetus voratinklinės atrodo)  pradėjo žydėti o tos didžiosios jos begalo greit veisiasi tai jau pumpurai sukrauti gal kitą savaitę žydės. Aš pernai net 3 kibirus jų išmečiau tiek prisiveisė tai vyras juokiasi eini perki o po to meti lauk tai reikėjo nešt į turgų kiek būtum "bapkiu" uždirbus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Viena tokia didžiulė užaugo apie 15 cm skersmens  bigsmile.gif  Dar sakiau reiks tu tamsiųjų užsiveisti bordinės spalvos.


nu tikrai nemesk.. parasyk i foruma, kai turesi pertekliu - atvaziuosim, paimsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2008 06 20, 10:24)
nu tikrai nemesk.. parasyk i foruma, kai turesi pertekliu - atvaziuosim, paimsim biggrin.gif

Matai kad aš pernai čia nesedėjau prisiregistravus senai o tik šiemet rašyti bendrauti pradėjau tai jau dabar žinosiu kad negalima mesti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2008 06 20, 09:41)
Matai kad aš pernai čia nesedėjau  prisiregistravus senai o tik šiemet rašyti bendrauti pradėjau tai jau dabar žinosiu kad negalima mesti  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Nu bet kaimynką tai ir pernai turėjai mad.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 06 20, 10:45)
Nu bet kaimynką tai ir pernai turėjai  mad.gif

Jetau to ir bijojau galvoju jei nengamo pamatys tai man bash.gif tai aš tų perkunropių turiu jau kokie 6 metai o pernai tiek prisiveisė net nežinojau kur dėt tai paskaiu kai sužinojo mano tetos man irgi bash.gif sako aš perku po 1-2 lt. moku o ji čia kibirais meta lauk doh.gif tai sakiau viskas pasitaisysiu

Ateik į svečius tikrai išrašysiu matai šiemet tiek dar nepribujojo dar ta duosiu šiloką geltonai kur žydi kaip krūmelis auga, ir tą kambarinę nes jau ketinu savąsias sodint šaknų kad pribujojo tai va laukiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukučiai: 20 birželio 2008 - 09:04
Sveikos merginos, nedalyvauju as jusu pokalbiuose, bet matau zinoves esate..
gal kuriai teko susidurt su tokia problema kaip senos vejos atnaujinimas...nebegrazi gumbuota..ka man cia su ja daryt, gal yra civilizuotesniu budu nei perkasimas
Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2008 06 20, 10:01)
Jetau to ir bijojau galvoju jei nengamo pamatys tai man  bash.gif tai aš tų perkunropių turiu jau kokie 6 metai o pernai tiek prisiveisė net nežinojau kur dėt tai paskaiu kai sužinojo mano tetos man irgi bash.gif sako aš perku po 1-2 lt. moku o ji čia kibirais meta lauk  doh.gif  tai sakiau viskas pasitaisysiu

Ateik į svečius tikrai išrašysiu matai šiemet tiek dar nepribujojo dar ta duosiu šiloką geltonai  kur žydi kaip krūmelis auga, ir tą kambarinę nes jau ketinu savąsias sodint šaknų kad pribujojo tai va laukiu

Aha,pakliuvai happy.gif lotuliukas.gif 4u.gif

Ateisiu bigsmile.gif būtinai clap.gif clap.gif clap.gif O aš vis neprisiruošiu margučių išskirstyt ax.gif Nu gal šiandien prieisiu kažkaip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 06 20, 11:13)
Aha,pakliuvai  happy.gif  lotuliukas.gif  4u.gif

Ateisiu  bigsmile.gif  būtinai  clap.gif  clap.gif  clap.gif  O aš vis neprisiruošiu margučių išskirstyt  ax.gif  Nu gal šiandien prieisiu kažkaip. g.gif

Aha kad pakliuvau tai pakliuvau blush2.gif va per ta ilgą liežuvį bigsmile.gif
Kažin ar be prieisi juk lietus pradėjo lyt
Dar norėjau pasigirti gi braškiu kad prisiskyniau kibirą tai vakare gresia uogienių virimas blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2008 06 20, 10:18)
Aha kad pakliuvau tai pakliuvau  blush2.gif  va per ta ilgą liežuvį  bigsmile.gif
Kažin ar be prieisi juk lietus pradėjo lyt
Dar norėjau pasigirti gi braškiu kad prisiskyniau kibirą tai vakare gresia uogienių virimas  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Tai va,pradėjo doh.gif Nu gal nelis ilgai,nes labai nesinori kambary lindėt ax.gif
Pas tave tiek braškių? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2008 06 19, 10:39)
tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif
Ten ne uolaskėlė o perkunropes  bigsmile.gif
Mano uolaskėlės jau nužydėjo va kaip atrodė (jos gana ilgai man kankinosi vis apvisdavo o šiemet va kokia gražuolė)
user posted image
Šių metų pirkinys (dar visai mažutė) ta balta irgi tokia mažutė buvo tai tik per 3 metus tokia užaugo) bigsmile.gif
user posted image

O kur jūs perkat tokius grožius?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2008 06 20, 11:39)
O kur jūs perkat tokius grožius?


Turgui pas bobutes bigsmile.gif
Atsakyti