Įkraunama...
Įkraunama...

Prednisolon

nežinau ar čia į temą, bet...
vakar išrašė endokrinologė PREDNISOLONĄ, vien paskaičius instrukciją plaukai pasišiaušė, gal kas gėrėt šį vaistą ir galit pasidalint patirtimi, kaip jis gydo ir nugydo g.gif
Atsakyti
as geriau cry.gif manes nenugyde bet pagyde. jokiu salutiniu rimtu nebuvo, tik labai spuogais bere verysad.gif tik tiek. o iseiti is to vaisto reikia labai atsargiai , nes tai labai agresyvus hormonai
Atsakyti
Man sis vaistas buvo israsytas pasireiskus labai stipriai alergijai:sutino veidas , rankos, kojos, dusau.Efektas labai staigus nes jau po valandos nedusino, o per 6-8 valandas isnyko tinimas ir kiti nemalonus reiskiniai.Bet gerti reikejo gal savaite ir nutraukimas palaipsniui.Salutinis poveikis-siek tiek sutrikusi hormonu pusiausvyra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gisida @ 2005 05 13, 19:35)
nežinau ar čia į temą, bet...
vakar išrašė endokrinologė PREDNISOLONĄ, vien paskaičius instrukciją plaukai pasišiaušė, gal kas gėrėt šį vaistą ir galit pasidalint patirtimi, kaip jis gydo ir nugydo g.gif



Mano mama gere kuri laika, tai tuomet ji buvo baisiai isstorejus, na netgi neisstorejus, bets istinus, ispampus visa.
Jai buvo paskirta ar tik ne pries sinusito operacija........tai po jos, kai jau nebegere.. ..pirmiausiai veida atleido, po kurio laiko ir linijas atgavo.

Bet manau kiekvienas organizmas savitai priima, gal Tau netures jokiu salutiniu reiskiniu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gisida @ 2005 05 13, 19:35)
nežinau ar čia į temą, bet...
vakar išrašė endokrinologė PREDNISOLONĄ, vien paskaičius instrukciją plaukai pasišiaušė, gal kas gėrėt šį vaistą ir galit pasidalint patirtimi, kaip jis gydo ir nugydo g.gif


Mano mama turi gerti gerti lyg tais 2 kartus per metus po 3 mėnesius. Šalutinis poveikis padidėjęs svoris ir didžiuliai skrandžio skausmai, ypač šiemet, nes liepė gerti po 3 tabletes, o anksčiau gėrdavo po vieną. sad.gif
Vaistus geria apie 4 metus, nes serga raudinąja viltlige.
Atsakyti
QUOTE(tolita @ 2005 05 25, 11:21)
Man sis vaistas buvo israsytas pasireiskus labai stipriai alergijai:sutino veidas , rankos, kojos, dusau.Efektas labai staigus nes jau po valandos nedusino, o per 6-8 valandas isnyko tinimas ir kiti nemalonus reiskiniai.Bet gerti reikejo gal savaite ir nutraukimas palaipsniui.Salutinis poveikis-siek tiek sutrikusi hormonu pusiausvyra. g.gif


Po tos pačios problemos kaip Tolitos, geriu aš jį dabar.

Jokių ypatingų pašalinių reiškinių, svoris neauga, net krenta, bet va apetitas tai tikrai labai smarkiai pagerėjo ir tiesa, mane labai migdo..bet gal dėl to, jog aš dar geriu dviejų rūšių antihistamininius vaistus, t.y. Zyrtec'ą ir Tavegyl'į. Galiu pasakyti, kad ligoninėje man jo suleido 60 mg., o tai maždaug kaip išgerti 12 tablečių iškart ir tai nieko nenutiko, tik padėjo thumbup.gif (be to, leido po ką tik suleisto dexamethasono, kuris irgi yra kortikosteroidas kaip prednizolonas ax.gif )

Geriu po tris tabletes iškart. Sakė nutraukti palaipsniui..gerti po 2 tabl., po to kurį laiką po 1 tabl. ir tik tada nutraukt vartojimą.
Atsakyti
Na nieko gero apie si vaista pasakyt negaliu.... Salutiniai pozymiai yra, ryskiausiai kazkaip matos ant veido, jsi toks suapvaleja na lyg visad gerai patines sad.gif
Vartot lga laika blogai - tikrai nugydo sad.gif
Deja siuolaikine medicina neturi kito efetyviai gydancio vaisto wink.gif Pradziai pagerejimas buna labai ryskus, o paskui jau nebelabai, ir priklauso nuo ligos, mano mamai teks ji gert visa laika..... cry.gif

jei vartojamas trumpa laika manau neprigadina tiek kiek zalos padaro vartojant visalaik sad.gif
Atsakyti
nu geras blink.gif įdomiai čia...man tai prednisolonas buwo išrašytas,kai vos nenumiriau nuo kažkieno įkandimo(gyvatės ar vabzdžio,daktarai nenustatė).tai į visokias išvykas turėjau vežiotis būtent prednizoloną,jei kas nors įkastų.
Atsakyti
Mano supratimu šis vaistas yra skirtas užtušuoti, t.y. sušvelninti daugelio ligų požymius. g.gif O iš tikro pagydyt vargu ar gali.... sad.gif
Atsakyti
Oi, man šitas vaistas kaip keiksmažodis... gilioj paauglystėj, aš jį saujom gėriau, pilna to žodžio prasme... dėl kažkokios keistos organizmo alergijos, kuri pasireiškė tuo, kad finale visiškai nekrešėjo kraujas... + 3 mėn. ligoninėj. Gėriau 1,5 metų dižiuliais kiekiais- vienkartinė dozė buvo trisdešimt kelios tambletės, po to pamažu mažino iki kol visai nereikėjo gerti. Finale- didžiulis antsvoris ir strijos likusios visam gyvenimui. Žinoma, svoris nukrito savaime per kelis metus, bet išgyvenau nemenką košmarą.... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labai keistas vaistas. Gėriau kelis kartus dėl endokrininės oftalmopatijos. Dozės aišku arkliškos, 20 tabl per dieną ir taip 10 dienų, po to dar kol "išeini" iš jo mažinant po tabletę kasdien. Siaubas cry.gif Tinimas labai nemalonus, bet praeina 4u.gif Apetitas žvėriškas, maždaug 8-12 dienom galvos skausmas bjaurus (tinsta audiniai ir kažka spaudžia), energijos daug, bet ji kažkokia keista, panašiai lyg kavos būčiau laaaabaaai daug išgėrus blink.gif
Deja, nieko geresnio nėra sugalvota, tenka nuodytis šituo.
O beje, man buvo ir vienas teigiamas momentas - oda (o žiemą buvo lyg išsausėjusi) patapo lygi, švelni, jokio kremo nereikėjo nieko.
Bet vistiek nuodas ir yra nuodas. Reikėtų naudoti tik kraštutiniu atveju schmoll.gif
Atsakyti
jeigu tik galima geriau pakeisti kokiu kitu vaistu, tai baisus vaistas, kaip narkotikas. Ilgiau pavartojus sunku atprasti. eda skrandi taip pat tinsta veidas kaip ant mieliu.
Atsakyti