Įkraunama...
Įkraunama...

Prednisolon

QUOTE(gisida @ 2005 05 13, 18:35)
nežinau ar čia į temą, bet...
vakar išrašė endokrinologė PREDNISOLONĄ, vien paskaičius instrukciją plaukai pasišiaušė, gal kas gėrėt šį vaistą ir galit pasidalint patirtimi, kaip jis gydo ir nugydo g.gif


Aš geriu šį vaista 2k. savaitėje, nes leukocitų kraujyje per mažai naudojant vaistus nuo skydlaiukės aktyvumo... Atrodo, kad viskas normaliai... Man kaip gydytojas, sakė, jei šį vaistą vartoti saikingomis dozėmis, tai jokių pašalinių poveikių gali ir nepasireikšti... Pradžioj gėriau kas antrą dieną, o dabar tik 2k. per savaitę smile.gif
Atsakyti
Gydytoja sakė, kad šis vaistas turi l. daug šalutinių poveikių ir šiuolaikinė medicina jį naudoja tik gyvybei gelbėti , pvz. astmos priepuoliui užėjus, kad žmogus neuždustų. Deja, provincijoje gydytojai jį naudoja ir gydymui...
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2005 12 17, 23:08)
Gydytoja sakė, kad šis vaistas turi l. daug šalutinių poveikių ir šiuolaikinė medicina jį naudoja tik gyvybei gelbėti , pvz. astmos priepuoliui užėjus, kad žmogus neuždustų. Deja, provincijoje gydytojai jį naudoja ir gydymui...

Tikrai ne tik astmos priepuoliams. Ir tikrai ne tik provincijos gydytojai...
Atsakyti
siuos vaistus reiktu uzsigerti kefyru arba jogurtu su specialiom bakterijom (pvz., lactobacillus acidophilus). taip pat labai padeda omeprazol ratiopharm - tai tokie vaistai, kuriuos, paprastai, gydytojas turetu israsyti, ir kurie apsaugo skrandi.
Atsakyti
Geriu si vaista hemolizinei anemijai gydyti. Dozes 12 tabl. per para. Dabar gerokai pasitaise kraujas, tai dozes mazinu.
Salutinio poveikio labai nera. Na zandai issipute, labai apetitas didelis. Ir neveikia alkoholis, na labai greit issiblaivai smile.gif
Va tik siandien nesuprantu kas pasidare. Tiek skauda koju sanarius, per kelius ypac, gal tuoj isprotesiu verysad.gif . Net nezinau kaip pas gydytoja nusigauti. Ketanovas nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Davidoff @ 2006 04 14, 08:42)
Geriu si vaista hemolizinei anemijai gydyti. Dozes 12 tabl. per para. Dabar gerokai pasitaise kraujas, tai dozes mazinu.
Salutinio poveikio labai nera. Na zandai issipute, labai apetitas didelis. Ir neveikia alkoholis, na labai greit issiblaivai smile.gif
Va tik siandien nesuprantu kas pasidare. Tiek skauda koju sanarius, per kelius ypac, gal tuoj isprotesiu  verysad.gif . Net nezinau kaip pas gydytoja nusigauti. Ketanovas nepadeda.


Kai pirkdavau Prednisolon, man vaistinėj visada sakydavo, kad reikia vartoti kalcį. Nes vartojan šį vaistą, kalcis kažkaip dingsta ir organizmo, ar jo organizmas negali pasisavinti iš produktų.
Dėl to tau gali skaudėti sanarius................ blink.gif
Atsakyti
As dabar jau mazinu dozes. Klausiau hematologes, ar reiketu vartoti kalci. Sake kad per toki trumpa laikotarpi (2 savaites ir jau mazinu dozes) nieko tikrai neatsitiks. Kalci reikia vartoti jei Prednizolona geri bent puse ir daugiau metu.
Man sanariu nebeskauda, bet tiek tinksta kojos, ypac per kelius. Ar yra kam taip buve??? Nebezinau ka daryti. Gal cia kokie skysciai kaupiasi, ar del kraujo paskystejimo kraujo patenka i sanarius. Nieko nebesuprantu, juk prednizolonas mazina tynima ir mazina visas sanariu problemas. Na zodziu kojos kaip kalades.
O dar kas keista, kad ryte atsikelus kojos is viso nebuna patinusios. Tinimas prasideda kiek pavaiksciojus, po 1 valandos.
Atsakyti
As geriau ir dabar kaip tik gerti vel ruosiuosi, nes baisiai jau sergu verysad.gif
Tai hormonas, esantis kiekvieno musu organizme, turbut zinai. Bet salutiniu poveikiu tikrai yra! Visu pirma bjauriausia tai, jog istinsta veidas, slaunys issipucia pilvas. Bet is kitos puses- jautiesi stipri ir sveika...
Nekenciu prednizolono... blink.gif nebenoriu jo gerti, bet teks verysad.gif
Atsakyti
taip, man taip pat teko gerti si vaista, atrodo po 10 tableciu i diena, po to palaipsniui mazinant doze. Buvau istinusi kaip arbuzas...labai matesi ant veido, ryte atsikelus i veidrodi baisu buvo ziureti, oda visa issitempus, atrode kad tuoj pliš. O taip pat didelis, didelis apetito padidėjimas, nuo šaldytuvo nesitraukdavau...sake, kad normalu kad toks apetitas. Nus svorio kaip reikiant priaugau ir labai greitai....nustojus gerti po truputi stojo viskas i vietas, ir svori sena atgavau smile.gif Tik dabar vel sustorejau...gal kad sedimas darbas, o gal kad kontraceptines Cilest pradejau naudoti, i celiulitas isryskejo...o gal kad mazai judu...nzn....bet per slaunis - baisu kaip sustorejau.....reik kazka daryti.
Apie prednizolona, nieko gero nesu girdejusi, tik tiek, kad jis naudojamas gana kritiniais atvejais, ir su juo reik labai atsargiai elgtis.
Atsakyti
Na stai, jau savaitele geriu po 6tabletes, daktare sake, jog mano atveju minimum 8 tabl skirti reikejo, bet zinodama, kaip as nekenciu prednizolono ir kokios man isterijos budavo, kai ji paskirdavo, daktare su viltim man skyre 6 tabl, o as su viltim, kad neissipusiu kaip balionas, pradejau gerti. Bet ka jus manot! blink.gif Uzteko vienos savaites, kad tapciau panasi i begemota! blink.gif verysad.gif Siaubas, kaip man gali padeti vaistai, kuiriu nekenciu!? Juk cia dar ir psichologinis momentas yra- jei as pykstu ant vaistu, jei netikiu jais, jei nenoriu ju gerti, tai vargu ar jie man pades.... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Teko ir man pora karų smūgines dozes gerti. Paskutinis buvo 24 tabletės per dieną ir tokio džiaugsmo 10 dienų. Po to kol "išėjau" iš jo tai dar 2 dėžutes išgėriau. Kiek žinau tai po jo vartojimo reikėtų kalio pagerti. Aš dėžutę kalio chlorido išgėriau, nes prednizolonas kalį iš organizmo išvaro. Šalutinis poveikis tai tikrai baisokas. Bet ką darysi tenka kentėt. Kol gėriau "arkliškas" dozes tai jaučiausi tikrai prastai, bet kai jos gerokai sumažėjo, tai energija liejosi per kraštus, nuotaika buvo artima euforijai.
Atsakyti
QUOTE(aistė @ 2006 05 02, 01:01)
Na stai, jau savaitele geriu po 6tabletes, daktare sake, jog mano atveju minimum 8 tabl skirti reikejo, bet zinodama, kaip as nekenciu prednizolono ir kokios man isterijos budavo, kai ji paskirdavo, daktare su viltim man skyre 6 tabl, o as su viltim, kad neissipusiu kaip balionas, pradejau gerti. Bet ka jus manot!  blink.gif  Uzteko vienos savaites, kad tapciau panasi i begemota!  blink.gif  verysad.gif  Siaubas, kaip man gali padeti vaistai, kuiriu nekenciu!? Juk cia dar ir psichologinis momentas yra- jei as pykstu ant vaistu, jei netikiu jais, jei nenoriu ju gerti, tai vargu ar jie man pades....  doh.gif  blush2.gif


Vienas gydo, kitas kenkia...visada taip, bet tavo atveju aiste, turi tiketi. Tikrai zinau kaip jautiesi, turi tiketi ir galvoti, kad cia tik laikinai dabar juos geri, gal veliau ju nereikes. Turi islaukti, nesinervuok del to, kad issiputei kaip begemotukas, juk visi aplinkiniai tavo artimieji, kuo puikiausiai zino ir supranta, kad kol kas tai vienintele tau pagalba...nusiramink, jei matai, kad tau psichologiskai sunku, pasikalbek apie tai su savo daktare, gal tau paskirs dar ir psichologo konsultacija. Man paskyre, nors ir priestaravau, bet pasikalbejusi su daktare, visai kitaip pradejau jaustis, pradejau lankyti atsipalaidavimo proceduras, israse lengvus raminancius, nes jau naktim nebemiegojau ir tokios baisios mintys i galva pradejo lysti........visai nereik bijot psichologu, jie padeda smile.gif susivokti smile.gif nesijaudink, viskas susitvarkys.
Atsakyti