Įkraunama...
Įkraunama...

Prednisolon

Sakykit man išrašė medrol 16mg. 5 dienom. Ir nežinau kaip bus? Ar čia didelė dozė? Man išrašė nuo gleivinės uždegimo. Paskaičiau atsiliepimus tai išsigandau...čia kažkoks stiprus vaistas ir daug šalutinių veiksnių nuo jo.bijau gerti? Patarkit ką daryti????
Atsakyti

Negerk, nors žiūrint koks CRB, o ir paskyrimas 5 dienoms kažkoks keistas, be jokio mažinimo, nes paprastai kas savaitę mažinama po 5mg. Turiu liūdnos patirties, tai dabar visada gydytojams pasakau, kad jų negersiu, na ir jie nusileidžia, kad jei per 2 savaites nebus pastovaus CRB kritimo (man sakydavo  žemiau 40), tik tada primygtinai siūlys. Gleivinei gerai NAG, pvz., Jarrow Formulas N-A-G (nebemoku įdėti nuorodos - atsiliepimus galima pasiskaityti iherb com, galima iš jų ir skubiai užsisakyti), taip pat gerai slopina Turmeric (standartizuotos koncentracijos), taip pat esant gleivinės uždegimui organizmui reikia daugiau vitamino D. Aš dar gerdavau Zyflamed (whole body), na ir Wobenzymą, va šito ir mūsų vaistinėse yra. Ir kas savaitę būtinai darytis CRB, kad sektum uždegimo eigą, o po kokio mėnesio spręsti, ar tikrai be prednizolo neina išsiversti.  

Atsakyti