Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia, žalia kur dairais!

Čia atrodo kaip š***anti blush2.gif
http://www.supermama...083_0015064.jpg
Atsakyti
nea, čia poza 'ar negražūs mano stringai?' rolleyes.gif
Atsakyti
Labai išraiškinga foto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 11, 20:53)
aguonos vis dar gražiausios thumbup.gif
bet kiek daug vaikų paguldytų žolėj. nuobodu schmoll.gif

labai daug - cieli du vaikai žolėj ant pilvo lotuliukas.gif

bus gi vienodų stilių, be abejo, kiekvienai savas vaikas gražiausias, ir kaip čia nedalyvausi, jei tinka pagal temą smile.gif
Atsakyti
Graži foto wub.gif

user posted image
Atsakyti
vaikai žolėj jau penki biggrin.gif
bet smagu, kad ir originalių yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2008 06 11, 20:54)
Graži foto wub.gif

user posted image

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif jei nebutu zmoniu pasakyciau kad nuotrauka daryta musus sode, lygiai tokia pati tvorele, net geles tokios pat thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Nu bet ir sutapk taip .

Labai saunus foto konkuras, reiks butinai ieskot foto. Viena labai grazia turiu zalia, bet kaip gaila kad be zmoniu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 11, 22:04)
vaikai žolėj jau penki biggrin.gif
bet smagu, kad ir originalių yra smile.gif

na vat žolė kažkaip žaliausias vasaros atributas atrodo, pastebėjau, kad beveik visose nuotraukose būtent žolė visą žalumą sudaro mirksiukas.gif
Atsakyti
o man gražiausia ta su keturiom kojom wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 06 11, 22:09)
na vat žolė kažkaip žaliausias vasaros atributas atrodo, pastebėjau, kad beveik visose nuotraukose būtent žolė visą žalumą sudaro  mirksiukas.gif

taip, bet kitų nuotraukos įdomesnės, veiksmo yra, žmonių, o ne vaiką į žolę kyšt ir fotiko mygtuką spust biggrin.gif
Atsakyti
O man daug gražių nuotraukyčių ir įsivaizduoju, kiek jų dar bus thumbup.gif Žolė, vanduo, medžiai - viskas labai gražu smile.gif Aišku, vienos nuotraukos originalesnės, kitos mažiau, bet bent jau ne į temą tikrai nebus tongue.gif
Atsakyti
čia ne į temą nelabai ir sugalvosi, juk pagaliau reikalavimai yra. bus tik daug nuobodžiai vienodų rolleyes.gif
Atsakyti