Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia, žalia kur dairais!

Labukas 4u.gif
Oi kiek thumbup.gif foto thumbup.gif

Labai graži ir miela ši:
http://www.supermama...p...&phid=15033

Kokia fainulka wub.gif
Atsakyti
Isivaizduoju koks malonumas karsta vasaros diena palysti po tokiu lietuciu bigsmile.gif Tikra atgaiva kunui biggrin.gif thumbup.gif

user posted image

Kaip dailiai susisuke mergytes
" vysnytes" plaukuciai wub.gif

user posted image

Smagu merginoms bigsmile.gif ax.gif ,

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 12 birželio 2008 - 13:07
sia autores nuotrauka maciau ir seniau kazkur, tai jeigu neklystu, ji augina berniukus mirksiukas.gif bet negarantuoju doh.gif

ne, paziurejau - turi ir mergaite.

tiek to - nebespeliojam biggrin.gif drinks_cheers.gif Nuotrauka tikrai thumbup.gif nors man iki tobulumo siek tiek daugiau sviesos veideliui (akytems) noretusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaziulka: 12 birželio 2008 - 13:31
QUOTE(Gaziulka @ 2008 06 12, 14:23)
sia autores nuotrauka maciau ir seniau kazkur, tai jeigu neklystu, ji augina berniukus mirksiukas.gif bet negarantuoju doh.gif

ne ne, mergaitė čia smile.gif

susivaideno man čia taip blush2.gif
Atsakyti
Geras, aš irgi maniau, kad berniukas. ax.gif Gal dėl tokios išraiškos. ax.gif Bet nuotraukytė faina. thumbup.gif
Atsakyti
kokia gera konkurso tema ir nuotraukyciu labai graziu yra...
labiausiai patiko, kur aguoneles valgo thumbup.gif
Atsakyti
Kiek daug naujų nuotraukyčių pabiro rolleyes.gif

Kai rugiagėlės kutena nosį mano Nr.1 kol kas wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
šita graži, net tas fyfšunis čia tinka biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Fyfšunis... nu prajuokinai, nu tikrai fyfšunis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet nuotrauka tikrai graži ir spalvinga 4u.gif

Kadangi nuotraukų vis daugėja ir tokiu tempu... bigsmile.gif tai dar nesiryžtu rinkti savo favoritų, nes žinau, kad po to reikes favoritus nebefavoritais padaryti verysad.gif, nes atsiras "favoritestiškių" biggrin.gif . Tik paskutinią dieną riknksiu gražiausiųjų trejetuką, o gal penketuką ax.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal ir ne į temą, bet pastebėjau ir 'sekso ir miesto' konkursą. tai va, antram klausimui nėra teisingo atsakymo varianto g.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 12, 18:33)
gal ir ne į temą, bet pastebėjau ir 'sekso ir miesto' konkursą. tai va, antram klausimui nėra teisingo atsakymo varianto g.gif

ačiū, aš informuosiu smile.gif

jei norit galim padaryti aptarimams temą, bet aišku jei ten nebus rašoma atsakymų į klausimus smile.gif
Atsakyti
aptarinėt gal geriau laimėtojams paaiškėjus g.gif
Atsakyti