Įkraunama...
Įkraunama...

Mano kvepalų kolekcija

Kazarniene, lb grazus tavo groziai mirksiukas.gif
kokios puses lentyneles paimciau is taves tongue.gif

o tu su Loulou draugauji graziai?
siand taip tik apsipurskiau jais parduotuvej. bet i trokstamu pirkiniu sarasa neirasysiu schmoll.gif

miniukai atrodo lb wub wub biggrin.gif
Atsakyti
Kazarnienė smile.gif is kur Venezia? blink.gif
Papildyta:
as irgi noriu smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2008 06 12, 18:04)
1. o tu su Loulou draugauji graziai?
siand taip tik apsipurskiau jais parduotuvej. bet i trokstamu pirkiniu sarasa neirasysiu  schmoll.gif

2. miniukai atrodo lb wub wub  biggrin.gif

1. aga, labai graziai smile.gif tik va jei ant rubo papuola, tada kazkaip nelabai, tai stengiuos tik atsargiai purkst.
2. miniuku nemegstu schmoll.gif turiu tik tuos, kuriu noriu didelio kiekio arba turiu atomaizeri dar.


QUOTE(Tainka @ 2008 06 12, 18:24)
Kazarnienė  smile.gif  is kur Venezia? blink.gif
Papildyta:
as irgi noriu  smoke.gif

Kai labai labai stipriai ir ilgai nori, kartais randi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kazarnienė @ 2008 06 12, 18:29)
miniuku nemegstu  schmoll.gif  turiu tik tuos, kuriu noriu didelio kiekio arba turiu atomaizeri dar.

as ju irgi nemegstu. dabar tik 1-as ir belikes pas mane. bet vat ziurisi jie pas kitus tai labai graziai.
Atsakyti
QUOTE(Kazarnienė @ 2008 06 12, 18:29)
miniuku nemegstu  schmoll.gif  turiu tik tuos, kuriu noriu didelio kiekio arba turiu atomaizeri dar.
Kai labai labai stipriai ir ilgai nori, kartais randi  smile.gif


QUOTE(Langoza @ 2008 06 12, 18:35)
as ju irgi nemegstu. dabar tik 1-as ir belikes pas mane. bet vat ziurisi jie pas kitus tai labai graziai.

O kodėl nemėgstat minių? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 06 12, 19:38)
O kodėl nemėgstat minių? rolleyes.gif

tai kad jie labai jau maziukai lotuliukas.gif i juos grazu paziuret ir tiek. siaip net gaila jais naudotis unsure.gif o patinkancio kvapo miniuko man mazai. man viso kibiriuko reikia biggrin.gif o miniuko, kurio turinys man nepatinka ir siaip nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
Ir dar labai prašom papasakoti apie Guerlain Mahora mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazarniene , puiki kolekcija smile.gif Pirmiausiai iš jos sau prigriebčiau Midnight Poison ax.gif , po to - dar šį bei tą biggrin.gif

Vienoj lentynėlėj šalia stovi Balenciaga Cristobal ir YSL Cinema. Kai kas sako, kad tai panašūs kvapai, nors man asmeniškai taip neatrodo g.gif O tau..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimaz: 12 birželio 2008 - 19:52
QUOTE(Kazarnienė @ 2008 06 12, 16:02)
nugi kaip neradai  smile.gif
user posted image
Pati bijau ka sakyti, nes yra kam tikrai nepatiko.
Man tik pradzia nekokia, bet ji greit nusigaruoja ir man lieka tokia padziuvusi, pavytusi persiko zieve su keliais lasais kazko rieboko (nezinau koki dar zodi parinkt).

AČIŪ!
Tiek rasti radau biggrin.gif , tik norėjau tavo nosytės paklausti mirksiukas.gif Paskui nežinomą, o jei dar nepatinkantį kvapą nei naudoti, nei tuo labiau parduoti doh.gif Būčiau labai dėkinga už kitus atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Johanesburgo kunigaikštytė @ 2008 06 12, 19:57)
Ir dar labai prašom papasakoti apie Guerlain Mahora  mirksiukas.gif

Labai saldus, labai tuberozinis smile.gif , as vartoju nedideliais kiekiais, kitaip galvos skausmas garantuotas.

QUOTE(Rimaz @ 2008 06 12, 20:50)
Vienoj lentynėlėj šalia stovi Balenciaga Cristobal ir YSL Cinema. Kai kas sako, kad tai panašūs kvapai, nors man asmeniškai taip neatrodo g.gif  O tau..?

Man tai visiskai skirtingi kvapai schmoll.gif



Atsakyti
Kazarniene puiki kolekcija thumbup.gif
Gal galetum keliais zodeliais A.Sung Jewel kvapa apibudinti?
Atsakyti
Siandien gavau
user posted image
Atsakyti