Įkraunama...
Įkraunama...

KMUK ar II ligoninė

QUOTE(rutulukas @ 2010 03 24, 14:56)
tik vakar gryzom is kliniku vaiku 1 skyriaus asaugok devil.gif  viesptie  jai tik turit galimybes tai gydykites kur norors kitur




Gal galėtumėt plačiau parašyt?
Atsakyti
Neseniai teko pabuvoti II vaiku infekcineje. O KMUK Vaiku Chiruginiame skyriuje gulejom pries 1.5 metu.

KMUK istisas konvejeris, ypac kas liecia planines operacijas. Atvaziavom ryte nevalge kaip liepta. Pralaukem kolidoriuje 1.5 val, nes nebuvo laisvu vietu kur priglausti. Pasirode musu operuojantis gydytojas. Ima ruostis. Cia pat kolidoriuje uzpildau popierius doh.gif Nuvedus i procedurini ikisa raminanciu zvakuciu ir laikinai mus priglaudzia i palata, kur jau 3 vyresni ligoniukai su mamom guli blink.gif Apsnudusi vaika paima i operacine. Vis dar laukiam savosios palatos. Vaika parnesa po operacijos. Mazdaug po valandos atsilaisvino "kudikiu" palata. Gulejome dviese su kitu panasaus amziaus ligoniuku, vietos mazoka, mamai atsigulti ant gulto patiestas ciuzinys. Personalu nusiskundimu nera. Ziurejo, teiravosi. Maisto mano vaikas nevalge, veziausi savo uzpilamu koseliu, stiklainiuku ir pan. Ar man paciai ju maistas patiko, nepamenu. Ne iki valgymo buvo. Gerai, kad WC netoli palatos buvo. Virtuveleje visad gaudavau virinto vandens. Tiesa, isbuvom tik 1 para. Pakenteti imanoma.

I 2 ligonine patekom su laringito priepuoliu. Kazkas mus globojo is Auksciau, nes jau greitosios gydytoja pasitaike maloni, atidi vaikui. Mums paaiskino, nuramino. Tikrai labai zmogiskai ir siltai. Pasirodo ir ji dirba 2 ligonineje, gaila pavardes neisidemejau. Bet ir priemimo skyriuje globojo, "liepe" guldyt mus i intensyvios prieziuros palata. Budejo tokia vyresnio amziaus gydytoja. Po kiek laiko, uzpildzius popierius, pradejo murmet, kad reanimacijoje nera vietu. Be to ten visi ligoniukai- ir viduriuojantys ir kosintys- kartu. Tikimybe uzsikresti didele. Tai pagulde mus skyriuje, palatoje buvom vieni. Tas labai didelis pliusas. Aisku patiko, kad salia WC, vonia. I vena pataike is karto. Vaikas labai bijo baltu chalatu. Verkia, vien nuo vaizdo. Tai tie didziuliai langai palatose i kolidorius, labai dirgino vaika. Tik kas praeina - tuoj asaru pakalne verysad.gif Bet uztai man net nepaprasius, atnese inhaliatoriu i palata. Ir nereikejo vaiko stresuot, nesiot po kolidorius. Ir naktim patogu, atsikelei, pakvepavai ir vel i lovyte. Lovos placios, tilpom abu su vaiku miegot, nes gelezineje vienas bijojo. Langai apklijuoti, bet svilpia. Uztai uzsandarinti taip, kad isvedint neimanoma blink.gif O jei dar saule pasildo - utopija. Maistas tikrai neblogas. Porcijos tokio pat dydzio ir man ir 2 m vaikui. T.y. tikrai dideles. Duoda ir jogurto ir bananu. Personalas man pasirode draugiskas. Tikrai rupinosi, juolab vaikas stresavo. Ko paklausdavau, viska aiskino. Mano nuomone isklausydavo. Daug kas cia peikia valytojas, musu buvo jaunute. Labai draugiska. Vaika prisikalbino, nes ir jos su apranga bijojo.
Mums nelabai tiko pietu metas- apie 14 val. Nes vaikui jau laikas budavo pietu pamiegot, o dar reikdavo laukt maisto. na, pavalge iskarto migdytis. bet po kokiu 15 min ateina indu pasiimt doh.gif 2 kartus per diena ateidavo sesute paklaust kiek vaikas gere, ar tustinosi. Tai kai atejo per pietu miega, paklaust ar kakojo norejosi
bash.gif Juk mato, kad miega, kam tie langai vitrininiai istatyti.

O siaip ligonine, ne sanatorija. Ne ilsetis atvaziuojam, nors kartais sveikti labai minimalios salygos sudarytos. Turiu omenyje mazas palatas, daug pacientu, ner kaip vedint. O dar kai guldo salia skirtingomis uzkreciamomis ligomis sergancius is vis schmoll.gif As stengiuosi galvot ne apie tai, kaip man sunku, o kaip vaikui padet. Visada bunu salia, per visas proceduras- ar kraujo emimas, ar perrisimas, siulu traukimas. Pabandytu kas nors isprasyt lauk ir viena vaika klykint new_russian.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 29 kovo 2010 - 22:17
Griausias tai klinikų 1 am skyriuj dušas, žiemą net langas neužsidaro... tai kaip praustis tiem sergantiems paaugliukams? nu košmaras, jau ten sąlygos doh.gif nu nepatiko ten man, tas rezidentų lindimas, nesuprasi kuris tavo daktaras, asdien vis kitas, tikslaiu 3 per dieną schmoll.gif pamenu, privėmė vikas ant grindų, slaugė atėjo valyti, paprašiau palučių, jei kartais prireiktų, tai užriaumojo, kad savo turėčiau, ir kad aplamai, jai šlykštu vėmalai. Ir dar vieną šventinėę dieną pasitaikė tokia ,,darbinga'' seselė, kurios visą dieną visai skysriuj nebuvo, tik atbėgdavo vaistus suleisti ir viskas... gulėjo juk ten ir vieni vaikai, be mamų...kai dingo vakare, tai kūdikaim ir vakarienės nedavė... tik pargrįžo ant nakties miegelio. bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 03 30, 22:34)
privėmė vikas ant grindų, slaugė atėjo valyti, paprašiau palučių, jei kartais prireiktų, tai užriaumojo, kad savo turėčiau, ir kad aplamai, jai šlykštu vėmalai.


Nu jo, betrūksta, kad dar operuojantis chirurgas pasakytų pacientui, jog jam šlykštu žiūrėti į prapjautą pilvą lotuliukas.gif

Juokas pro ašaras. O KMUK konvejeris tai jau tikrai kaip tik toks.

Atsakyti
ku kuuuuuuu.... mamos!!! Kur jus???

antradieni vaziuoju su dukra i KMUK endokrinologini. Gal kas buve? Ka matet, ka girdejot? unsure.gif
Atsakyti
Eswu buvusi aplankyti giminaitės ten, bet prieš kokius 5-6 metus gal. Įspūdis tada liko labai neblogas , aplinka jauki. Su I vaikų skyriumi ar chirurginiu skyriumi nėra ko nė lyginti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Salsa @ 2012 02 03, 10:30)
Eswu buvusi aplankyti giminaitės ten, bet prieš kokius 5-6 metus gal. Įspūdis tada liko labai neblogas , aplinka jauki. Su I vaikų skyriumi ar chirurginiu skyriumi nėra ko nė lyginti  doh.gif

na ziuresim, kaip ten kas dabar smile.gif
Atsakyti
Grįžom ax.gif
Skyrius visai neblogas smile.gif Personalas thumbup.gif Tik kas sunervavo siandien, kad paskirtoji sesele del dietos sumaste, kad ji neausins burnos ir du kart nepasakos apie kalorijas to paties doh.gif Jau turejom vaziuot namo, laukem apsirenge, o ji stovejo prie posto ir ziurejo, ir neaisku kodel ir ko lauke (lyg tos kitos mamos). Prastovejo sitaip apie valanda, vaikas man uzmigo senelio rankose doh.gif Kai pasakiau, kad per ta laika galejo jau papasakot trumpai kas kaip, tai pareiske, kad "man tada is naujo ta pati tektu ir kitai mamai pasakot". doh.gif Susirinkom tases ir isejom. Nebelaukiau......
Skyrius tvarkingas, labai karsta. Yra vaikam kur pazaist ir su kuo. Maistas... ivairiai ir skonio reikalas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 02 10, 23:58)
Grįžom  ax.gif
Skyrius visai neblogas smile.gif Personalas  thumbup.gif  Tik kas sunervavo siandien, kad paskirtoji sesele del dietos sumaste, kad ji neausins burnos ir du kart nepasakos apie kalorijas to paties  doh.gif  Jau turejom vaziuot namo, laukem apsirenge, o ji stovejo prie posto ir ziurejo, ir neaisku kodel ir ko lauke (lyg tos kitos mamos). Prastovejo sitaip apie valanda, vaikas man uzmigo senelio rankose  doh.gif  Kai pasakiau, kad per ta laika galejo jau papasakot trumpai kas kaip, tai pareiske, kad "man tada is naujo ta pati tektu ir kitai mamai pasakot".  doh.gif  Susirinkom tases ir isejom. Nebelaukiau......
Skyrius tvarkingas, labai karsta. Yra vaikam kur pazaist ir su kuo. Maistas... ivairiai ir skonio reikalas  ax.gif

jau su tuo akrščiu klinikose, tai baisu, buvom neurologinaim, tai targedija kazkokia, ne pasveikti, o susirgti ten nuo tokio karščio...
Atsakyti
Turejom ir mes bedos guleti KMUK LOR skyriuje 5 aukste, buvau tikrai ne karta nustebinta blogaja prasme aptarnaujanciojo personalo. Gydytojai viskas gerai ,rupinasi ir pan. Bet personalas... maisto isnesiotojos manosi esancios auksciau visu - rekia, pabreziu nekalba - kad ant lovu ka tik ateje teveliai su kudikiais sedi, kad lankytoju per daug, nors mano manymu tikrai ne ju kompetencijoje tas... Mano mazylis net krupciojo nuo riksmu... staugimas ne realus buvo... verysad.gif
Kitas dalykas nezinau kas cia kaltas ir pan. mano manymu tik nekompetetingas personalas, nezinanantis kiek tokiems mazuciams vikams vaistu galima skirti... - mano 2.5 metu kudikiui dviguba parecetamolio doze atnesdavo seseles, gal kokias sesias zvakutes tokis sukiso, kol gryzus pastebejau kad pas mus 250 g tik tokiems kudiniams galima. Kas dabar gali atsakyti jei inkstukai ar kepenys del to bus pazeisti? Dabar mazylis 7 para po operacijos tempa 39 vis pakyla. Mamos domekites viskuo ka ligoninej kisa, pasitikejimo jokio negali buti o labai gaila ne visi juk gydytojai esam.
Atsakyti
Kol neturėjau vaikų, galvojau, kad sergančius vežčiau tik i KMUK. Bet dabar, kai teko pagulet ir KMUK ir infekcinėj, ligos atveju renkuosi pastarąją.
Kai sūnui buvo 1metai, sukarščiavo, prasidėjo šaltkrėtis naktį, išsigandau, kviečiau Greitąją. Na atvažiavo, pažiūrėjo ir išvežė į ligoninę. Felčerė pasakė, kad jiem GMP leista vežti tik infekcinę, bet aš uzsispyriau i KMUK. Nuvežė - ir vos mums iėjus i priimamaji, nepatenkinta darbuotoja apšaukė, ko čia mus atvežė. blink.gif Mažiui 40 tempe, leisgyvis, esam vieni, bet laukem apie 30 min kol prieis. Aišku atėjo rezidentė, skyriui paguldė su dar 4vakais ir ju teveliais blink.gif blink.gif Ten vėl rezidentė, ir dar viena... Mano sūnui nuo lb aukštos temperatūros trukineja kapiliarai, visa kūną ir veidą išmėto smulkiais poodiniais taškiukais. (Tada to dar nežinojau, nebuvo buvę prieš tai) Žodžiu stovi visos trys ir gužcioja pečiais. Tai kadangi tam skyriui naktį nebuvo nei vienos rimtos daktares, pasikvietė iš reanimacijos. O ši atėjusi, sako -Meningitas. blink.gif Man šokas. Sako, jus eikit miegot(????????), o mes ji išsivežam i renimaciją. Sakau, tai ir aš kartu, sako negalima. Jis be jūsų bus ramesnis, mum bus lengviau ištirt. blink.gif Buvo naktis, leido ateit 9 ryte. Tai pražliumbiau visa naktį, ryte atėjus radau ji pririštą prie lovytes ( skaičiau panašiai vienai mamai taip buvo). Na tada viskas baigėsi laimingai, jokio meningito jam nerado, nustate bronchita. Grąžino i palatą, pas tuos 4 sergančius vaikučius. Chaosas nežmoniškas, visi verkia, daktaru rezidentu šniurais ejo... Tai išsimaldavom namo, nors žiūrėjo kreivai.
Po to karto 2 kartus vežiau i infekcinę. Viena karta, net negulde, apžiūrėjo ir išleido, o va neseniai galėjome su gripu. Pradžioje reanimacijoje, bet abu. Po to skyriuj. Tai tiek gydytojai, tiek seseles tikrai buvo geri.
Tad suma sumarum:
1) atvažiavęs i infekcinę visada rasi normalu gydytoja, o klinikose nebent dienos metu ir tai nevisada. Dažniausiai tenka bendraut su rezidentais.
2) infekcinėj tikrai suguldo panašaus amžiaus ir tu pačiu ligų vaikus i palatas, ir kadangi su vyresniąja esu ne karta gulejus, pastebejau, kad aplamai, esant neužmimtumui stengiasi suguldyti palatose po vieną ligonį.
3) kad dušai ir WC yra palatoj, tai yra didžiulis privalumas. Ir ne joks karališkas noras. Nes pvz.: lelius mažiukas, karščiuoja, jei dar kokia lašinė laša, skirtumas didelis, ar vietoj nueini i WC, ar bėgimo palikęs vaiką per visa skyrių. doh.gif

Ir Iš vis, tas posakis, kad ligonine ne viešbutis, ne ilsėtis važiuoji, tai nesąmone totali. Juk norint pasveikti, vienas is pagrindiniu veiksniu ir yra poilsis. Kai aplink verkia keli leliukai, tai ir tavo nemiega, nesiilsi ir atvirkščiai.

Tik pvz gimdyt, važiuočiau tik i KMuK, bet čia jau kita tema. ax.gif
Atsakyti