Įkraunama...
Įkraunama...

Užgavėnių valgiai

QUOTE(Ledas @ 2009 02 23, 15:50)
nu ragas blink.gif  Ieškau valgių rytdienai, o čia visai ne į temą doh.gif


Va tau:

PiCOS SKONIO ČIRVINIAI BLYNAI

5 kiaušiniai
150 ml pieno-vandens mišinio
100 g miltų
1 šaukštelis kepimo miltelių
100 ml aliejaus
2-3 šaukštai kečupo
2 šaukšteliai picos prieskonių
~100 g rūkyto kumpio arba bet kokios dešros (smulkiai supjaustyto)

Iš visko išmaišome blynų tešlą, paliekame pastovėti, kad miltai išbrinktų, ir kepame čirvinius blynus.

Skanaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 23 vasario 2009 - 22:30
QUOTE(Evelinuks @ 2009 02 22, 18:34)
Praitais metais buvau paruošusi netradicinių, pagerintų blynų  bigsmile.gif

Padariau paprastus lietinius blynus su bananu, sudėjau į atitinkančios formos stiklinę skardą, apipyliau karštu šokoladu ir apkepiau orkaitėje. Galima dar paskui patiekiant ledų įsidėti. Fantastika. skanumėlis...  thumbup.gif  tik gal šokoladą geriau kiek vėliau užpilti, ne iš karto... nelabai didelė kulinarė esu, tai nežinau....  blush2.gif

p.s. karštas šokoladas tai iš akies daromas.. šiaip tai lygiom dalimis sviestas, cukrus, kakava ir pienas.


Kaip gaila, kad mano orkaite neveikia, labai jau skaniai tavo blynai atrodo.. noooriu blyynuuuu smile.gif Su uzgavenem!!
Atsakyti
Merginos, padekit! Jau nuo pat ryto svajoju apie mielinius blynus, bet susiduriau su viena problemele - niekur negaliu rasti pirkti mieliu. Gal jus kuri siandien pirkote mieles? Please, pasakykit kur ju gauti Vilniuje.
Is anskto labai labai jums dekinga mirksiukas.gif

Atsakyti
Aš kepsiu iš blynams kepti skirto miltų mišinio, tereikia įpilti šilto pieno ( aš dar kiaušinį įmušu) luktelti 10-15 min. kol paliks tešla , ir galima kepti, labai skanūs blynai gaunasi...
Atsakyti
Kaip iškepti trapius čirvinius blynus? ruošiamės užgavėnėms važiuoti tolėliau, taigis paprastieji čirviai - suminkštės?
Atsakyti
Gelbėkit!

šeštadienį užgavėnės organizuojamos mūsų "parapijoj" ir reikia užgavėnių tradicinių gėrimų organizuoti. Žinau , kad miežinis alus, bet kas dar? blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Puikių Užgavėnių blynų receptų galima rasti ČIA, o ir pačios galite pasidalinti savo receptais smile.gif
Atsakyti