Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gerai jautėtės po gimdymo?

Gimdziau pries 4 dienas ir vis dar saves neatpazistu - isblyskusi, neturiu jegu ilgiau stoveti, silpna, kartais net pykina. Nors issrasant konstatuota, kad nenukraujavau ir po nestumo nebuvo jokiu komplikaciju.
Ar cia normalu ?
Atsakyti
Aš gimdžiau labai lengvai ir greitai, bet po to ilgai buvau silpna, net keletą kartų prarasdavau sąmonę... Bet prisimenu labai pavydėtinos sveikatos moterį. Jai tuomet buvo 38 metai, ji pagimdė jau 4 vaiką, sūnelį. Kai ji atėjo į palatą - iškart prdėjo stumdyti baldus - jai, mat nepatiko, kad lova taip arti lango. Naktį pabudau nuo jos stenėjimo - išsigandau, kad jai pasidarė bloga. Bet ne - ji paaiškino, kad nori pasimylėti su savo vyru ir dėl to dejoja... wub.gif Taip ir pasakė: "Grįšiu namo, palaistysiu gėles - ir į lovą. Vyras specialiai į darbą neis". biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Gimdymas - tai stresas organizmui, po jo dar nereguliarus miegas, įvairūs buitiniai rūpesčiai... Jei maitinai krūtimi, dalį saivo maisto medžiagų atidavei vaikui - gali trukti mikroelementų, vitaminų (dažnai būna mažakraujystė). Siūlyčiau apsilankyti pas savo šeimos gydytoją ir pasikonsultuoti, išsitirti.
Atsakyti
Kadangi iki pat mažiaus gimimo taip ir nesupratau, kad jau gimdau, tai ir po gimdymo jaučiausi puikiai. Tik paėmė mažulį nuo krūtinės ir straksėjau po gimdyklą. Labai patiko sėdėti sėdmaišyje (nes prieš gimdymą nieko nespėjau išbandyti). Apskritai, gimdymo beveik neprisimenu, kažkoks švelnus miglotas sapnas. Net ir šiandien, žiūrėdama į savo vaikiuką klausiu savęs "iš kur aš jį gavau"? smile.gif

O štai pirmųjų savaičių net prisiminti nenoriu. Dar ir dabar kartais naktį ramstau sienas, nes žemė slysta iš po kojų...
Atsakyti
Gimdžiau 12val., po poros valandų ejau į dušą, jaučiausi visia neblogai tik šiek tiek silpna buvo, gana greitai atsigavau smile.gif
Atsakyti
Nežinau, aš labai gerai jaučiuosi... 4u.gif Man silpna buvo paskutinėm neštumo savaitėm, vos kojas vilkdavau, o dabar viskas susitvarkė thumbup.gif Gal reikėtų kreiptis pas gydytoją, gali trūkti vitaminų ar geležies... Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
as labai gerai jauciaus smile.gif

kai viska sutvarke, nusiunte i dusa, po to atnese uzkast, ir leido su vaikeliu vieniems pasibuti wub.gif .. po to nukeliavom i palata ilsetis.. slauge net atejo nakti sauskelniu maziui pakeist, kad mums nereiketu keltis biggrin.gif
Atsakyti
na man tai buvo gan sunku, nes gimdymas buvo komplikuotas, ligoninej vos iki toleto nueidavau, paskutine diena ligonineje, jau pradejau atgaut jegas, be grizus namo visai atsigavau tik po kokios saviates, nes daug kraujo netekau tai galva sukdavosi o ir sedet del siuvimo negalejau, bet viskas praeina:)
Atsakyti
jauciausi labai gerai,tik va sunkiau buvo sedet nes siuvo,o visa kita thumbup.gif
Atsakyti
negaliu skūstis tikrai gerai jaučiausi, tik, kad vat kai mažiukę užsinešiau į 3 aukštą kažkaip silpnoka pasidarė- "ten" viską maudė, toks vaizdas kad ir vėl pradedu gimdyti lotuliukas.gif . Kai kitą gimdysiu vyrui liepsiu vaiką užnešti lotuliukas.gif . Man pasisekė aš nei plyšau, nei didelių komplikacijų buvo tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
Man po cezario tai puse bedos buvo.iskankino daktarelis vienas kol pamaina nepasikeite verysad.gif .kaklelis nustojo atsidarinet , o vaikelis jau spraudesdi lauk doh.gif .jausmas visai nekoks,galvojau,kad geruoju nesibaigs.kai tik pamaina pasikeite tai vos ne panika gavosi,staigiai buvau isvezta i operacine.
po visko jauciausi labai silpna.negalejau para atsikelti is lovos,neleido valgyt ir gert .vaiksciot sunkiai sekesi,vos atsigavau per savaite.bet gal per kokius 3 men.atsigavau kaip agurkas thumbup.gif
Atsakyti
Kiekvienai mamytei, o ir tai paciai gimdant ne vieną, yra labai individualu. Po pimo gimdymo jauciausi išsekusi, silpna, pasirodo ligonineje per gimdymą buvau uzkrėsta stafilokoku. Kai pagimdziau antrą kartą, tą patį vakarą nuejau i dusa, grįžusi namo jauciausi zvali, stipri. Gal dar ir del to, kad antro nestumo metu labiau save priziurejau, gėriau vitaminus. Tiesa, kai pagimdziau trecią kartą, nors ir vitaminus gėriau visą laiką, bet jauciausi silpnokai, taciau greitai sustiprejau. Na, tai tikrai individualu, net neaisku nuo ko tai priklauso. g.gif
Atsakyti