Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gerai jautėtės po gimdymo?

man 12 val dienos ale reguliari veikla, apie 17 val pagulde i gimdykla, nuleido vandenis, veikla nesireguliavo, tai skatino, pagimdziau apie puse 5 ryto, tai uzrase, kad 16 val gimdymas. Netekau 100 ml kraujo, sako, labai nedaug. Jauciausi laiminga ir labai gerai, tik labai miego norejos smile.gif
Atsakyti
gimdziau 10 val. o del skausmu jau ir visa nakti nemiegojau, epidiuras neveike nei valandos,nes suleido paveluotai . o po gimdymo labai blogai jauciausi, iki vc sesutes lydedavo,kad nepargriuciau,temperatura pakilo iki 39. bet gydytoju ir sesuciu prieziura thumbup.gif o namuose per 10 dienu atsigavau.pradzioje be pagalbos is lovos neislipdavau smile.gif gerai,kad jau viskas baiges cool.gif
Atsakyti
Gimdymo veikla prasidejo 17 val. vakaro, pagimdziau kitos dienos 9.15 val, viso 16 val. su trupuciu ir pagrinde gimdymas vyko nakti, tai buvau be miego, bet po gimdymo jauciausi gerai, tik kita diena skaudejo kirpta vieta. Aisku, tas jautimasi gerai yra salyginis, visvien issikankini, pervargsti, bet kada salia turi toki stebuklelei, visas nuovargis isgaruoja, nes reikia pasirupinti mazuoju zmogeliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2007 06 27, 23:01)
man 12 val dienos ale reguliari veikla, apie 17 val pagulde i gimdykla, nuleido vandenis, veikla nesireguliavo, tai skatino, pagimdziau apie puse 5 ryto, tai uzrase, kad 16 val gimdymas. Netekau 100 ml kraujo, sako, labai nedaug. Jauciausi laiminga ir labai gerai, tik labai miego norejos smile.gif


idomu kiek kraujo netekti yra normalu, maciau irasa kad netekau 250 ml bet ar cia daug ar mazai nesake, gelezies tik israse gerti, kad atsistatytu.
Atsakyti
na abejoju ar dazna kuri gerai jauciasi,bet jau iskart...man tai labi nuovargis jautesi,miego neraliai noredavau,nugara skaudejo,o apie prakirpimo siule isvis nekalbu,kai normaliai nei atsiset,nei atsikelt,nei atsiprasant kakes padaryt...pirma nakti po gimdymo temperatura kosmine,zodziu...bet laimei,kad tas laikas ne amzinas buvo...
Atsakyti
Gimdymo veikla prasidejo 23 val., pagimdziau labai sunkiai su skatinamaisias tik kita vakara 20.30val. Kirpo nes maziukas buvo priduses, nebeturejau jegu stumt, ir saremiai silpnejo. Vaikeli isveze i reanimacija, mane susiuvo, paliko dar valandai gimdykloje. Buvau su vyru, tai sugalvojau nueit pati apsipraust nei i dusa , o lygtais "bide" vadinasi. Skaudejo, bet norejau svari buti. Nuejau iki lovos uzklojau kaldra ir atsiguliau, pasiremus ranka gulejau ant sono. Ateje akuseres pradejo stebetis, ko as taip guliu. Tai sakau man kraujo baloj gulet? As apsiprausiau ir atgal negulsiu. Labai stebejosi, tik nesupratau tada kas cia keisto. Kita ryta jau sedejau ant lovos truputi maude, bet nedaug. Po gimdymo turejau labai daug jegu, tiesiog jegu antpludis buvo, gal todel ,kad per nestuma buvo lovos rezimas.
Atsakyti
didžiausias nepatogumas man po gimdymo buvo kirpta tarpvietė ax.gif
Atsakyti
man irgi tik tarpvietes siuvimas ir po to gijimas buvo nemaloniausias. o po gimdymo nepraejus nei keliu val. jau norejau eiti praustis po dusu, tik niekas manes neleido
Atsakyti
Man ir tos pacios bedos su tarpviete,o dar hemarojus pripuole verysad.gif Kai sios bedos baigesi,prasidejo krutu problemos.Pasaka be galo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 07 11, 21:28)
Man ir tos pacios bedos su tarpviete,o dar hemarojus pripuole verysad.gif Kai sios bedos baigesi,prasidejo krutu problemos.Pasaka be galo. unsure.gif

vargsele unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 07 10, 09:44)
man irgi tik tarpvietes siuvimas ir po to gijimas buvo nemaloniausias. o po gimdymo nepraejus nei keliu val. jau norejau eiti praustis po dusu, tik niekas manes neleido

o man leido, netgi paragino, po gimdymo buvo praėjusios gal 3 val., ir ėjau į dušą, tai labai džiaugiuosi, kad parėjau doh.gif nes nusiprausti tai nusiprausiau šiaip ne taip, o einant link palatos, akyse tamsu pasidarė, tik atsimenu, kad pati parėjau, daugiau nieko unsure.gif o paskui viskas gerai buvo, išskyrus tarpvietę smile.gif
Atsakyti
o as po gimdymo jauciausi puikiai,kai isleido is ligonines iskar lekiau po baze laksciau lotuliukas.gif
Atsakyti