Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Plepam toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
zieminuke, uz ICSi ims pilna suma, nes tos sumos nedalija i apvaisinamu kiausialasciu vienetus 4u.gif O kodel vyro sperma pablogejo..abejoju ar nuo streso pridavimo metu, matyt siaip...aplinkos itaka, o gal kokia bacila 4u.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Ar cia normalu, kad antra diena po punkcijos ir dar pilva skauda (ypac kai vaikstau) g.gif
Geriau ir paracetamolio is ryto.
Papildyta:
Gal del to, kad ispunktavo nemazai g.gif
Atsakyti
gali buti tiesiog tokia reakcija organizmo, jeigu baisingai skauda, atsities negali tai zvakute (nepamenu pavadinimo) geriau nei paracetamolis 4u.gif bet praeis, ryt jau lengviau turi but 4u.gif

QUOTE(Zajončku @ 2008 06 12, 15:48)
Ar cia normalu, kad antra diena po punkcijos ir dar pilva skauda ......

Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2008 06 12, 15:48)
Ar cia normalu, kad antra diena po punkcijos ir dar pilva skauda (ypac kai vaikstau)  g.gif
Geriau ir paracetamolio is ryto.
Papildyta:
Gal del to, kad ispunktavo nemazai  g.gif


Normalu, man skaudėjo 6d dienas, net gulint blush2.gif
Atsakyti
Lekiu namo pagulet, uzteks darbe trintis 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad normalu jog skauda. Juk kiaušides badė. Man ir per pirmąjį kartą skaudėjo, gal kokias 7 dienas. Man dar truputį šiandien teplioja, šiandien vaistų negeriu, vakar gėriau.
Atsakyti
Keista todel, kad po pirmos punkcijos galejau maratona begt, o dabar schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2008 06 12, 14:52)
Keista todel, kad po pirmos punkcijos galejau maratona begt, o dabar  schmoll.gif

Lygiai taip pat man buvo blush2.gif Visiskai priesingi abieju IVF u pojuciai.Skaudejo nerealiai po punkcijos ir kellias dienas. mirksiukas.gif
Laikykis wub.gif
Atsakyti
Nakviša kaip tau sekasi g.gif smile.gif gal jau galime sveikinti nestuke.gif
Atsakyti
Zieminuke, o tu ne M ir V Kaune ? Gal sakau ryt kartu savo turta pasiimsim lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne, aš VK Vilniuje. Sėkmės :4u
Visa širdimi trokštam kad šį sykį pasisektų. Pirmą kartą taip nesijautėm. Duok Dieve, kad šis jausmas mūsų neapviltų.
Atsakyti