Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Dijav, kiek prisimenu, 07-02 turėjote sužinoti genetikų išvadas. Kaip Jums sekasi?
Atsakyti
QUOTE(Madissa @ 2008 07 04, 10:34)
Vakar paskaičiau IVF staistikos skyrelį, tai ten beveik visos sėkmingu atveju jau nuo 9 dienos bent vaiduoklį pamato.  g.gif Taip kad kažko labai jau ir nesitikiu

...daug atveju, kai ir nesekmingu atveju vaiduoklius pamato mirksiukas.gif
HCG kraujo tyrimas - patikimiausias ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Madissa @ 2008 07 04, 10:34)
Vakar paskaičiau IVF staistikos skyrelį, tai ten beveik visos sėkmingu atveju jau nuo 9 dienos bent vaiduoklį pamato.  g.gif Taip kad kažko labai jau ir nesitikiu


Aš esu gyvas pavyzdys: 11 DPO nemačiau jokio vaiduoklio nors HCG skaičiai ką kitą sakė mirksiukas.gif Tik 13 DPO (turiu išsisaugojusi nėštumo testą su dviem juostelėmis) pamačiau taip lauktus du brūkšniukus. O rezultatas - dviem mano panelytėm jau mėnuo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2008 07 04, 12:32)
Aš esu gyvas pavyzdys: 11 DPO nemačiau jokio vaiduoklio nors HCG skaičiai ką kitą sakė  mirksiukas.gif  Tik 13 DPO (turiu išsisaugojusi nėštumo testą su dviem juostelėmis) pamačiau taip lauktus du brūkšniukus. O rezultatas - dviem mano panelytėm jau mėnuo  wub.gif

Musmiryte, o kur tavo panelytes būtų galima pamatyti? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2008 07 04, 11:54)
Dijav, kiek prisimenu, 07-02 turėjote sužinoti genetikų išvadas. Kaip Jums sekasi?

Gerai atsimeni 4u.gif .Parasiau as jai emeila,taciau negaunu atsakymo.Jei negausiu iki antradienio,reiks skambinti.
Atsakyti
Kantrioji, Madissa sėkmės jums dideliausios 4u.gif nestuke.gif . Lauksim rezultatų biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

N va ir as jau parsiveziau pirmaja nuotraukyte, turim viena stipruoli ar stipruole, dar reiks palaukti kol suzinosim ka biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2008 07 04, 18:25)
Sveikutes,

N va ir as jau parsiveziau pirmaja nuotraukyte, turim viena stipruoli ar stipruole, dar reiks palaukti kol suzinosim ka  biggrin.gif  biggrin.gif



thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu as dar pas jus ilendu su klausimais ax.gif
Jums tikrai teko leistis Cetrotide, nu nieko nesupratu, kaip ten su tuo krauju jei patenka i svirksta ir butinai reikia patraukti, negalima vien sustumti? unsure.gif Nesamone, jei ten biski kraujo pateks tai reikia tikrai viska ismesti, juk tokius pinigus kainuoja doh.gif
Tai kaip teisingai susileisti, please, atsakykit kas nors 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2008 07 04, 19:33)
Nesamone, jei ten biski kraujo pateks tai reikia tikrai viska ismesti, juk tokius pinigus kainuoja  doh.gif
Tai kaip teisingai susileisti, please, atsakykit kas nors 4u.gif


Nieko aš atgal netraukdavau ir viskas buvo thumbup.gif

Tiesa, mergaitės, jūsų kumštukai man padėjo smile.gif šiandien 14 DPO ir HCG 140...viskas taip trapu, jog sunku patikėt, bet labai, labai tikiu, jog mūsų mažius ir toliau sėkmingai augs smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti