Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galėjau pastoti?

QUOTE(Isila @ 2011 02 15, 13:03)
jei bijot pastot, tai saugotis reikia, o ne žaisti  doh.gif


Jei bijai pastoti isvis geriausia apsauga-SUSILAIKYMAS biggrin.gif

Aisku yra tikimybe, kad pastojai, kiekviena karta mylintis su betkokia apsauga yra kazkokia tikimybe, kad ir labai menka.
Stenkites naudoti prezervatyvus, o jei nepatinka su jais-gerk kontraceptines, dekis zvakutes ar dar ka-juk yra milijonas butu apsisaugoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E*V.A @ 2010 05 03, 21:29)
O testas  g.gif neigiamas g.gif tai gali mmm prasidet ir po 8 sav tai yra 2 men. tai kaip ir dar  turi laiko  g.gif

po nestumo nutraukimo testas teigiama rodys mazdaug 2-3 sav. p0to jau nebe



09.06d buvo atlikta čia aptariama procedūrą. Po jos iš kart teko porai savaičių išvykti, žinau kad po kažkur 3 dienu turėjo pasirodyti kraujavimas, bet jo nebuvo. Mėnesinių ir aplamai jokio kraujavimo nėra iki dabar. Šiandiena jau neiškentusi pasidariau NT jis Teigiamas!!! unsure.gif Pastoti per nauja tikrai negalėjau. Ar čia gali buti tas dalykas kad dar vis rodo teigiamą rezultatą? Ar čia kažkas blogai atlikta unsure.gif Negaliu jau kartais atrodo tuojau išprotėsiu doh.gif Žinau kad atsakysite skubėk greičiau pas ginekologe, tai aišku padarysiu kuo greitesniu metu kai tik busiu namie. Bet kas jai neštumas tęsiasi? Ar tai įmanoma? Kas tada iš kur žinot kad vaikelis po visko bus sveikas...




Atsakyti
QUOTE(Anonimiskai @ 2011 09 26, 16:44)
09.06d buvo atlikta čia aptariama procedūrą. Po jos iš kart teko porai savaičių išvykti, žinau kad po kažkur 3 dienu turėjo pasirodyti kraujavimas, bet jo nebuvo. Mėnesinių ir aplamai jokio kraujavimo nėra iki dabar. Šiandiena jau neiškentusi pasidariau NT jis Teigiamas!!!  unsure.gif Pastoti per nauja tikrai negalėjau. Ar čia gali buti tas dalykas kad dar vis rodo teigiamą rezultatą? Ar čia kažkas blogai atlikta unsure.gif  Negaliu jau kartais atrodo tuojau išprotėsiu doh.gif   Žinau kad atsakysite skubėk greičiau pas ginekologe, tai aišku padarysiu kuo greitesniu metu kai tik busiu namie. Bet kas jai neštumas tęsiasi? Ar tai įmanoma? Kas tada iš kur žinot kad vaikelis po visko bus sveikas...


Nu šiaip jum po nėštumo nutraukimo jau praėjo 3 savaitės,tai jau neturėtų testas rodyt teigiamo rezultato unsure.gif Gali būti ir blogai atlikta unsure.gif O jum darė mikroabortą ar abortą(jeigu blogai atliktas mikroabortas,vaikelis gali ir sveikas gimti)?Reikėtų atlikti echoskopiją(ji ir parodys,ar vaikelis yra ir kaip jis atrodo),o jeigu nėštumas vis dar tęsiasi,turbūt teks procedūrą pakartoti unsure.gif Vis tiek be ginekologo neapseisit,ką čia mes galim padėt,jums teks spręsti,ką daryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 27 rugsėjo 2011 - 10:13
QUOTE(Anonimiskai @ 2011 09 26, 16:44)
09.06d buvo atlikta čia aptariama procedūrą. Po jos iš kart teko porai savaičių išvykti, žinau kad po kažkur 3 dienu turėjo pasirodyti kraujavimas, bet jo nebuvo. Mėnesinių ir aplamai jokio kraujavimo nėra iki dabar. Šiandiena jau neiškentusi pasidariau NT jis Teigiamas!!!  unsure.gif Pastoti per nauja tikrai negalėjau. Ar čia gali buti tas dalykas kad dar vis rodo teigiamą rezultatą? Ar čia kažkas blogai atlikta unsure.gif  Negaliu jau kartais atrodo tuojau išprotėsiu doh.gif  Žinau kad atsakysite skubėk greičiau pas ginekologe, tai aišku padarysiu kuo greitesniu metu kai tik busiu namie. Bet kas jai neštumas tęsiasi? Ar tai įmanoma? Kas tada iš kur žinot kad vaikelis po visko bus sveikas...


jai daryta 09.06 tai pridek prie to ~nuo 30d. iki 40d. poto tik atsiranda normalios mėnesinės,nevisoms prasideda kraujavimas po 3-jų dienų schmoll.gif ,beto dar tik ilipus į trečia sav. po visko,tai testas dar gali durniuoti ir rodyti nėštumą.

yra atvejų kai po procedūros nėštumas lieka ir daro pakartotinai,bet laikas eina,skubėk pas daktariukus.
Atsakyti
QUOTE(D.E*V.A @ 2011 09 27, 15:38)


jai daryta 09.06 tai pridek prie to ~nuo 30d. iki 40d. poto tik atsiranda normalios mėnesinės,nevisoms prasideda kraujavimas po 3-jų dienų schmoll.gif ,beto dar tik ilipus į trečia sav. po visko,tai testas dar gali durniuoti ir rodyti nėštumą.

yra atvejų kai po procedūros nėštumas lieka ir daro pakartotinai,bet laikas eina,skubėk pas daktariukus.



Man po mikroabrazijos nėštumą rodė dar kurį laiką. Nors turėjau rimtų komplikacijų - buvo gimdos uždegimas. Darė pakartotiną operacija, nes pirmą kartą ne viskas pasišalino.
Gydytoja sakė, kad hormonai per kurį laiką tik susitvarko... Taip kad stiprybės ir kad viskas būtų gerai. Laikykis.
Atsakyti
kai vyro penis yra moters makstyje ir islieja sperma, tik tuomet yra galimybe pastoti, nes zmones "dauginasi" vidiniu budu, o ne kaip zuvys isoreje, taigi, nera ko nerimauti, mano nuomone wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasare3 @ 2011 02 15, 09:42)
<...> paskui mes mylėjomės iš pradžių (trumpai) be prezervaatyvo, o paskui užsidėjo, ir po šiek tiek ištraukęs baigė. 

na visų pirma reiktų žinot buvo vaisingos dienos ar ne. Jei ne, tikimybė yra, bet ne tokia didelė kaip vaisingomis dienomis.
kam baigt šiek tiek ištraukus, jei su prezervatyvu? smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
tikiuosi pataikiau i teisingą temą, bet mane kamuoja tokios pat dvejonės... Ir reiktų patarimo... ax.gif
Tai va, esu pakankamai jauna, bet jau pilnametė, šį rugsėjį su draugu pirmą kartą pasimylėjom. Saugojomės prezervatyvais, atrodė, kad viskas gerai... Na ir po to buvo pora kartų, bet vėlgi saugojomės ir tt. Ir vėl atrodė kad viskas gerai, kol neprasidėjo mėnesinės, jos buvo visai negausios(priešingai nei visada). Kitą mėnesį tas pats. Tuomet pradėjau jaudintis, prisiskaičiau, kad net ir būdamos nėščios kitos moterys sulaukia kažko panašaus į mėnesines. Na, bet pagalvojau gal čia nuo streso ir nėštumo testo nepirkau, kol kitą mėnesį jos vėl buvo labai negausios. Nusipirkti 2 nėštumo testai parodė, kad nėštumo nėra, bet aš vistiek jaudinuosi, nes pastarosiomis dienomis vėlgi prasidėjo mėnesinės bet jos ir vėl labai negausios... doh.gif Galvoju užsirašyti į polikliniką, kad ištirtų ir nuridentų tą akmenį nuo širdies, bet galbūt mano baimė nepagrįsta? Galbūt mėnesinės pasikeitė tik nuo patiriamo streso ar dar ko nors, nes šiaip jau jos reguliarios ir jokių kitų nėštumo požymių nejaučiu... unsure.gif
Atsakyti
Nesijaudink, aš manau, kad jokio nestuke.gif čia nėra ax.gif Va mano dienos irgi buvo gausios, kol staiga, be jokios priežasties pasidarė negausios ir trumpos ir tai trunka daugiau nei gerus metus thumbup.gif
Atsakyti
Uch, net palengvėjo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Annit @ 2012 01 04, 00:51)
Sveikos 4u.gif
tikiuosi pataikiau i teisingą temą, bet mane kamuoja tokios pat dvejonės... Ir reiktų patarimo... ax.gif
Tai va, esu pakankamai jauna, bet jau pilnametė, šį rugsėjį su draugu pirmą kartą pasimylėjom. Saugojomės prezervatyvais, atrodė, kad viskas gerai... Na ir po to buvo pora kartų, bet vėlgi saugojomės ir tt. Ir vėl atrodė kad viskas gerai, kol neprasidėjo mėnesinės, jos buvo visai negausios(priešingai nei visada). Kitą mėnesį tas pats. Tuomet pradėjau jaudintis, prisiskaičiau, kad net ir būdamos nėščios kitos moterys sulaukia kažko panašaus į mėnesines.

panašiai ir man buvo. Praeitą mėnesį keistos mėnesinės buvo, irgi jaudinaus, galvojau būsim prisidarę. Bet realiai, jei susirgai, vadinas, niekas neužkibo, tiesiog organizme kažkas pasikeitė ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kaip sakoma, atšilo oras - pakilo noras doh.gif

Taip jau gavosi, kad išdykavom su draugu ir jis baigė, bet abu buvom su drabužiais. Pastebėjau, kad mano šortų kraštas irgi sušlapo. Grįžus namo kruopščiai nusiprausiau su muilu. Peržiūrėjau kelis kalendorius, tai kaip ir nevaisinga diena.

O dabar net nežinau, reik jaudintis ar ne? unsure.gif

Manau, testą vis tiek reiktų pasidaryt, tik po kiek laiko - nesulaukus mėnesinių ar po ~ 10 dienų? g.gif
Atsakyti