Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galėjau pastoti?

QUOTE(Vitulka @ 2012 01 07, 16:03)
panašiai ir  man buvo. Praeitą mėnesį keistos mėnesinės buvo, irgi jaudinaus, galvojau būsim prisidarę. Bet realiai, jei susirgai, vadinas, niekas neužkibo, tiesiog organizme kažkas pasikeitė  ax.gif



Jeigu moteris suserga, tai dar nereiskia jog ji nesilaukia biggrin.gif Aplinkui keli gyvi pavyzdziai, kai moteris sirgo "menesinemis", bet padarius testa isaiskejo, jog laukiasi.
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 05 01, 15:18)
O dabar net nežinau, reik jaudintis ar ne? unsure.gif

Nė viena moteris nėra tiek vaisinga, kad pastotų nuo drabužių. Itin retais atvejais pasitaiko, kad pastoja išliejus spermą ant genitalijų srities. Spermatozoidams judėti reikalinga tam tikra terpė, jie tikrai neužpuls jūsų nuo paklodės ar šortų. Geras dalykas, kad rūpinatės, bet dar geriau būtų pažinti savo kūną, turėti daugiau žinių prieš pradedant "išdykauti" 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 05 01, 15:18)

O dabar net nežinau, reik jaudintis ar ne? unsure.gif

Manau, testą vis tiek reiktų pasidaryt, tik po kiek laiko - nesulaukus mėnesinių ar po ~ 10 dienų?  g.gif


Manau, kad nėra ko jaudintis dėl sušlapusio šortų krašto. Dienos dienom nelygu: jei nevaisingos, nes ciklo pradžia, tai po 10 dienų testas vis tiek nieko nerodys, jei ciklo pabaiga, tai gal ir mm sulausit anksčiau nei tos 10dienų praeis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2012 05 01, 18:38)
Nė viena moteris nėra tiek vaisinga, kad pastotų nuo drabužių. Itin retais atvejais pasitaiko, kad pastoja išliejus spermą ant genitalijų srities. Spermatozoidams judėti reikalinga tam tikra terpė, jie tikrai neužpuls jūsų nuo paklodės ar šortų. Geras dalykas, kad rūpinatės, bet dar geriau būtų pažinti savo kūną, turėti daugiau žinių prieš pradedant "išdykauti" 4u.gif .


Visa tai žinau, bet daug ramiau išgirsti ir iš kitų 4u.gif Pirma mintis ir buvo, kad nieko čia tokio, bet po to pradėjau prisigalvot visko: šortai trumpi, o jei prisilietė ir pan. doh.gif

QUOTE(Žaliaakė_Raganėlė @ 2012 05 01, 20:11)
Manau, kad nėra ko jaudintis dėl sušlapusio šortų krašto. Dienos dienom nelygu: jei nevaisingos, nes ciklo pradžia, tai po 10 dienų testas vis tiek nieko nerodys, jei ciklo pabaiga, tai gal ir mm sulausit anksčiau nei tos 10dienų praeis  4u.gif


Ačiū už atsakymus, nuraminot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leveret: 01 gegužės 2012 - 21:52
Sveikos 4u.gif Lygiai pries 14 dienu nesaugiai (t.y.be prezervatyvo) mylejomes su vyru . Menesines veluoja 1 diena . Dariausi testa-neigiamas. Ar galejo testas parodyti nestuma ,jei nuo nesaugaus sekso praejo 14 dienu g.gif ? Ar reikia veliau pakartotinai darytis testa . Jau ir taip 3 sugadinau doh.gif Patarkit 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 03, 14:15)
Sveikos  4u.gif  Lygiai pries 14 dienu nesaugiai (t.y.be prezervatyvo) mylejomes su vyru . Menesines veluoja 1 diena . Dariausi testa-neigiamas. Ar galejo testas parodyti nestuma ,jei nuo nesaugaus sekso praejo 14 dienu  g.gif  ? Ar reikia veliau pakartotinai darytis testa . Jau ir taip 3 sugadinau  doh.gif Patarkit  4u.gif  blush2.gif


manau,kad testas turėjo jau parodyti,jei būtumėt nėščia mirksiukas.gif 4u.gif bent man parodė net dieną prieš laukiamas mmm,o jų nesulaukus tuo labiau,netgi ne su rytiniu šlapimu smile.gif
Atsakyti
As pirma testa pasidariau neiskentus praejus 5 d.po nelaugaus lyt.akto (neigiamas) , antra testa praejus 9 d. (neigiamas) ir trecia siandien ryte (naudojau pirma rytini slapima) 14 dienu praejus ... doh.gif Mane neramina dar ir tai ,kad daug kur raso jog reikia luktelti maziausiai savaite po menesiniu nepasirodymo g.gif ir kad tie pigiausi testai daznai klysta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 03, 16:01)
Mane neramina dar ir tai ,kad daug kur raso jog reikia luktelti maziausiai savaite po menesiniu nepasirodymo  g.gif ir kad tie pigiausi testai daznai klysta  blush2.gif


ne,tikrai nereikia savaitės schmoll.gif man 2kartus parodė po 1-2d.,o jūsų mmm reguliarios?Testus aš tuos kasetinius visada perku
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2012 06 04, 09:09)
ne,tikrai nereikia savaitės schmoll.gif man 2kartus parodė po 1-2d.,o jūsų mmm reguliarios?Testus aš tuos kasetinius visada perku



Anksciau kasetinius pirkdavau ,o db vyro paprasiau ,kad nupirktu ,tai pripirko kruva tu piguskiu juosteliu po 3,5 lt doh.gif ,tai net nzn ant kiek jie tiksliai parodo g.gif Na paskutinius 4 menesius tai labai reguliarios buvo ,prasidedavo kiekvieno menesio 1-2 diena ax.gif ,tik dbr vat jau antra diena kaip veluoja doh.gif ,ir krutine tokia jautresne g.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 03, 13:15)
Sveikos  4u.gif  Lygiai pries 14 dienu nesaugiai (t.y.be prezervatyvo) mylejomes su vyru . Menesines veluoja 1 diena . Dariausi testa-neigiamas. Ar galejo testas parodyti nestuma ,jei nuo nesaugaus sekso praejo 14 dienu  g.gif  ? Ar reikia veliau pakartotinai darytis testa . Jau ir taip 3 sugadinau  doh.gif Patarkit  4u.gif  blush2.gif


nu nesinori gasdinti, bet gali ir savaitę MMM vėluojant nerodyti tiesos testas, čia labai individualu... man su dukra kai buvau nestuke.gif dar MMM nevėlavo, o testas parodė, o va draugei visą mėn po turimos susirgimo datos nerodė, kad ji nestuke.gif jei Jūsų MMM reguliarios ir dabar jos vėluoja, o testas nerodo II, luktelkit keletą dienų ir jei nesusirgsit,- tikrai pakartokit, labai gali būti, jog testas dar "nepagauna" hormono ir nerodo nestuke.gif
O kaip su pirmu vaikeliu buvo nepamenat, iš kart parodė? Bent jau man abu nestuke.gif buvo identiški, ir požymiai labai specifiniai ir aplamai viskas taip pat, gal ir Jums panašiai.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 04 birželio 2012 - 17:07
Su pirmu nestumu viskas buvo kitaip mastau.gif tada testa dariausi ,kai menesines velavo visa menesi ,tai jau ir parode teigiama iskart . O dabar viskas kitaip ,na nors mes naudojom NLA ,kas mane siek tiek dar guodzia ,taciau vis vien nejauku laukti ... g.gif Manau po savaites pakartosiu testa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 04, 17:37)
Su pirmu nestumu viskas buvo kitaip  mastau.gif  tada testa dariausi ,kai menesines velavo visa menesi ,tai jau ir parode teigiama iskart . O dabar viskas kitaip ,na nors mes naudojom NLA ,kas mane siek tiek dar guodzia ,taciau vis vien nejauku laukti ...  g.gif  Manau po savaites pakartosiu testa  4u.gif

nežinia tikrai neramina, bet šiaip po savaitės jau turėtu parodyt, manau g.gif o gal nereiks tiek laukti ir MMM pasirodys 4u.gif linkiu sėkmės bet kokiu atvėju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 04 birželio 2012 - 17:43