Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galėjau pastoti?

QUOTE(nesusipratusi @ 2008 11 08, 17:30)
sveikos, aš esu čia pirmą kartą ir dėl to , jog turiu problemą. man 16 metų, žinau, tai labai mažai, bet šiandien pas mane nakvojo mano vaikinas ir mes nesimylėjom, bet jam pora kartų išsiliejo sperma, kokia tikimybė  pastoti, aš esu nekalta. susirūpinau tuo dėl to, jog man dabar truputį skauda pilvo apačią, o mėnesinės man tik mėnesio gale. ką daryti, kur kreiptis? mamai sakyti bijau, norėčiau gauti kažkokios konsultacijos iš kur nors. aš esu išsigandus ir nežinau, ką daryti.
būčiau labui dėkinga, jei man padėtumėte  verysad.gif  verysad.gif
masčiau apie tai jog tiesiog nusipirkti kontraceptikų, bet jų aš negalėčiau gauti iš niekur taip greitai..

as irgi noreciau tave nuraminti,negalejai pastoti jei lieteisi tik pilvu,jei taip butu,tai mes cia visos butume daznai nestukes,be to pastojus pilvo neskauda po nakties iskart,apsiramink,ir ateity pagalvok jau apie apsauga
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2008 11 08, 19:03)
Jokios.
Tik pagalvok ateičiai, ar verta buvo ši naktis dabartinės tavo savijautos? Gal geriau palaukti, kol galėsi savimi ir savo vaikinu tikrai pasitikėti?


pasitikėjimas yra bet manau, kad tikrai neverta dėl to, kaip dabar jaučiuosi..
Atsakyti
QUOTE(sindi @ 2008 11 08, 17:04)
ir ateity pagalvok jau apie apsauga

Juk santykių nebuvo, tai kokia apsauga čia galėtų padėti?
Atsakyti
Labai gerai buvo patarta 16 - metei, kad pasirupintu apsauga, aš ir tą patį galiu patarti kol dar nevėlu, nes 16 metų mergina turėtų daugiau numanyti apie kontracepcija
Atsakyti
nesijaudink,tikrai nepastojai smile.gif suprask, apvaisinti moterį reikia tikrai didelių pastangų ir sėklos kiekio. dėl šitiek gali nesukt galvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2008 11 09, 13:49)
nesijaudink,tikrai nepastojai smile.gif suprask, apvaisinti moterį reikia tikrai didelių pastangų ir sėklos kiekio. dėl šitiek gali nesukt galvos smile.gif


nu tikrai ne visom taip biggrin.gif
as sakydavau anksciau-vyrai neseskit ant mano lovos,nes galiu nuo to pastot biggrin.gif


o tu mazyle parasyk kada tau turi but menesines ir kas kiek dienu?
bandysim paskaiciuot ovuliacijos diena mirksiukas.gif
jei visai men gale-tai gali nesiajudint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blansa @ 2008 11 09, 17:21)
nu tikrai ne visom taip biggrin.gif
as sakydavau anksciau-vyrai neseskit ant mano lovos,nes galiu nuo to pastot biggrin.gif
o tu mazyle parasyk kada tau turi but menesines ir kas kiek dienu?
bandysim paskaiciuot ovuliacijos diena mirksiukas.gif
jei visai men gale-tai gali nesiajudint mirksiukas.gif



man mėnesinės maždaug 20 dieną būna, kartais net vėliau
Atsakyti
QUOTE(nesusipratusi @ 2008 11 09, 16:24)
man mėnesinės maždaug 20 dieną būna, kartais net vėliau


kas kiek dienu?
praeita men kokia diena buvo?
Atsakyti
QUOTE(blansa @ 2008 11 09, 17:37)
kas kiek dienu?
praeita men kokia diena buvo?


25 ar tai 26 diena..
Atsakyti
QUOTE(nesusipratusi @ 2008 11 09, 16:52)
25 ar tai 26 diena..

as tau tokia formule parasysiu pagal kuria gali zinot kada gali pastot,kada ne..jei tavo ciklas yra 30 dienu,tai nuo menesiniu pirmos dienos
10 dienu-galima
10dienu -negalima
10 dienu-galima
ovuliacija vyksta mazdaug per viduri ciklo,t.y. 15ta diena mazdaug,bet del sventos ramybes galima pasisaugot ir po kelias dienas pries ja ir kelias dienas po jos...

dabar tavo atveju ovuliacija tau turi but apie lapkricio 10-11d..
tai rizikos pastot tu turi,bet ta tikimybe manau maza,nes tikro akto kaip ir nebuvo...
tai manau tu kol kas nesijaudink labai mirksiukas.gif
aisku jei turesi problemu-rasyk ,bandysim padet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansa: 09 lapkričio 2008 - 16:12
Gal tiksliau būtų pasakyti, kad ovuliacija vyksta 16 -14 dieną iki būsimų mėnesinių pradžios nepriklausomai nuo ciklo ilgumo (t. y., nebūtinai ciklo viduryje). Todėl saugotis skaičiuojant kalendoriniu metodu yra nepatikima, nes nesam tikros dėl būsimų mėnesinių datos. Dar kartelį noriu nuramint Nesusipratusią, kad yra teorinė galimybė pastoti spermai išsiliejus ant išorinių lytinių organų vaisingų dienų metu. Tokie atvejai labai reti, o tavo atveju to ir nebuvo. Užmiršk savo baimę dėl šio karto. O ateičiai nuspręsk ar nori rizikuoti pasilikdama su vaikinu viena namuose, kartais jis gali ir nesusivaldyti, tuomet tikrai bus dėl ko išgyventi. Gal kol kas tau visai užtenka apsikabinimų, pasivaikščiojimų susikibus už rankų, o su artimesniais santykiais geriau būtų palūkėti iki brandesnio amžiaus, nes nėra šimtaprocentinės apsaugos, visada nors truputį rizikuojame, kad intymūs santykiai gali baigtis nėštumu.
Atsakyti
mm dekui labai už viska visiems smile.gif
Atsakyti