Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galėjau pastoti?

QUOTE(nesusipratusi @ 2008 11 09, 22:43)
mm dekui labai už viska visiems smile.gif



sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
nesusipratusi, is visu tau parasiusiu moteru labiausiai pritariu Unai Li.

vaisingumas yra naturali tavo sveiko kuno funkcija: nuo tos akimirkos, kai tau atejo pirmosios menesines, esi vaisinga ir busi vaisinga, kol menesines isnyks. tas menesio ciklas - tavo sveikata, kol menesines vyksta reguliariai, tvarkingai, esi sveika. pazink savo kuna, savo vaisinguma - tai tavo dalis.

kiekvieni lytiniai santykiai yra potencialiai "apvaisinantys", ty, gali pastoti. kontracepcija sukuria iliuzija, kad gali sexuoti be jokiu pasekmiu, taciau tai tik iliuzija - net ir naudojantis kontracepcija islieka nedidele tikimybe pastoti. gamta gudri - jei ji nebutu tokia gudri, zmones tik megautusi malonumais be atsakomybes ir isnyktu. zinoma, butina dometis apsaugos nuo nepageidaujamo nestumo priemonemis, bet reikia ir prisiminti, kad jokios simtaprocentines apsaugos nera.

noriu tau palinketi, kad myletum save, savo moteriskuma, tausotum save - lytiniai santykiai turi teikti tikra malonuma be baimes ar nerimo: kad myletumeisi tada, kai busi tikrai tam pasiruosusi ir pati to noresi, ir su tokiu zmogum, kuriuo pasitiki ir kuri gali matyti savo vaiku tevu. ir jis turi tai zinoti.

sekmes tau.

Atsakyti
Man irgi atrodo kad negalejai pastoti, o pilvo skausmai - turbut nervu padarinys g.gif
Atsakyti
QUOTE(amesteja @ 2008 11 08, 19:37)
Labai gerai buvo patarta 16 - metei, kad pasirupintu apsauga, aš ir tą patį galiu patarti kol dar nevėlu, nes 16 metų mergina turėtų daugiau numanyti apie kontracepcija

Ne tik apie kontracepcija, bet ir apie tai, kad biski ankstoka pradet lytini gyvenima 16 metu. Ypac jei nieko nesupranti ne tik apie kontracepcija, bet ir apie pastojima. Cia mano nuomone. nenoreciau, kad mano dukra atsidurtu tokioje padetyje, kaip sita panele
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2008 11 10, 22:28)
Ne tik apie kontracepcija, bet ir apie tai, kad biski ankstoka pradet lytini gyvenima 16 metu. Ypac jei nieko nesupranti ne tik apie kontracepcija, bet ir apie pastojima. Cia mano nuomone. nenoreciau, kad mano dukra atsidurtu tokioje padetyje, kaip sita panele


manau, nei viena mama to nenoretu, bet manau, kad kuo toliau tuo anksciau jaunimas prades ir pradeda jau dabar lytini gyvenima, juk anksciau tikrai taip nebuvo, o dabar kas antra 16 mete yra kalta. tai nera tik statistika, tai realybe
Papildyta:
QUOTE(Shatura @ 2008 11 10, 22:28)
Ne tik apie kontracepcija, bet ir apie tai, kad biski ankstoka pradet lytini gyvenima 16 metu. Ypac jei nieko nesupranti ne tik apie kontracepcija, bet ir apie pastojima. Cia mano nuomone. nenoreciau, kad mano dukra atsidurtu tokioje padetyje, kaip sita panele



atsiprasau, ne taip pasakiau, kaip turi buti. o lytinio gyvenimo pradejimas yra anksciau prasidedanciu santykiu ir draugysciu padarinys, kai paneles neturi tiek informacijos dar apie visus tuos dalykus, nemanau, kad daug paneliiu narso ir apie tai skaito, joms atrodo jog viskas gausis naturaliai, bet labiausiai gaila del to, jog mokykla nesuteikia jokios informacijos apie siuos dalykus, del to is tikruju liudna, juk tai MOKYKLA kurioje turetu buti teikiama informacija ir zmogus lavinamas visapusiskai
Atsakyti
QUOTE(nesusipratusi @ 2008 11 10, 21:25)
juk tai MOKYKLA kurioje turetu buti teikiama informacija ir zmogus lavinamas visapusiskai

mazute, manau, kad pirmiausia mergaites turetu apie savo moteriska kuna kalbetis su savo mama...
o mokykla... zinai, jokia mokykla neparuos taves intymumui, jautriems, pagarbiems artimiems santykiams, neismokys myleti, gerbti ir priziureti savo kuna. tai per daug asmeniska, kad butu galima diskutuoti pries klase...
Atsakyti
Niu jau nereikia suversti visko "musu laikams" - mano "mociutes laikais" netelejusi 20mete buvo senmerge lotuliukas.gif Pasidomekite, kokio amziaus tekejo mociutes (mano 18kos), mamos (mano 23, bet cia jau buvo "ziauriai" daug, "net" 3 metus su teciu draugavo) lotuliukas.gif

O mes? Pripazinkime, kad pacios irgi anksti pradejome dometis vaikinais, tik tuoktis neskubame - karjera mat rupi visoms ax.gif

Tad nesistebiu visai, kad siandienines 16metes su vaikinais bendrauja taip artimai (o ypac jei vaikinas vyresnis). Lengva mums cia postringauti apie grazius santykius, kai pacios praejome ir pirmasias meiles, ir pirmuosius issiskyrimus, ir pirmuosius kartus...

Tad laikykis,Nesusipratusi - turi visa gyvenima pries aky - tad patarti galiu tik viena - pasikliauki savo intuicija ir mylek save wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 11 11, 11:18)
mazute, manau, kad pirmiausia mergaites turetu apie savo moteriska kuna kalbetis su savo mama...
o mokykla... zinai, jokia mokykla neparuos taves intymumui, jautriems, pagarbiems artimiems santykiams, neismokys myleti, gerbti ir priziureti savo kuna. tai per daug asmeniska, kad butu galima diskutuoti pries klase...



as ne apie kuna o paprasciausiai pateikiama informacija apie lytinius santykius
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 11 11, 10:18)
mazute, manau, kad pirmiausia mergaites turetu apie savo moteriska kuna kalbetis su savo mama...
o mokykla... zinai, jokia mokykla neparuos taves intymumui, jautriems, pagarbiems artimiems santykiams, neismokys myleti, gerbti ir priziureti savo kuna. tai per daug asmeniska, kad butu galima diskutuoti pries klase...

Tikrai ne su kiekviena mama apie seksą pakalbėsi cool.gif pvz. maniškė man rodos net nežinojo kad toks žodis yra biggrin.gif tai visiškai kažkas nepadoraus, gėdingo ir neleistino. Mes kol jaunos atrodo viską savo vaikui pasakysiu ir paaiškinsiu, išmokysiu mylėt ir saugot save....tik kaži kaip ten bus kai reiks aiškinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nesusipratusi @ 2008 11 11, 14:07)
as ne apie kuna o paprasciausiai pateikiama informacija apie lytinius santykius

taip, informacijos apie lytinius santykius reikia, sutinku.
tik tiek, kad tie santykiai ir vyksta su tavo kunu... ir viskas, kas nutinka, nutinka tau, o ne kam nors kitam 4u.gif



QUOTE(Heida @ 2008 11 11, 14:38)
Tikrai ne su kiekviena mama apie seksą pakalbėsi cool.gif pvz. maniškė man rodos net nežinojo kad toks žodis yra biggrin.gif tai visiškai kažkas nepadoraus, gėdingo ir neleistino. Mes kol jaunos atrodo viską savo vaikui pasakysiu ir paaiškinsiu, išmokysiu mylėt ir saugot save....tik kaži kaip ten bus kai reiks aiškinti ax.gif

tu mergaiciu mama - bus taip, kaip tu nuspresi, kad butu. savo mergaites ismokysi to, ko noresi ismokyti. tai tik nuo tavo pasirinkimo priklauso. su manim mama irgi daug nekalbejo, tik pakisdavo knyguciu pasiskaityti - ir apie gryna fiziologija, ir apie emocijas, santykius tarp lyciu. atviru pokalbiu su mama neturejau. o gaila. jei tureciau dukteri, zinociau, kaip su ja kalbetis ir ka sakyti. noreciau duoti tai, ko pati negavau.
turiu tris sunus - manau, atejus laikui, jie manes paklaus ivairiu dalyku, ir as jiems mokesiu tiesiai ir atvirai atsakyti. o gal jie kreipsis i teva - tikiuosi, jis mokes su jais kalbetis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 11 lapkričio 2008 - 17:10
QUOTE(Hottea @ 2008 11 11, 10:51)
Niu jau nereikia suversti visko "musu laikams" - mano "mociutes laikais" netelejusi 20mete buvo senmerge lotuliukas.gif  Pasidomekite, kokio amziaus tekejo mociutes (mano 18kos), mamos (mano 23, bet cia jau buvo "ziauriai" daug, "net" 3 metus su teciu draugavo) lotuliukas.gif

Nu ir kas? laikai tikrai buvo kitokie. nereikejo pirktis buto uz 500 000lt. nereikejo uz jo islaikyma kas menesi moketi nezinia kiek. 16 metu pana jau buvo tekinama. ISvezama darbavosi vyro tevu ukyje. nereikejo issilavinimo, kad galetu gauti geresni darba ir geresnes pajamas. O 16 metu musu laiku pana susilaukiusi vaiko ka gali jam duot? pati net vidurines nebaigusi ir nezinia kada bebaigs, nekalbant apie aukstaji moksla. Koki materialini aprupinima gali duoti vaikui?
O jei taip mastot, tai paziurekit i Rytu tautas. ten vos subrendusia mergina istekina. tai gal nesilyginam i juos
Atsakyti
Nu nzn..Esu pakankamai jauna pana..tongue.gif 22 metai...o santykiavau pirma karta 18 su puse metu biggrin.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif nes mano principas buvo ,kai sulauksiu 18 tik tada...o 2k. 19 ir iki siol biggrin.gif su savo dabartiniu vaikinu tongue.gif smile.gif
ir niekas man nieko neaiskino,i mokykla atvaziuodavo paskaitu skatyt apie...net nzn kaip pasakyt..apie menesines.ne apie litinius santykius.ir paketus "Always" padalint:D..o susizinodavau viska is knyguciu smile.gif nes labai domejaus,kad nebuciau zalia varna:) ir jei ivyktu tas pirmas kartas,nebutu kaip sitai panelei smile.gif jei tau idomu,tai internete ieskokis atsakymu..dbr internas visagalis smile.gif ir nereikia cia tik niuniuot,kad mokykla kalta,ar mamos.Kaikurioms mamoms net i galva nesauna,kad ju dukrele taip jau auga...smile.gif
Ir jei esi tokia nesubrendus tuose dalykuose,kodel aplamai guliesi su vaikinu i lova?? Kai as kazko nezinau,to nedarau.
Ir nekalbek ,kad jaunimas toks jau.Cia kiekvieno pasirenkimas yra..o tu? nori but irgi "madinga"? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 11 lapkričio 2008 - 19:41