Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

O aš nusipirkau štai tokią, nes geriausiai sekėsi spalvą atitaikyti. Kolkas nesigailiu. Akivaizdžiai lygesnė oda.
http://www.kristiana...amintojo_id=12#
Atsakyti
Is kur MAC studio fix'a per 2-3 savaites galima butu atsisiust? g.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 06 13, 16:21)
Tai zinoma, jei esi idegus tai tikrai tiks rolleyes.gif Pas mane veido oda sviesoka, tik vos rusva, o kunas va jau rudesnis, todel be pudros, man dar bronzantai reikalingi  smile.gif

na nesu jau tokia įdegusi schmoll.gif ale išbandžiau naujają pudrą,spalva labai tinka thumbup.gif ir šita pudra tikrai tokia lengvutė ant veido thumbup.gif kolkas labai patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzde @ 2008 06 13, 18:06)
Sveikos 4u.gif

Aš ir šiandiena papirkau YSL su šepetėliu,konsultantė parinko 8nr.,namuose dar nebandžiau tongue.gif na tikiuosi,kad tiks spalva unsure.gif


As irgi pirkau nr.8 ir tikrai nepertamsi, nes ant veido pasiskirsto ir gaunasi sviesesne spalvyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzde @ 2008 06 13, 18:53)
na nesu jau tokia įdegusi schmoll.gif ale išbandžiau naujają pudrą,spalva labai tinka thumbup.gif ir šita pudra tikrai tokia lengvutė ant veido thumbup.gif kolkas labai patenkinta bigsmile.gif

Na super tada, as irgi ja dziaugiuosi, ryt normaliai isbandysiu, o jei spalva per sviesi bus tai bronzantu paryskinsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2008 06 13, 19:37)
Is kur MAC studio fix'a per 2-3 savaites galima butu atsisiust?  g.gif

turbūt tik per tarpininkes, bet manau, kad gautųsi ilgiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 06 13, 22:10)
turbūt tik per tarpininkes, bet manau, kad gautųsi ilgiau  smile.gif


kai ko nors uzsimanai, tai mirsi negausi dry.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2008 06 13, 17:22)
Eveliina, o dar klausimas - pamaciau, kad ten daug spalvu.. Kokia uzsakei ir kaip rinkaisi? blush2.gif

rinkausi fair /light, nu cia praktiskai "akla vista" blush2.gif, bet as tikuosi ,kad man sviesiausios spalvos ir tinka ax.gif nes soliariumuose nesilankau, turiu balta nudegancia raudonai oda blush2.gif ax.gif ax.gif mineraline pudra irgi naudoju fair atspalvi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 13 birželio 2008 - 22:47
QUOTE(Veila @ 2008 06 13, 19:37)
Is kur MAC studio fix'a per 2-3 savaites galima butu atsisiust?  g.gif



uzsisakiau ka tik ir ash sita drinks_cheers.gif

bet kokias 3 savaites tikrai uztruks smile.gif

paemiau is Nordstrom.... Europoj MAC berods i LT nesiuncia...
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2008 06 13, 23:49)
uzsisakiau ka tik ir ash sita  drinks_cheers.gif

bet kokias 3 savaites tikrai uztruks smile.gif

paemiau is Nordstrom....  Europoj MAC berods i LT nesiuncia...

as mac uzsisakaiu is ebay, tai tikrai atejo per dvi savaites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 06 13, 08:57)
As taip pat planuoju siandien sia pudryte isigyt, Eslauda patark, i koki atspalvi man demesi atkreipt, nes viena jau per sviesia pries savaite isigijau  rolleyes.gif



QUOTE(skruzde @ 2008 06 13, 18:06)
Sveikos 4u.gif

Aš ir šiandiena papirkau YSL su šepetėliu,konsultantė parinko 8nr.,namuose dar nebandžiau tongue.gif na tikiuosi,kad tiks spalva unsure.gif

Nu va nespejau patart - buciau patarus 8nr., nes tu nesi sviesiaode. Na bet jei tau 6nr. tinka - tai puiku thumbup.gif
O as dabar mastau ar imt vasarai - YSL 8nr. ar Givenchy Sublimine g.gif
Atsakyti
Man labai patinka turimi Dior Diorskin Fluid ir Paula's Choice Best Face Forward Foundation wub.gif

Tik Dioras daug tirstesnis smile.gif o Paulos tai toks visai lengvas ir puikiai uzsitepa

Papildyta:

beje, o MAC studio fix tikrai poras kemsa unsure.gif ? (skaiciau atsiliepimus ankstesnei, jau uzdarytoj, temoj)

nes oficialiam jo aprasyme tai nurodyta kad oil free
g.gif

uzsisakiau, tai labai tikiuosi kad nebus jis blogas.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 14 birželio 2008 - 23:44