Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

O as dabar mastau ar imt vasarai - YSL 8nr. ar Givenchy Sublimine g.gif
[/quote]


as irgi blaskausi tarp situ ir dar labai domina chanel teint innocence 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo werda: 15 birželio 2008 - 00:18
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 06 14, 22:36)
Nu va nespejau patart - buciau patarus 8nr., nes tu nesi sviesiaode. Na bet jei tau 6nr. tinka - tai puiku  thumbup.gif 
O as dabar mastau ar imt vasarai - YSL 8nr. ar Givenchy Sublimine g.gif

Tai va, vakar normaliai isbandziau tai lyg siek tiek per sviesi, nes kaip minejai ji uztepus pasvieseja, o as sita detale pirkdama pamirsau. Na bet siek tiek bronzanto ant virsaus ir bus grazu, o jei labai gailesiuosi - nesiu i isparduotuve, nes kaip pudryte ji labai faina thumbup.gif
Atsakyti
o ka manot apie chanel mat lumiere pudra?ar tiktu ji vasarai? g.gif ar ne per sunki? g.gif mano oda riebi,yra daug ka pamaskuoti.o gal galit pasiulyt kokia lengvesne pudryte vasarai,riebiai odai ir kad gerai maskuotu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovila @ 2008 06 15, 11:00)
o ka manot apie chanel mat lumiere pudra?ar tiktu ji vasarai?  g.gif ar ne per sunki?  g.gif mano oda riebi,yra daug ka pamaskuoti.o gal galit pasiulyt kokia lengvesne pudryte vasarai,riebiai odai ir kad gerai maskuotu  4u.gif

as turiu ir db jau pribaigineju sia pudryte na ka as zinau kai db nekasdien tepuosi ir orai dar nera jau tokie karsti tai dar nesijauciu ar ji per sunki viskas normaliai, bet siaip galvoju visgi griebti vasarai dioro purskiama ji labai lengvute... jei tau yra dauk ka pamaskuoti tai nemanau kad lengvute tau gerai maskuos visgi jos dazniausiai mazokai maskuoja nes yra ir skystesnes na nors nzn gal yra ir super lengva ir super maskuojanti tokios dar neatradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 06 15, 11:07)
as turiu ir db jau pribaigineju sia pudryte na ka as zinau kai db nekasdien tepuosi ir orai dar nera jau tokie karsti tai dar nesijauciu ar ji per sunki viskas normaliai, bet siaip galvoju visgi griebti vasarai dioro purskiama ji labai lengvute... jei tau yra dauk ka pamaskuoti tai nemanau kad lengvute tau gerai maskuos visgi jos dazniausiai mazokai maskuoja nes yra ir skystesnes na nors nzn gal yra ir super lengva ir super maskuojanti tokios dar neatradau smile.gif

aciu uz atsakyma 4u.gif na manau pirksiu as chanel, nes kasdien nesitepu pudrom tik progom kokiom,tai manau ir chanel'is tiks bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=lisik,2008 06 15, 00:42]


beje, o MAC studio fix tikrai poras kemsa unsure.gif ? (skaiciau atsiliepimus ankstesnei, jau uzdarytoj, temoj)

nes oficialiam jo aprasyme tai nurodyta kad oil free
g.gif

uzsisakiau, tai labai tikiuosi kad nebus jis blogas.... doh.gif
[/quote]
Taip, daug kas negali naudoti, nes poras kemsa. Bet kitom nekemsa. Man nekemsa bigsmile.gif

[quote=werda,2008 06 15, 01:17]
O as dabar mastau ar imt vasarai - YSL 8nr. ar Givenchy Sublimine g.gif
[/quote]
as irgi blaskausi tarp situ ir dar labai domina chanel teint innocence 4u.gif
[/quote]

Chanel Teint Innocence turejau abejas. Tai man labiau patinka ta slapia kompaktine, o ne fluidas. Bet ji pas mane dabar atostogauja, nes man nepatogu teptis. Pripratus prie fluidu.
Atsakyti
vakar buvau Kristianoj - jau ketinau pirkti anksčiau girtą Dior forever - bet...užsitepiau 22nr parduotuvėje ir...hmm...na, lyg sausoka ji man ant odos pasirodė g.gif aišku, tai jau buvo vakaras, oda vis tiek pasiriabalavus per dieną, bet toks vat pojūtis mane sustavdęs. Kas naudojosi - ar ji tikrai prie tokių sausesnių? Ikio šiol kasdienai turiu Lumene - juokinga, nes visas kitas priemones perku žinomesnių gamintojų, bet šita pudra gera kainos-kokybės santykiu. Tai ji tokia kaip kremukas, labai gerai pasisikirsto, gerai dengia, bet visgi ne kaukės efektas, gerai laikosi. Ale norėtųsi ko nors ir gerai maskuojančio, ir nelabai džiovinančio ir skaistinančio. Tai ką rinktis patartų žinovės? g.gif
Atsakyti
Reikėtų patarimo iš tų, kurios naudoja kokias nors MAC kremines pudrytes. Kokius numerius naudojat? Kai perki internetu, labai baisu nepataikyt ar nusipirkt kokį labai rūūūūūžavą atspalvį lotuliukas.gif Aš vidutiniškos odytės, naudoju Chanel 50 arba 40 numerius. Patinka atspalviai į geltonumą. Jei atsiras, kas padėtų, būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
eslauda, o kuo prastesnis chanel fluidas? kazkada drauge naudojo ta slapia kompaktine, bet veidas labai blizgus budavo, kas man nelabai patiko.
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2008 06 15, 13:59)
vakar buvau Kristianoj - jau ketinau pirkti anksčiau girtą Dior forever - bet...užsitepiau 22nr parduotuvėje ir...hmm...na, lyg sausoka ji man ant odos pasirodė g.gif aišku, tai jau buvo vakaras, oda vis tiek pasiriabalavus per dieną, bet toks vat pojūtis mane sustavdęs. Kas naudojosi - ar ji tikrai prie tokių sausesnių? Ikio šiol kasdienai turiu Lumene  - juokinga, nes visas kitas priemones perku žinomesnių gamintojų, bet šita pudra gera kainos-kokybės santykiu. Tai ji tokia kaip kremukas, labai gerai pasisikirsto, gerai dengia, bet visgi ne kaukės efektas, gerai laikosi. Ale norėtųsi ko nors ir gerai maskuojančio, ir nelabai džiovinančio ir skaistinančio. Tai ką rinktis patartų žinovės? g.gif


ji ir yra sausoka, tiksliau pasakius tepantis greitai džiūsta smile.gif dabar laukiu parkeliaujančio šepetėlio, žiūrėsiu kaip su juo tepsis ax.gif
Vienu metu nusipirkau dvi pudras - Dior forever ir Elizabeth Arden Ceramide plump perfect, tai ilgiau panaudojus galiu pasakyt, kad labiau patinka ElizabethArden, nes maloniau tepasi, ant odos tarsi ištirpsta. O šiaip abi gana panašios, gerai maskuoja, gerai laikosi smile.gif
Atsakyti
mergytės, patarkit kuri pudra yra geriausia probleminei odai unsure.gif gal kuri turit tokią, niekam tikusią odą ir atradot jai tinkamą krempudrą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Johanesburgo kunigaikštytė @ 2008 06 15, 14:43)
Reikėtų patarimo iš tų, kurios naudoja kokias nors MAC kremines pudrytes. Kokius numerius naudojat? Kai perki internetu, labai baisu nepataikyt ar nusipirkt kokį labai rūūūūūžavą atspalvį  lotuliukas.gif Aš vidutiniškos odytės, naudoju Chanel 50 arba 40 numerius. Patinka atspalviai į geltonumą. Jei atsiras, kas padėtų, būsiu labai dėkinga  4u.gif

Turiu MAC Studio Fix fluid NC 25 ir Chanel'io Vitalumiere 02. Dbr kai įdegiau MAC atspalvis tinka, aš pati esu į geltonumą ax.gif
realiai atspalvis NC25 toks
user posted image
user posted image

o internete atspalvius galim čia pasižiūrėt
Atsakyti