Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras su charakteriu

As taip kaip tik manau, kad as pati per daug savo vyra uzsipuolu... Kartais jau pykciui praejus galvoju: o uz ka as ji cia taip?...
Atsakyti
Mano vyriskio oi koks charakteris dry.gif , mano irgi neblogas, bet as labiau linkus nusileisti. Tik labai truksta to atsiprasymo, kai jis tikrai buna neteisus. Nepamenu kada toki zodi, kaip atsiprasau girdejau. mad.gif
Atsakyti
Mano vyras irgi su charakteriu, nieks jam gyvenime niekonegali nurodyneti, o juo labiau aiskinti ar vadovauti, taip ir kariaujam wink.gif Seniau kai susipykdavau puldavau atsiprasineti, o dabar ne, (as siaip is nuolaidziuju)... tingiu su juo gincytis, jis mane tokiais argumentasi uzvercia kad pavargstu, todel nusileidziu, bet tabar i sikna neebelendu, nekalbi ,nereikia mad.gif , galiu pasakyti, pasiemiau is savo vyro visas jo blogasias savybes dry.gif
Atsakyti
Manau, jeigu ir pasitaiko vyru "be charakterio", tai cia retos isimtys biggrin.gif Maniskis labai uzsispyres, ir degtukas, as irgi, tai du tokie kietakakciai oziai - degtukai namie - nieko gero...daznai uzsiplieskiam, o tas labai vargina. Aisku, buna stilio laikotarpis, ot kaip faina gyvent tada, bet kai uzeina man PMS'as, tai neduok tu Dieve...
Atsakyti
Manau, jeigu ir pasitaiko vyru "be charakterio", tai cia retos isimtys




Na pazystu as keleta tokiu, na gal negaleciau sakyti, kad tie vyrai "be charakterio", bet jie nesulyginami su maniskiu, kuris laksto kaip degtukas ir bet kuria minute gali uzsidegti, uztenka vieno ne taip pasakyto zodzio- uzpyksta, o buna, kad suzaidzia jo principai-tai vaiksto tada keleta dienu kaip karaliskas pingvinas nosi uzrietes ir nesneka. Va tas tai "zudo" be peilio.
Atsakyti
Ir maniškis su charakteriu vyrukas rolleyes.gif . Na, ber ar dabar laikas beauklėti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aida @ 2004 02 20, 13:06)
Mes niekaip negalime surasti kompromiso, pas mus arba viskas labai gerai arba taip blogai, jog kartais pagalvoji ka as su situo zmogum veikiu? box.gif  Negaliu nusileisti, nes zinau, jog tada as pati busiu nebe as, o mano brangiausiasis pajautes mano nuolankuma tuoj pat uzsikrapstytu man ant "galvos".


pritariu 100% ax.gif
Atsakyti
Jeigu vyras "be charakterio" blink.gif ,tai jo antra pusė tikra kobra doh.gif
Mes pačios dažnai nevertinam ir net gi negerbiam lėtų , ramių vyrų...Nes dažniausiai jie būna be iniciatyvos,nemoka pakovoti del savęs ir savo artimųjų... cool.gif
Atsakyti
Mano vyras irgi 'su charakteriu'. O gincytis megsta tai neispasakytai, net ir tada jei buna neteisus. O jei as irodau, kad jis buvo neteisus, buna labai nepatenkintas blink.gif
Atsakyti
Mes abudu su saviskiu "ne saldainiukai". Jisai irgi siaubingai pasiunta, jei del ko nors gincijames ir as jam nenusileidziu. Visad del to susipykstam. Tai as kazkada straipsni buvau radus, kad reikia kartais vyrui nusileisti ir pan., pasakyti "tu teisus" del sventos ramybes, o paciai likti prie savo nuomones. MB irgi skaite ta pati straipsni ir buvom apie tai kalbeje, tai dabar buna labai smagu, kai del ko nors gincijames, as matau, kad tuoj kibs man i atlapus ir sakau jam "Niu gerai, tu teisus. Baigiam jau" hihihi.gif Tas "tu teisus" = "ne velnio su tavim nesutinku" ir mes abu tai zinom biggrin.gif
Atsakyti
Nėra žmonių be charakterio,yra žmonės su taikiu ir nekonfliktišku charakteriu.Man labai patinka tokie žmonės,nes pati esu degtukas.Jei aš pradedu putotis-maniškis tiesiog su manimi nesiginčija ir užsiima savo darbais..tada nusėdu,pagalvoju,ir dažnai suprantu,kad esu bent dalinai neteisi.Ir pasakau jam tai visada. bigsmile.gif O jei ne-pasakau,kad ,manau,esu teisi,bet pasiliekam abu prie savo nuomonių ir gerbiu jo nuomonę.Jokių ambicijų nepuoselėju,kiekvienas žmogus turi teisę savaip mąstyti.. g.gif
Atsakyti
Na MB irgi su charakteriu- as irgi...
Taigi, skyremes ir taikemes daug kartu doh.gif lotuliukas.gif
Zodziu, kai gerai tai gerai, bet kai pešames tai pešames... gun_bandana.gif box.gif protest.gif
Bet vistiek vienas be kito negalim... wub.gif
Ka as zinau, esu turejusi toki gerieti veikina, tai ilgai netempiau... Negaliu pakest kai jie buna perdaug geri, svelnus ir nusileidziantys... man jie primena mazgotes blush2.gif
Atsakyti