Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(Florestina @ 2008 11 24, 22:00)
Jei iš išorės matosi- tai negerai, pas mane vos vos išlindusi.
O kodėl nėjai ten protezuotis, kur tvarkeisi anksčiau. g.gif


Pirmiausia - pas sia gydytoja i eile raso nuo kovo men. Antra - norejau, kad butu pigiau, nes zadejo, kad taip bus. Juk nezinojau, kad taip nekokybiskai dirba. Skambinau savo odontologei ir susitariau, kad priimtu anksciau, nes 2 karuneles yra nuimtos. Anksciausiai eile bus tik sausio 22 d. Manau, islauksiu ir plombos nenukris
Atsakyti
QUOTE(agmor @ 2008 11 09, 16:31)
gal visiem skirtingai.... man visai po implantacijos neskaudejo - iskart grizus namo isgeriau priesuzdegiminiu tablete, o kita ryta jokiu nuskausminanciu nereikejo - nebijokit! svarbiausia blogai nenusiteikt wink.gif

Aš jau su implantu clap.gif Tikrai, visai neskaudėjo. Aš irgi išgėriau tik vieną tabletę ir viskas. Tiesa, kokias dvi-tris valandas šaldžiau žandą po 20 min su 20 min pertraukom, tai visai net neištino. Bet procedūra, tai primityvi blink.gif paėmė gražtą pragrežė ir įsuko varštelį...
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 11 24, 17:34)
Ne ant implanto..o paprasti laikini dantukai ?

Kaina sako dazniausi uz 1 vnt. Nezinau tiksliai, bet mazdaug 60-100lt. plasmasinis laikinas vainikelis.
Papildyta:
QUOTE(dia.dia @ 2008 11 24, 20:20)
Grizau is odontologo. Noreciau ismananciu sia sriti konsultacijos. Odontologas man aiskina, kad toks protezavimo budas, kai gomurio puseje matosi 1-2 mm metalo juostele, yra geresnis, tvirtesnis ir saugesnis. Be to, jie kitaip ir nedaro. Pasakiau, kad, jei buciau zinojusi, tai tikrai nebuciau pas ji protezavusis dantu. Praeita karta jis man nueme dar 2 senus metalinius dantis. Tai si syki jam pasakiau, kad pas ji tikrai daugiau dantu neprotezuosiu, nes man negrazu, kai matosi juoduliai. Paklausiau, ar isorinej pusej dantenos juoduos? Pasake, kad kai klijai uzsides, tai dantys ilis i dantenas ir turetu nesimatyti. Jo motyvas, del ko daro su metalo juosta is gomurio puses, kad jei reikes nuimti danti, jis neskils. O visiskai baltas dantis skyla. Be to, visiskai baltas metalo keramikinis dantis dazniau suskyla, nei su metaline juostele. Bet man atrodo, kad jis pasake cia kazkokia nesamone. Prie ko cia ta metaline juosta? Juk dantis (protezas) yra metalinis, tik uzdedama ant jo keramika. Be to, jei jau ir reikes nuimti danti (proteza), tai vistiek ji gres, kol sudraskys ir gabaliukais nuims. Juk jis priklijuotas.
Tiesa, pasakiau, kad truputeli per aukstai uzdetas dantis, tai vel uzdejo laikinai ir liepe dar savaite vaikscioti. O as turiu laiko apsispresti, ka man daryti.

Visu normaliu metalo keramikos vainiku yra is gomurio puses metaline juostele.
Jeigu matosi ir isorines puses metalas, tai pricementavus jis neuzsimaskuos tikrai schmoll.gif . Palis siek tiek po dantiena, bet tada svies per dantiena . Tokiu atveju , jeigu leidzia situacijas galima prideti keramikos-taip vadinama petine mase, bet ne visais atvejais. Nes buna kad nuskila keramika unsure.gif .
Del vainiko nuemino-yra budas nuimti visa vainika su spec. aparatu smile.gif . Tik ne kiekvienas ji turi. Jis prijungiamas prie masinos -antgalis toks (brangus ).Dar priklauso su kokiu cementu pricementuotas. Kai jau neimanoma nuimti visa vainika-tada griazia ir nuima gabalais.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dia.dia @ 2008 11 24, 20:49)
Kaip rasiau anksciau, pries 3 metus man kita odontologe protezavo 3 dantis, tai jokios juosteles nesimato nei is vidines, nei is isorines puses. O dantys atrodo, kaip naturalus. Niekas nepasakytu, kad mauti. O dabar, kur uzdejo laikinai, isorej dantenos juoduoja, o viduj atrodo, lyg isgede. Man labai negrazu. Nesu dar sena, todel noriu, kad burnoje dantys butu grazus ir estetiski.

Tokiu atveju reikia deti cirkoni. mirksiukas.gif Patvarus kaip metalo keramika ir baltas thumbup.gif . Be to, ar zinai, kad neonineje sviesoje metalo keramika nepraleidzia spinduliu ( metalas|). Ir isiziojus naktineme klube tiesiog atrodis, kad esi be dantu... Tiktai kad nepriekiniai.. smile.gif

Pati turiu viena krumini metalokeramikos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dia.dia @ 2008 11 24, 20:20)
Grizau is odontologo. Noreciau ismananciu sia sriti konsultacijos. Odontologas man aiskina, kad toks protezavimo budas, kai gomurio puseje matosi 1-2 mm metalo juostele, yra geresnis, tvirtesnis ir saugesnis. Be to, jie kitaip ir nedaro. Pasakiau, kad, jei buciau zinojusi, tai tikrai nebuciau pas ji protezavusis dantu. Praeita karta jis man nueme dar 2 senus metalinius dantis. Tai si syki jam pasakiau, kad pas ji tikrai daugiau dantu neprotezuosiu, nes man negrazu, kai matosi juoduliai. Paklausiau, ar isorinej pusej dantenos juoduos? Pasake, kad kai klijai uzsides, tai dantys ilis i dantenas ir turetu nesimatyti. Jo motyvas, del ko daro su metalo juosta is gomurio puses, kad jei reikes nuimti danti, jis neskils. O visiskai baltas dantis skyla. Be to, visiskai baltas metalo keramikinis dantis dazniau suskyla, nei su metaline juostele. Bet man atrodo, kad jis pasake cia kazkokia nesamone. Prie ko cia ta metaline juosta? Juk dantis (protezas) yra metalinis, tik uzdedama ant jo keramika. Be to, jei jau ir reikes nuimti danti (proteza), tai vistiek ji gres, kol sudraskys ir gabaliukais nuims. Juk jis priklijuotas.
Tiesa, pasakiau, kad truputeli per aukstai uzdetas dantis, tai vel uzdejo laikinai ir liepe dar savaite vaikscioti. O as turiu laiko apsispresti, ka man daryti.


Viskas normalu, tikrai didzioji dauguma metalokeramikiniu protezu turi viduje 1-2 mm metaline juostele. As sunkiai isivaizduoju kuriame dantyje ir kaip turi buti ta juostele, kad ji matytusi. Del nuimimo, zinoma, kad nuo laikino cemento nesugadinus lengviau nuimti toki su juostele, negu be jos, pilnai padengta keramika. Nuo nuolatinio cemento protingai padaryta MK vainikeli nuimti, is esmes, nera imanoma, jo nesugadimus.

Papildyta:
QUOTE(erika.gut @ 2008 11 24, 23:54)
Be to, ar zinai, kad neonineje sviesoje metalo keramika nepraleidzia spinduliu ( metalas|). Ir isiziojus naktineme klube tiesiog atrodis, kad esi be dantu...  Tiktai kad nepriekiniai.. smile.gif

Pati turiu viena krumini metalokeramikos. biggrin.gif


Dabartines keramikines mases issprende sia problema, todel melynoje sviesoje viskas atrodo daugmaz normaliai, tikrai ne juodai. Nors bet kuris is protezu specifineje melsvoje sviesoje atrodo kiek kitaip nei naturalus dantis, kadangi keramikos optines savybes visgi nera visiskai identiskos dantu optinems savybems.
Atsakyti
Dekoju visiems uz atsakymus aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2008 11 24, 21:47)
Aš jau su implantu  clap.gif  Tikrai, visai neskaudėjo. Aš irgi išgėriau tik vieną tabletę ir viskas. Tiesa, kokias dvi-tris valandas šaldžiau žandą po 20 min su 20 min pertraukom, tai visai net neištino. Bet procedūra, tai primityvi  blink.gif  paėmė gražtą pragrežė ir įsuko varštelį...


Kai man anksčiau implantavo irgi buvo tas pats. Neis skaudėjo, nei tino, nei antibiotikų reikėjo. O dabar skauda, bet galiu kentėt. Išsižiot sunkiai einasi, viskas ten viduj išdraskyta. Gerai bent mėlynės nėra ant veido, truputį patinusi, bet nepasakyčiau, kad labai matosi. rolleyes.gif
Nu ką, grožis reikalauja aukų. g.gif
Atsakyti
Daug ir labai geru atsiliepimu girdejau apie zandikauliu chirurga Razukeviciu. Jis taip pat ir implantuoja. Kad Razukevicius implantuotu patare mano gydytoja.
Gal kuri kanketes pas ji? Kokie jusu atsiliepimai?
Reikalingi 2 implantai, labai bijau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Catherine @ 2008 11 26, 17:26)
Daug ir labai geru atsiliepimu girdejau apie zandikauliu chirurga Razukeviciu. Jis taip pat ir implantuoja. Kad Razukevicius implantuotu patare mano gydytoja.
Gal kuri kanketes pas ji? Kokie jusu atsiliepimai?
Reikalingi 2 implantai,  labai bijau verysad.gif

Jis kaunietis ? Man pries kelis metus ji rekomendavo..saknies rezekcijai.. Jei nemaisau pavardes..
Atsakyti
Matos, kad bijau sios proceduros, net su klaidom parasiau. Atsiprasau.
Razukevicius - kaunietis.
O rezekcijai buvai nuvykus, ar tik rekomendavo?


Atsakyti
QUOTE(Catherine @ 2008 11 26, 16:47)
Matos, kad bijau sios proceduros, net su klaidom parasiau. Atsiprasau.
Razukevicius - kaunietis.
O rezekcijai buvai nuvykus, ar tik rekomendavo?


Nusiramink, tikrai ten nieko baisaus su ta implantacija. Aš baigiu atsigaut po sinuso dugno pakėlimo operacijos. Implantacija palyginus su tuo - vieni juokai. Turėjau prie pora metų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 11 26, 16:59)
Nusiramink, tikrai ten nieko baisaus su ta implantacija. Aš baigiu atsigaut po sinuso dugno pakėlimo operacijos. Implantacija palyginus su tuo - vieni juokai. Turėjau prie pora metų. ax.gif

O kaip Tu šiandien jautiesi? Man irgi tokią darys, tai galvoju ar po to į darbą galėsiu eit g.gif. Man kažką gydytojas sakė , kad yra naujas metodas, su kažkokia membrana.Tada mažiau reikia pjaustyt ir nebūna mėlynių .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karklas: 26 lapkričio 2008 - 17:45
QUOTE(Karklas @ 2008 11 26, 17:15)
O kaip Tu šiandien jautiesi? Man irgi tokią darys, tai galvoju ar po to į darbą galėsiu eit  g.gif. Man kažką gydytojas sakė , ad yra naujas metodas, su kažkokia membrana.Tada mažiau reikia pjaustyt ir nebūna mėlynių .


Man dėjo membraną, ją uždeda prieš susiuvant dantenas ant tos vietos per kurią užpildė sinuso ertmę dirbtiniu kaulu. Man gydytojas kompiuterinį tokį kaip filmuką rodė ir aiškino kas kaip bus. Kaulą man "pragręžė" lazerio pagalba. Mėlynės nėra ir kolegės sakė, kad jei nebūčiau sakiusi, kad patinęs veidas- tai nieko ir nepastebėtum. Vaistų nuo skausmo geriu tik nakčiai, bet ir skausmą tik siūlėse jaučiu. Dabar rytoj eisiu parodyt gydytojui, kaip gyja. O siūlus nuims tik kitą ketvirtadienį. Ir valgyt jau galiu normaliai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 26 lapkričio 2008 - 17:35