Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(Florestina @ 2008 11 26, 17:34)
Man dėjo membraną, ją uždeda prieš susiuvant dantenas ant tos vietos per kurią užpildė sinuso ertmę dirbtiniu kaulu. Man gydytojas kompiuterinį tokį kaip filmuką rodė ir aiškino kas kaip bus. Kaulą man "pragręžė" lazerio pagalba. Mėlynės nėra ir kolegės sakė, kad jei nebūčiau sakiusi, kad patinęs veidas- tai nieko ir nepastebėtum. Vaistų nuo skausmo geriu tik nakčiai, bet ir skausmą tik siūlėse jaučiu. Dabar rytoj eisiu parodyt gydytojui, kaip gyja. O siūlus nuims tik kitą ketvirtadienį. Ir valgyt jau galiu normaliai. mirksiukas.gif

Aišku.Tai gerai, kad taip "nebaisiai" biggrin.gif .Žiūrėsim, kaip ten bus.Man tai tik papasakojo, kaip maždaug daroma, neparodė vaizdžiai, tai nelabai ir supratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 11 26, 17:48)
Aišku.Tai gerai, kad taip "nebaisiai"  biggrin.gif .Žiūrėsim, kaip ten bus.Man tai tik papasakojo, kaip maždaug daroma, neparodė vaizdžiai, tai nelabai ir supratau  biggrin.gif


Šaindien buvau pas gydytoją, sakė, kad visi baisumai jau praeity, viskas gražiai gyja. Gavau naujus įrašus "Implantacinio gymo pase". T. y. gydytojas įrašė, kas kada atlikta, kokios panaudota medžiagos bei įklijavo sertifikatus. Ir visas šis malonumas man kainuos 3380 Lt. Mokėsiu kai išims siūlus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 11 27, 21:48)
Šaindien buvau pas gydytoją, sakė, kad visi baisumai jau praeity, viskas gražiai gyja. Gavau naujus įrašus "Implantacinio gymo pase". T. y. gydytojas įrašė, kas kada atlikta, kokios panaudota medžiagos bei įklijavo sertifikatus. Ir visas šis malonumas man kainuos 3380 Lt. Mokėsiu kai išims siūlus.  4u.gif

Dieve, kokios baisios kainos blink.gif O tai dar gi, suks impantą, protezuos... Tikrai, grožis reikalauja aukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2008 11 27, 22:33)
Dieve, kokios baisios kainos  blink.gif O tai dar gi, suks impantą, protezuos... Tikrai, grožis reikalauja aukų  4u.gif


Man suks du implantus po 7 mėnesių. O dar po pusmečio dvi karūnėles dės. Savo svajonę aplankyti Lisaboną įkišau laaaaaaaaabai giliai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Catherine @ 2008 11 26, 17:26)
Daug ir labai geru atsiliepimu girdejau apie zandikauliu chirurga Razukeviciu. Jis taip pat ir implantuoja. Kad Razukevicius implantuotu patare mano gydytoja.
Gal kuri kanketes pas ji? Kokie jusu atsiliepimai?
Reikalingi 2 implantai,  labai bijau verysad.gif

Aš irgi daug gerų atsiliepimų esu dirdėjusi apie Dainių Razukevičių, ir kadangi turiu šiokių tokių problemų su dantukais,tai nusprendžiau pas jį apsilankyti,tik viena bėda,telefono numeriuku,kurį turiu jam nepriskambinu,gal kuri žinot,kodėl,o gal numeriuką ne taip užsirašiau. Laukiu atsakymo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutele @ 2008 11 28, 11:24)
Aš irgi daug gerų atsiliepimų esu dirdėjusi apie Dainių Razukevičių, ir kadangi turiu šiokių tokių problemų su dantukais,tai nusprendžiau pas jį apsilankyti,tik viena bėda,telefono numeriuku,kurį turiu jam nepriskambinu,gal kuri žinot,kodėl,o gal numeriuką ne taip užsirašiau. Laukiu atsakymo blink.gif


As irgi skambinau beveik savaite laiko jam i mobilu - nekelia. Tai paskambinau i klinika. Pasirodo jis isvykes i uzsieni i konferencija. Gris gruodzio pradzioj. Bet jei nori registruotis pas ji, tai skambink klinikos telefonu ir susiderinsi laika vizitui.
Atsakyti
QUOTE(Catherine @ 2008 11 29, 12:10)
As irgi skambinau beveik savaite laiko jam i mobilu - nekelia. Tai paskambinau i klinika. Pasirodo jis isvykes i uzsieni i konferencija. Gris gruodzio pradzioj. Bet jei nori registruotis pas ji, tai skambink klinikos telefonu ir susiderinsi laika vizitui.



Ačiū labai už atsakymą,o aš ir galvoju kodėl niekaip nepriskambinu smile.gif O gal tada klinijos telefoniuką būtų galima gauti? Iš anksto didelis ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutele @ 2008 11 30, 14:24)
Ačiū labai už atsakymą,o aš ir galvoju kodėl niekaip nepriskambinu  smile.gif O gal tada klinijos telefoniuką būtų galima gauti? Iš anksto didelis ačiū  blush2.gif

Jei tau reikia Razukevičiaus klinikos telefono Nr. - tai 8-655-77481. Tik pasakyk pas kurį gydytoją nori registruotis. Aš jau kitą savaitę eisiu į konsultaciją pirmą kartą. Nejaučiu malonumo schmoll.gif Tau sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Na va, išėmė siūlus. Dar reiks vieną kartą ateit pasirodyt ir tada laukti pusę metų implantacijos. Sumokėjau už darbą, bet atsipalaiduoti nėra kada reiks taupyti implantams. g.gif
Atsakyti
Gal žinot, kiek laiko po danties ištraukimo galima laukti, kad neprarast kaulo?

Beje, mane Gidenta siunčia kanalų pergydymui į Manelienės endodontologijos kliniką kažkur Užupyje, patys tuom neužsiima. Gal kas susidūrę su tenykščiais gydytojais? Nes internete info tokia, kad liūdni reikalai su ta klinika, išparduodmas turtas varžytinėse, bankrotas, nors jie dirba... Kažko nepatikima ji man.

Ir dar pastebėjau, kad pvz PILĖNĖJ protezavimo ir implantavimo kainos keliais šimtais sumažėję paskutiniais mėnesiais. Kažin kitur irgi galima to tikėtis?
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2008 12 05, 13:08)
Gal žinot, kiek laiko po danties ištraukimo galima laukti, kad neprarast kaulo?

Beje, mane Gidenta siunčia kanalų pergydymui į Manelienės endodontologijos kliniką kažkur Užupyje, patys tuom neužsiima. Gal kas susidūrę su tenykščiais gydytojais? Nes internete info tokia, kad liūdni reikalai su ta klinika, išparduodmas turtas varžytinėse, bankrotas, nors jie dirba...  Kažko nepatikima ji man.

Ir dar pastebėjau, kad pvz PILĖNĖJ protezavimo ir implantavimo kainos keliais šimtais sumažėję paskutiniais mėnesiais. Kažin kitur irgi galima to tikėtis?


Keista man visus kanalus pergydė Gidentoj. g.gif

O Jums gydytojas nepasakė, kiek laukti po rovimo? Man pasakė, kad pusę metų. Bet man taip ar taip trūko kaulo, nes gretimas dantukas buvo išrautas prieš 10 metų.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 12 04, 21:00)
Na va, išėmė siūlus. Dar reiks vieną kartą ateit pasirodyt ir tada laukti pusę metų implantacijos. Sumokėjau už darbą, bet atsipalaiduoti nėra kada reiks taupyti implantams. g.gif


Gal gali isduoti piniginius reikaliukus - kiek sumokejai dbr ir kiek mokesi uz implantus (kiek Tau des)? rolleyes.gif Nes man irgi pats laikas jau, tik nzn kiek kainuotu 4 dantu implantacija su viskuo g.gif
Atsakyti