Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

sveikutes, jau rasymo greitis blink.gif blink.gif blink.gif
kaip manot kas cia lendam gelele ar vaikiukas bus, dar nelabai nusimanau blush2.gif ir kas cia is sono galetu but balta g.gif
user posted image

vakar persodinau sia gelyte, tai saknu is vazonelio visai nesimato doh.gif gal per dideli vazona paimiau, bet mazesniu jau nebuvo doh.gif o ji pati jau nerealiai mazam sedejo doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nataliukas: 19 birželio 2008 - 10:18
QUOTE(SoJa @ 2008 06 19, 11:15)
Sveikutės,
Aš dėl savo Cambrijos noriu paklausti.
Nežinau kaip ją laistyti, per tą rudą vazoniką nieko aš nematau. Kartu su phalikais 1 kartą per savaitę aš ją panardinu ir dar kelis kart per savaitę apipurškiu lapus ir tas baltas šaknis, ar teisingai darau ?

na cambrijos neturiu, bet phalikus viena syk sav. ar net kas 2sav. syki padarau karsta dusa, panardinu ir trasu duodu ir viskas ax.gif
Atsakyti
Laba visoms,
Cia kazkuri man atsake apie baltus super ziauriai mazucius vabaliukus, lakstancius po mano oncidi ir sake, kad jie gali but gerybiniai, nes minta zieves grybeliu, bet zinokit tokie suede mano metrini avokada negyvai, paliejau vakar visas orchidejas kalio permanganatu, tai siandien visvien as ju maciau pas ta oncidi, nu nezinau ka daryt, jie gerybiniai ar piktybiniai blink.gif ir ar pades permanganatas, gal po keliu dienu dar kartot?
Beje anais laikais permanganatu su salietra purksdavo kolukiuose auginamu agurku lapus, buvo sakoma, kad permanganatas leidzia pasisavinti trasas per lapus, nu tai gal nepakekns tom gelelem tik kazi ar gyvius uzmus
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2008 06 19, 11:27)
Laba visoms,
Cia kazkuri man atsake apie baltus super ziauriai mazucius vabaliukus, lakstancius po mano oncidi ir sake, kad jie gali but gerybiniai, nes minta zieves grybeliu, bet zinokit tokie suede mano metrini avokada negyvai, paliejau vakar visas orchidejas kalio permanganatu, tai siandien visvien as ju maciau pas ta oncidi, nu nezinau ka daryt, jie gerybiniai ar piktybiniai blink.gif ir ar pades permanganatas, gal po keliu dienu dar kartot?

o tu karsta dusa vis padaryk ir jie turetu pranykt, as taip saviskius irgi is dendrobio berods ar is oncidiumo isnaikinau g.gif
o siaip dar gali ir aktaru perlieti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 19 birželio 2008 - 10:35
QUOTE(rena @ 2008 06 19, 00:18)
rodyk foto mirksiukas.gif

QUOTE(Lietuva @ 2008 06 18, 23:04)

tiksliai, net nepastebejau doh.gif , tu ka ana persodinai i zeme g.gif


Nu ne į žemę - o į specialų žemės mišinį orchidėjoms (bent jau tokį pirkau), ten ir tos vadinamos jūros putos buvo ir medžio drožlių.

O tai, ką - negerai ?
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 19, 11:38)
O tai, ką  - negerai ?

na kad nieko gero zinok schmoll.gif
reikia sodinti i substrata, jos juk savo gimtinej auga isvis ant medziu kamienu, be zemiu g.gif
joms substratas daromas is pusies zieves, medzio anglies, kokoso cipsu, vulkanines uolienos (galima pakeisti kiminais, arba agroperlitu) ir be jokiu zemiu g.gif o siaip gali uzsisakyt is http://www.orchidejo...index.php?id=36 yra tu substratu arba jau ta exstra tai sake galima rasti ir ermitaze pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 19, 08:38)
Nu ne į žemę - o į specialų žemės mišinį orchidėjoms (bent jau tokį pirkau), ten ir tos vadinamos jūros putos buvo ir medžio drožlių.

O tai, ką  - negerai ?


negerai, nes substrate orchidejoms zemiu neturi buti(tik yra kelios rusys, kuriom tinka ir su zeme), bet falenopsiam tas tikrai netinka. geriausias variantas-uzsisakyk is orchidejos.lt ir nereiks sukt sau galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataliukas @ 2008 06 19, 11:18)
kaip manot kas cia lendam gelele ar vaikiukas bus, dar nelabai

Pagal mane tai ziedstiebis lenda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataliukas @ 2008 06 19, 10:18)
sveikutes, jau rasymo greitis  blink.gif  blink.gif  blink.gif
kaip manot kas cia lendam gelele ar vaikiukas bus, dar nelabai nusimanau  blush2.gif  ir kas cia is sono galetu but balta  g.gif
user posted image




sveikinu thumbup.gif tai zidstebis

doh.gif o del balto tai reikia greitai ji sunaikinti kitaip gelei amen(aisku neiskart bet po kazkiek laiko bus amen), kiek matau tai miltinis neprisimenu kaip toliau, bet zodziu naikink ir kuo greiciau
Papildyta:
ir iskur jie tokie atsiranda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 19 birželio 2008 - 12:05
Miltinis skydmaris doh.gif Fu! Labai jau sunku su jais...
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 19, 13:02)
ir iskur jie tokie atsiranda doh.gif

na kiek as pastebejau, jie atsiranda nuo perlaistymo, kai istisai dregme g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 19, 12:19)
na kiek as pastebejau, jie atsiranda nuo perlaistymo, kai istisai dregme g.gif


o kaip gi tada su kaktusais juk jie nera laistomi taip kaip orches
Papildyta:
http://www_landscape...dococcus/image/ paziurekit kaip baisu (miltinis skydmaris)
Atsakyti