Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(Nataliukas @ 2008 06 19, 11:18)
ir kas cia is sono galetu but balta  g.gif

nu tikrai miltuotasis skydamaris, man padėjo Neemezalis.
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 18, 23:14)
gerai butu mums pamatyti foto, o tau patikrinti saknys ax.gif
QUOTE(rena @ 2008 06 18, 23:18)
rodyk foto mirksiukas.gif
rodau
[attachmentid=147127][attachmentid=147128]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuoskytej: 19 birželio 2008 - 13:28
http://www_landscape...dococcus/image/ paziurekit kaip baisu (miltinis skydmaris)
[/quote]


Cia tai jis toks svarutis, o taip tai dar baltais voratinkliais apsitraukes... fear.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 06 19, 13:27)
rodau


man atrodo kad saknys visai geros, o lapukas pagelto jau nuo senumo (taip jau buna) nebent kas nors darosi viduj kur nematyti, o seip jei saknys geros, o lapai miksti tai paprasciausiai truksta dregmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 19 birželio 2008 - 13:39
QUOTE(linuoskytej @ 2008 06 19, 14:27)
[color=darkviolet]rodau

Nuskink ta lapa ir nesuk sau galvos, is senatves jis pageltonavo. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 19, 14:38)
man atrodo kad saknys visai geros, o lapukas pagelto jau nuo senumo (taip jau buna) nebent kas nors darosi viduj kur nematyti, o seip jei saknys geros, o lapai miksti tai paprasciausiai truksta dregmes
keli lapai yra minkstoki. Siaip kai ziurejau vazonelio dugna, tai matosi, kad kai kurios saknys tokios lyg ir sudziuvusios, nors atrodo, kad tikrai normaliai as ja palaistau, tik nors vanduo ir nubega i lekstute, tai labai jau mazai gele jo sugeria. Nezinau ar taip turi buti unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(laurindre @ 2008 06 19, 14:40)
Nuskink ta lapa ir nesuk sau galvos, is senatves jis pageltonavo.  irnesakyk.gif
Kazkaip man labai keista, kad ta gele gali buti sena, nes labai jau ji mazyte ax.gif Tik man labai keista, kad kai ja nusipirkau, tai labai jau greit ji ziedus numete unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 06 19, 13:45)
keli lapai yra minkstoki. Siaip kai ziurejau vazonelio dugna, tai matosi, kad kai kurios saknys tokios lyg ir sudziuvusios, nors atrodo, kad tikrai normaliai as ja palaistau, tik nors vanduo ir nubega i lekstute, tai labai jau mazai gele jo sugeria. Nezinau ar taip turi buti unsure.gif



kaip supratau tu ja paprasciausiai perlieji vandeniu ir viskas? (nubega vanduo ir viskas) jeigu taip tai jai vandens tikrai laaaaabai mazai tenka, tu jai pripilk vandens i koki puoda ir padek ten gele kad pamirkytu kokias 20 min tada ji prisigers vandens ir zieve taip pat ir manau viskas bus thumbup.gif (aisku paskui istrauk po 20 min ir leisk nubegti vandeniui is vazono, tada dek ant lekstutes ir i vieta)
p.s vandens i puoda pripilk tiek kad apsemtu beveik visa vazona (palik kad nebutu apsemta zieve mazdaug 1 cm nuo virsaus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 19 birželio 2008 - 13:55
QUOTE(laurindre @ 2008 06 19, 14:40)
Nuskink ta lapa ir nesuk sau galvos, is senatves jis pageltonavo.  irnesakyk.gif



as tai neskinu, laukiu kol gelyte ji pati paleidzia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 06 19, 13:56)
as tai neskinu, laukiu kol gelyte ji pati paleidzia  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif nes skinant lapa dar ka nors galima netycia nulauzti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 06 19, 14:45)
...
Papildyta:
Kazkaip man labai keista, kad ta gele gali buti sena, nes labai jau ji mazyte ax.gif Tik man labai keista, kad kai ja nusipirkau, tai labai jau greit ji ziedus numete  unsure.gif

nuj kažkas pagal mane negerai, jei taip staigiai numetė g.gif ir dabar dar lapai minkštėja, gal puvinys viduj doh.gif o gal ir klystu, bet dėl visą ko gal reiktų apžiūrėt ją
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 19, 14:51)
kaip supratau tu ja paprasciausiai perlieji vandeniu ir viskas? (nubega vanduo ir viskas) jeigu taip tai jai vandens tikrai laaaaabai mazai tenka, tu jai pripilk vandens i koki puoda ir padek ten gele kad pamirkytu kokias 20 min tada ji prisigers vandens ir zieve taip pat ir manau viskas bus  thumbup.gif (aisku paskui istrauk po 20 min ir leisk nubegti vandeniui is vazono, tada dek ant lekstutes ir i vieta)
p.s vandens i puoda pripilk tiek kad apsemtu beveik visa vazona (palik kad nebutu apsemta zieve mazdaug 1 cm nuo virsaus)
Aciu uz patarima - tikiuosi, kad pades 4u.gif O jeigu ir toliau ji eis vis prastyn, gal bandyt persodint? g.gif
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 06 19, 15:12)
nuj kažkas pagal mane negerai, jei taip staigiai numetė  g.gif  ir dabar dar lapai minkštėja, gal puvinys viduj  doh.gif  o gal ir klystu, bet dėl visą ko gal reiktų apžiūrėt ją
Na, as gele nusipirkau jau zydincia. Kiek laiko ji jau buvo prazydejus nezinau, bet pas mane zydejo apie pusantro menesio.
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 19, 13:32)
o kaip gi tada su kaktusais juk jie nera laistomi taip kaip orches

http://www_landscape...dococcus/image/ paziurekit kaip baisu (miltinis skydmaris)

neeeeeee, as turejau omeny ne sita bruda doh.gif ne skydmari schmoll.gif
as snekejau apie tuos baltus vabaliukus kurie atsiranda zemeje, jie daug mazesni uz skydmari ir jie atsiranda nuo pastovios dregmes doh.gif nzn kaip jie vadinasi schmoll.gif
o skydmari tai jau tik aktaru varyt doh.gif cia tai konkretus brudas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(linuoskytej @ 2008 06 19, 14:45)
keli lapai yra minkstoki. Siaip kai ziurejau vazonelio dugna, tai matosi, kad kai kurios saknys tokios lyg ir sudziuvusios, nors atrodo, kad tikrai normaliai as ja palaistau, tik nors vanduo ir nubega i lekstute, tai labai jau mazai gele jo sugeria. Nezinau ar taip turi buti unsure.gif

gali dar karsta dusa padaryt ax.gif aisku mergos tuoj vel is manes zvengs, kad as ji visom siulau blush2.gif tongue.gif

QUOTE(Mazoji_s @ 2008 06 19, 15:12)
nuj kažkas pagal mane negerai, jei taip staigiai numetė  g.gif  ir dabar dar lapai minkštėja, gal puvinys viduj  doh.gif  o gal ir klystu, bet dėl visą ko gal reiktų apžiūrėt ją

o as manau negerai, tai, kad dregmes buvo per mazai, uztai ir numete ziedlapius g.gif
Atsakyti