Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

Oi kaip smagiai tauškiat!!! Jau nauja temukė bigsmile.gif !
QUOTE(rena @ 2008 06 16, 13:22)
pas mane irgi po karsto duso islindo vienas sliekas, poto dingo tokie mazi balti vabaliukai, kurie atsiranda nuo per daug dregmes ax.gif

doh.gif O bože. Kad jūs žinotumėt kokių nemalonių išgyvenimų vakar apturėjau doh.gif . Grįžau iš darbo ir iškart ėjau su gėlyte į dušą. Laikau laikau silpną šiltą srovelę laikau laikau. Laukiu kol išlįs. bigsmile.gif Na va pagaliau išplaukė.... vienas... paskui antras ...trečias,ketvirtas raudonasis. Tokie trumpučiai, jaunučiai dar vargšeliai. Na ką jau lyg ir viskas. Nešu ant palangės, kur šviesiau, žiū... oh mein got doh.gif , matyt, vazono vidury pasidarė karšta, tai jie lauk per sienelę bandė išlyst. Suskaičiavau dar apie 18 "vienetukų" raudonų, o 2-3cm ilgio baltų "neapsiplunksnavusių" neskaičiavau. Nemačiau prasmės verysad.gif . Pridirbo reikalų tas didydsis pirmasis iš vazono pabėgęs.
jidryštvailiok wacko.gif ir dar įžvelgiau, kaip, rena, rašei, baltų vabaliukų.
censored2.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2008 06 17, 13:52)
Oi kaip smagiai tauškiat!!! Jau nauja temukė bigsmile.gif !

doh.gif  O bože. Kad jūs žinotumėt kokių nemalonių išgyvenimų vakar apturėjau doh.gif  . Grįžau iš darbo ir iškart ėjau su gėlyte į dušą. Laikau laikau silpną šiltą srovelę laikau laikau. Laukiu kol išlįs.  bigsmile.gif Na va pagaliau išplaukė.... vienas... paskui antras ...trečias,ketvirtas raudonasis. Tokie trumpučiai, jaunučiai dar vargšeliai. Na ką jau lyg ir viskas. Nešu ant palangės, kur šviesiau, žiū... oh mein got doh.gif , matyt, vazono vidury pasidarė karšta, tai jie lauk per sienelę bandė išlyst. Suskaičiavau dar apie 18 "vienetukų" raudonų, o 2-3cm ilgio baltų "neapsiplunksnavusių" neskaičiavau. Nemačiau prasmės verysad.gif . Pridirbo reikalų tas didydsis pirmasis iš vazono pabėgęs.
jidryštvailiok  wacko.gif ir dar įžvelgiau, kaip, rena, rašei, baltų vabaliukų.
censored2.gif

blink.gif blink.gif blink.gif o siaube blink.gif
o tai kam cia tas karstas dusas, ir kiek karstas jis turetu buti?

Papildyta:
MARSHE labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

toj as susirgsiu dar ir orchidejom blush2.gif sanpaulijom jau sergu wub.gif wub.gif :wub
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nataliukas: 17 birželio 2008 - 12:58
Ačiū mergaitės už pagyrimus 4u.gif Su labai didele meile šios gėlytės dovanotos tai matyt ir auga smagiai biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Salza,2008 06 17, 12:55]
Dar karciuka idesiu su klausimuku, gal kas zinot, gal kas pagelbesit.... Kas tie balti pukeliai kur sakneles dygsta, bijau, kad nebutu koks pelesis! O tai vel persodinti reikes verysad.gif

Pas mane ant reanimuojamos orches nauju saknyciu tokie pūkeliai yra.

Sestadieni turguj pamaciau, kad orches pardavineja. Sake, kad ji pati jas daugina, bet kiek zinau, tai ji viska perpardavineja nieko neaugina. Tai ji man sako : "ir isvis, norint, kad orchidejos graziai augtu, pasoviai zydetu reikia jas visada laikyt vandeny... Jom labai patinka dregme. Galima 1,2 dienas sausai,bet siaip jas reikia pastoviai laikyt vandeny..." doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ir as i nauja tema perbegu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Salza @ 2008 06 17, 13:08)
Tai gal nieko blogo?  bigsmile.gif Niekam taip nera buve po persodinimo? g.gif

Viskas gerai tavo gėlytei, laukinės orchės tokių plaukelių pagalba tvirtinasi prie medžių, kitaip neišsilaikytų ant jų mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,as ir esu orchideju miletoja,turejau 3,fabar liko 2,bet viena turi net tris daigiukus,na maciau jus kazkaip cia kitaip juos vadinat,kaip man juos persodinti,net neisivaizduoju,gaila,kad foto negaliu ikelti,bet ant vieno stiebo isleista jau trys lapai ir kelios sakneles,bandziau graziai atplesti,bet neiseina,gal nukirpti?
Atsakyti
QUOTE(linciukasok @ 2008 06 17, 15:01)
sveikutes,as ir esu orchideju miletoja,turejau 3,fabar liko 2,bet viena turi net tris daigiukus,na maciau jus kazkaip cia kitaip juos vadinat,kaip man juos persodinti,net neisivaizduoju,gaila,kad foto negaliu ikelti,bet ant vieno stiebo isleista jau trys lapai ir kelios sakneles,bandziau graziai atplesti,bet neiseina,gal nukirpti?

kokia orchideja?
Atsakyti
QUOTE(linciukasok @ 2008 06 17, 15:01)
sveikutes,as ir esu orchideju miletoja,turejau 3,fabar liko 2,bet viena turi net tris daigiukus,na maciau jus kazkaip cia kitaip juos vadinat,kaip man juos persodinti,net neisivaizduoju,gaila,kad foto negaliu ikelti,bet ant vieno stiebo isleista jau trys lapai ir kelios sakneles,bandziau graziai atplesti,bet neiseina,gal nukirpti?



neplesk tai gali buti keikis schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu 8 paroms išvažiuoti, gėlytės pasiliks vienos. Kaip elgtis su orchidėja nobile ir phaenelopsiku? Ar primirkyti vandeniu ir palikti, ar statyti virš vandens, gal jis tipo garuos ir gaivins jas. Žodžiu, ką darot, kai grožį vieną namuose paliekat ilgesniam laikui?
Atsakyti
Va cia mano dziaugsmelis su su daaaug nauju saknyciu smile.gif
http://public.fotki....nimatoriuj.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunytė kaip gėlytė :): 17 birželio 2008 - 15:14
QUOTE(Filia @ 2008 06 17, 15:06)
Sveikos, turiu 8  paroms išvažiuoti, gėlytės pasiliks vienos. Kaip elgtis su orchidėja nobile ir phaenelopsiku? Ar primirkyti vandeniu ir palikti, ar statyti virš vandens, gal jis tipo garuos ir gaivins jas. Žodžiu, ką darot, kai grožį vieną namuose paliekat ilgesniam laikui?

Tik nepalik ant sauletos palanges ir vaziuor ilsetis.Gi ne 8 men isvaziuoji biggrin.gif .O ir siaip laistom praKTISKAI KARTA du i savaite, tai pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti