Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

Sakykit mergaites,jei dendrobis turi pora saku ant kuriu nei vieno lapo ir kiek suprantu jis net nesiruosia ju auginti g.gif Nukirpti juos ar laikyti tokius?
Atsakyti
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 17, 16:32)
Sakykit mergaites,jei dendrobis turi pora saku ant kuriu nei vieno lapo ir kiek suprantu jis net nesiruosia ju auginti  g.gif  Nukirpti juos ar laikyti tokius?

na mano nuomone tai kirpt nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
man iskilo klausimas: su kuo jus valot gelyciu lapus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 17, 16:37)
na mano nuomone tai kirpt nereikia mirksiukas.gif



na ir as siulyciau nekirpti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 17, 16:37)
na mano nuomone tai kirpt nereikia mirksiukas.gif

na jeigu jie man neprades leisti pumpuriuku,tai tada kirpsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 06 17, 16:49)
man iskilo klausimas: su kuo jus valot gelyciu lapus? blush2.gif



su niekuo ax.gif as ju visai nevalau, viskas dusinant nusiplauna 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aneizza: 17 birželio 2008 - 15:57
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 17, 16:50)
na jeigu jie man neprades leisti pumpuriuku,tai tada kirpsiu  rolleyes.gif

Jei gerai suprantu, tai kalba apie nobile tipo dendrobiumą. Tada kirpti nereikia, nes tie stiebai gali žydėti, o jei ir ne, tai tada jie yra kaip papildomas maisto šaltinis kitiems auginiams. Nukirpsi kai sudžius.
Beje, mano vienas senas stagaras nusprendė truputėlį pažydėti doh.gif išleido vieną pumpurą, pražydo, dabar leidžia antrą. Keistas kažkoks, bent jau daugiau pražystų, o dabar nei šis nei tas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaurė: 17 birželio 2008 - 15:59
QUOTE(aneizza @ 2008 06 17, 13:51)
su niekuo  ax.gif  as ju visai nevalau, viskas dusinant nusiplauna  4u.gif


bet dusa darai tai per savaite viena karta, o nuo vandens lieka demeles tai kaip jas nuvalyt? kokia dregna servetele ar spec servetele geliu lapam valyt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 06 17, 17:01)
bet dusa darai tai per savaite viena karta, o nuo vandens lieka demeles tai kaip jas nuvalyt? kokia dregna servetele ar spec servetele geliu lapam valyt? ax.gif

As tai valau mikrofibrine dregna servetele, kadangi orchytem dusu nedarau, tai nuvalau dulkes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2008 06 17, 12:49)
Klausot,mergickos,klausiu patarimo dar syki: kokia orchyte galit pasiulyti padovanoti anytai devil.gif,jubiliejaus proga?(kad nelystu prie manu)  protest.gif
Papildyta:
Ačiū. O Cambrijai tiktų?

Taip.

gal tu jai dovanok paprasčiausiai prižiūrimą, nes jei numarins tai vėl į tavąsias kėsinsis lotuliukas.gif
Papildyta:
smile.gif+2008 06 17, 16:10-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 06 17, 16:10)
Va cia mano dziaugsmelis su su daaaug nauju saknyciu smile.gif
http://public.fotki....nimatoriuj.html

Ramune o tu iš kur, kokiam čia turguj matei ta perpardavinėtoją? g.gif sakau gal reik bėgt gelbėt tas gėles iš jos blink.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pyragiuke @ 2008 06 17, 17:01)
bet dusa darai tai per savaite viena karta, o nuo vandens lieka demeles tai kaip jas nuvalyt? kokia dregna servetele ar spec servetele geliu lapam valyt? ax.gif

su drėgna šluoste ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 06 17, 17:23)
gal tu jai dovanok paprasčiausiai prižiūrimą, nes jei numarins tai vėl į tavąsias kėsinsis  lotuliukas.gif

anytai tai geriausiai plastmasine mirksiukas.gif arba koki cimbidi ir ismeigti ziedu saka kur maximkose yra tokios visai neblogos mirksiukas.gif ir prieziura bus lengva lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jei prasta priziuretoja tai kol susiorientuos, kad cia plasmasenke mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 06 17, 17:01)
bet dusa darai tai per savaite viena karta, o nuo vandens lieka demeles tai kaip jas nuvalyt? kokia dregna servetele ar spec servetele geliu lapam valyt? ax.gif



jei taip labai jau pageidaujate valyti, geriausia tai daryti slapia sluoste
Atsakyti