Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(Natalėja @ 2008 06 26, 15:45)
Na pas mane ji baltažiedė. Būtinai pabandysiu nufotkint ir įkelt nuotraukėles, kad pasakytumėt savo pastabasir patarimus.  O žiedukai krenta net neišsiskleikę  verysad.gif

pas mane irgi taip krito g.gif
o poto pasirode kad yra puvinys g.gif

QUOTE(aneizza @ 2008 06 26, 15:47)
o saskaitos kur tu turi ir kur as tau rasiau sutampa?  g.gif  jei taip tai gal bankas iternetinis stringa bandyk veliau  smile.gif

reiks veliau pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 26, 16:05)
Merginos pamirsau kuri auginat Cimbidi  ax.gif
Kaip sekasi auginti naujus auginukus?

As auginu ax.gif sia salota bigsmile.gif lapai auga ir tiek ziniu mirksiukas.gif pries kelis psl buvau idejus nuotraukyte kas liko is cimbos lapu po prauzusios audros su krusa verysad.gif lapukai buvo padalinti pusiau isilgai doh.gif ir vis nesumastau man juos iskarpyti ar palikti tokius vegetuoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 26 birželio 2008 - 15:17
Labai nemažas orchių nukainavimas yra Megos seniuose, ten kainos nuo 7 iki 20Lt, už dar bežydinčias ar jau nyžydėjusias orchidėjas. Ir dar taiko 25 % nuolaidą nukainuotoms prekėms. Aišku, kurių jau derlius nemažas, tai ten tikriausiai nėra ką veikti, nes neras tokios, kurios adr neturi, bet va pradinukėms kaip tik. Ir jei ir numarinsim, tai vis ne taip gaila bus ir pinigėlių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2008 06 26, 16:16)
As auginu ax.gif sia salota bigsmile.gif lapai auga ir tiek ziniu mirksiukas.gif pries kelis psl buvau idejus nuotraukyte kas liko is cimbos lapu po prauzusios audros su krusa verysad.gif lapukai buvo padalinti pusiau isilgai doh.gif ir vis nesumastau man juos iskarpyti ar palikti tokius vegetuoti g.gif

Tai gal atsigaus g.gif As tai laikau stiklintam balkone.
Nauji auginukai jau paauge gerokai, o siandien pamaciau dar du lendancius bigsmile.gif Reikia persodinti,bet neisivaizduoju kaip reikes ji istraukti is to vazono doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerincioji: 26 birželio 2008 - 15:24
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 26, 16:24)
Tai gal atsigaus   g.gif  As tai laikau stiklintam balkone.
Nauji auginukai jau paauge gerokai, o siandien pamaciau dar du lendancius  bigsmile.gif  Reikia persodinti,bet neisivaizduoju kaip reikes jiistraukti is to vazono  doh.gif



prasom pasirodyti ir jei yra galimybe noreciau viena auginuka rezervuoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aneizza: 26 birželio 2008 - 15:26
QUOTE(aneizza @ 2008 06 26, 16:25)
prasom pasirodyti ir jei yra galimybe noreciau viena auginuka rezervuoti  4u.gif

Tai va kad nezinau ar galima dabar atskirineti doh.gif eisiu ieskoti informacijos ax.gif
Saknys nebetelpa i vazona,subtrato is vis ten nerasta doh.gif
Stai kaip mes atrodom:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 26, 16:24)
Nauji auginukai jau paauge gerokai, o siandien pamaciau dar du lendancius  bigsmile.gif  Reikia persodinti,bet neisivaizduoju kaip reikes ji istraukti is to vazono  doh.gif

ir as visai noreciau koki viena auginuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 26, 16:24)
Tai gal atsigaus  g.gif  As tai laikau stiklintam balkone.
Nauji auginukai jau paauge gerokai, o siandien pamaciau dar du lendancius  bigsmile.gif  Reikia persodinti,bet neisivaizduoju kaip reikes ji istraukti is to vazono  doh.gif

dziaugiuosi kad jusu cimbukas taip gerai auga bigsmile.gif
As irgi niekaip neprisiruosiu saviskio persodinti, o vazona tai teks ir man karpyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 26, 16:36)
Stai kaip mes atrodom:

uzuojauta 4u.gif , kai reiks atskirinet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 26, 16:36)
Tai va kad nezinau ar galima dabar atskirineti  doh.gif  eisiu ieskoti informacijos  ax.gif
Saknys nebetelpa i vazona,subtrato is vis ten nerasta  doh.gif

kiek zinau tai kuo daugiau auginiu puodynej auga tuo geriau, bent jau taip RS prisiskaiciau. Manau geriau neatskyrinek, nors jau kaip matau cia eile staigiai susidare ivaikinimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2008 06 26, 16:42)
kiek zinau tai kuo daugiau auginiu puodynej auga tuo geriau, bent jau taip RS prisiskaiciau. Manau geriau neatskyrinek, nors jau kaip matau cia eile staigiai susidare ivaikinimui lotuliukas.gif

Tai va kad as skaiciau Rs "Persodinti kai gumbai nebetelpa vazone. Geriausias metas – kai nauji auginiai tik pradeda formuotis. "
Tai dabar mastau ar jie susiformave ar dar formuojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 26, 16:46)
Tai dabar mastau ar jie susiformave ar dar formuojasi  g.gif

va cia tai tikra dilema biggrin.gif
Atsakyti