Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(rena @ 2008 06 17, 22:08)
stai tas aprasymas mirksiukas.gif
Dendrobium nobile orchidejos prieziura:



Rena, megsti ir tu konspektuot, ziuriu biggrin.gif
labai aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kkavka @ 2008 06 17, 22:10)
Rena, megsti ir tu konspektuot, ziuriu biggrin.gif
labai aciu!  4u.gif

ta proga ir as issisaugojau... thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kkavka @ 2008 06 17, 22:10)
Rena, megsti ir tu konspektuot, ziuriu biggrin.gif

ax.gif aha biggrin.gif
Atsakyti
o fu fu pabandziau apdulkinti phaliku ziedus, na jau pora valandu praejo ir ziedukai sureagavo, pradejo vysti lauksiu kas bus toliau, kazin ar viska gerai padariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 06 17, 23:12)
o fu fu pabandziau apdulkinti phaliku ziedus, na jau pora valandu praejo ir ziedukai sureagavo, pradejo vysti lauksiu kas bus toliau, kazin ar viska gerai padariau  g.gif

as tai neturiu, zieduku kuriu butu negaila ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 17, 22:13)
as tai neturiu, zieduku kuriu butu negaila ax.gif


o pas mane tos dezutes su seklom jau apie 5 cm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 17, 23:13)
as tai neturiu, zieduku kuriu butu negaila ax.gif


as tai siaip ne taip issirinkau, gal nebusiu tik nuzudzius ju schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 17, 23:15)
o pas mane tos dezutes su seklom jau apie 5 cm biggrin.gif



o tau tai labai smagu, o po kiek laiko pradejo formuotis dezutes?
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 17, 23:15)
o pas mane tos dezutes su seklom jau apie 5 cm biggrin.gif

nu kaip man idomu visi tie dalykeliai bigsmile.gif
o kai sunoks tos seklos, ka poto darysi g.gif
Atsakyti
kaip galvojat ar nieko tokio kad persodinau cambria i labai smulkia zieve su kiminais, be to saknis kazkokios negrazios man pasirode, kai kurios baltos , tai supratau geros, kai kurios rudos bet tokios dar kietos, o kitos rudos tai kaip kisielius buvo, ar labai jos lepios tos cambrijos, kiek paskaiciau tai nelabai bet noriu suzinoti is patirties, ir kaip jos tas saknys ar greit augina? labai butu gaila prarasti ja
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 17, 23:18)
kaip galvojat ar nieko tokio kad persodinau cambria i labai smulkia zieve su kiminais, be to saknis kazkokios negrazios man pasirode, kai kurios baltos , tai supratau geros, kai kurios rudos bet tokios dar kietos, o kitos rudos tai kaip kisielius buvo, ar labai jos lepios tos cambrijos, kiek paskaiciau tai nelabai bet noriu suzinoti is patirties, ir kaip jos tas saknys ar greit augina? labai butu gaila prarasti ja

tai joms manau ir reikia smulkesnes zieves g.gif


nu *****, as jau kelis katrt vis paklausiu kokio klausimo, tai taip niekas ir nesureguoja verysad.gif cray.gif
irnesakyk.gif pasikartosiu biggrin.gif ar bandet reanimuoti kas nors miltonija, ar kazka panasaus su smulkiom saknim g.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 06 17, 22:17)
as tai siaip ne taip issirinkau, gal nebusiu tik nuzudzius ju  schmoll.gif
Papildyta:
o tau tai labai smagu, o po kiek laiko pradejo formuotis dezutes?


pirma kai karta dariau jau po savaites pradejo matytis kad sustorejo ziedu koteliai bet po to pagelto ir nukrito, o antra karta tai irgi mazdaug po savaites jau buvo matyti kad sustorejo, bet auga toliau cool.gif

QUOTE(rena @ 2008 06 17, 22:17)
nu kaip man idomu visi tie dalykeliai bigsmile.gif
o kai sunoks tos seklos, ka poto darysi g.gif


nieko tikriausia, nes labai ten daug ko reikia kad seklos pradetu augti, viena karta gausiu tas seklas ir daugiau nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 17, 23:22)
tai joms manau ir reikia smulkesnes zieves g.gif
nu *****, as jau kelis katrt vis paklausiu kokio klausimo, tai taip niekas ir nesureguoja verysad.gif  cray.gif 
irnesakyk.gif pasikartosiu biggrin.gif ar bandet reanimuoti kas nors miltonija, ar kazka panasaus su smulkiom saknim g.gif



schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif nea nebandziau
Papildyta:
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 17, 23:24)
nieko tikriausia, nes labai ten daug ko reikia kad seklos pradetu augti, viena karta gausiu tas seklas ir daugiau nereikia biggrin.gif



o gal kol seklos sunoks ir sugalvosi bandyti daiginti mirksiukas.gif
Atsakyti