Įkraunama...
Įkraunama...

Paauglio/-ės gimtadienis

Na.... Vyresniems vaikams(10-15 metų) kurie gyvena Kaune galėčiau pasiūlyti nueiti į Q-zar. Lazerių erdvę. Mes šventėm ir vaikams labai patiko. Ten vyksta "susišaudymai". Galite pasidomėti: http://www.mega.lt/l...u_erdve_q__zar/
Atsakyti
cia visi sneka tik apie mazuosius o kaip atsvesti namuose(nes gyvename mazame mieste ir finansai nelabai leidzia) 12 metu metgaites, merginos gimtadieni?Padekit!!!
Atsakyti
Ziurint, ka megsta ta dvylikamete-megsta puostis-darykit madu vakareli(makiazas mamos dazais, nagu daile, persirenginejimai, fotosesija (tai gali but tiesiog zaidimas-kas sugalvos daugiausiai pozu pagal uzduota tema), reklamos kurimas(irgi-ant popieriuku surasot daiktus, o sveciai turi be zodziu issitraukta isreklamuot, kad visi suprastu); megsta sokti-dainuoti -galima organizuot kaip anksciau darydavo-"bezdzioniuku" diskoteka. O gal gamint megsta-kepkit visi kartu picas ir plakit kokteilius...Daug ka galima prigalvot, tik reikia zinot ka megsta ir kokie bus sveciai...
Atsakyti
na, dabar krizes salygomis tai tenka kalbeti ne apie geriausius, o apie ekonomiskiausius gimtadienio sventimo budus.

bet, kai paklausiau savo abieju atzalu kurie gimtadieniai labiausiai patike per visa ju gyvenimeli, tai atsake kad tie, kurie vyko gamtoje (vienas buna su rogutemis, slidemis, paciuzomis, pasikniukais nuo kalniuku, jodinejimai po snieguota kaimeli, kitas, rugsejo pradzioj, kaimo sodybose, su labai aktyviomis pramogomis), taip pat antroje vietoje buvo gimtadienis baseine, trecioje vietoje gimtadienis ciuozykloje (ledo arenoje), po kurio ten pat i picerija buvo susirinkta.

tai cia is tu vaikisku gimtadieniu.

O dabar, kai dukros vyresnes, tai per gimtadienius issidirbineja su tokiais dalykais kaip persirenginejimas kokiais nors personazais, fotosesijos (stiliuje kaip "Paneles" zurnale - tokios "crazy" nuotraukos) ir filmavimai (megejiski trumpi filmukai). Foto sesijoms ir filmavimams rekvizita ir kostiumu detales pradeda rinkti jau pries pora menesiu ir ruosti kazkokis idejas, temas, mini scenarijus kuria su savo kompanija...
o karta sodyboje ekspromtu sugalvojo foto sesija daryt, nors buvo tarop sveciu ir mazesniu vaiku, bet ir tuos prieme (kaip sake - "del prikolo").

Tai ziurim - iseina is trobos kazkokiu bomzu burelis ir apsikrove nesuliais eina i miska, i upelio puse. paklausem vaiku ka cia daro, tai sake: foto sesija "paneles" virseliui vaizdas buvo baisus: suplyse kailiniai, kazkokia lele sena be ranku (is kur ir surado...), lagaminas senas, kibirai, guminiai batai, grebliai, sluotos, dar vienas nardymo akinius rades buvo ... visko nepamenu, bet zinokit vaizdelis tai baisus - kaip is savartyno. O jie taip kaifavo! ir kai ten fotografavosi tai nuo ten tokie klyksmai aidejo... grizo po geru poros valandu labai pavarge ir alkani, bet sake kad "pasitusino nerealiai"...
Atsakyti
QUOTE(Aushrine @ 2010 01 04, 15:26)
Ziurint, ka megsta ta dvylikamete-megsta puostis-darykit madu vakareli(makiazas mamos dazais, nagu daile, persirenginejimai, fotosesija (tai gali but tiesiog zaidimas-kas sugalvos daugiausiai pozu pagal uzduota tema), O gal gamint megsta-kepkit visi kartu picas ir plakit kokteilius...Daug ka galima prigalvot, tik reikia zinot ka megsta ir kokie bus sveciai...

sios idejos tai super! thumbup.gif tik dar nezianu kuria issirinkti...gal picas?
Atsakyti
Jau zinau ka darysiu savo 12tam gimtadieniui..Su mano draugem kurios bus gimtadienyje darysim kepsim picas,plaksim kokteilius ir ziuresim filma.Po to eisim fotografuotis.O kai sutems bus:diskoteka.Tai va taip manau atsvesti. tongue.gif
Atsakyti
Kovo mėnesį [dar negreit] švęsiu 15 gimtadienį. Neturiu jokių minčių, 15 tad noriu atšvęsti linksmai. Super būtų gamtoje, bet kovo gale dar šalta, juk žiemą labai ilgą praneša. O ir šiaip tuo metu paprastai beveik visada oras būna itin prastas. Visad švenčiu namuose. Atsibodo. Noriu ko nors naujo ir smagaus. Manau būtų labai smagu švęsti pirtyje, tačiau kiek skaitau kur nuomoja tai nieko padoraus nerandu. Vien visokios sodybos, nors gal nemoku ieškoti. Gal netyčia žinot kokią gerą vietelę? Gal jūsų dukros kaip nors šauniai atšventė 14-16 gimtadienį?? Gal turit minčių? Labai prašau pagalbos. Kitais metais išeisiu į kitą mokyklą, tad tai bus kaip ir paskutinis gimtadienis su žmonėmis kurių daugiau gali būti ir nepamatysiu. Tai noriu nors vieno linksmo ir įsimintino gimtadienio. Prašau pagalbos ://
Atsakyti
QUOTE(ŽuŽu*~ @ 2010 01 11, 21:08)
Kovo mėnesį [dar negreit] švęsiu 15 gimtadienį. Neturiu jokių minčių, 15 tad noriu atšvęsti linksmai. Super būtų gamtoje, bet kovo gale dar šalta, juk žiemą labai ilgą praneša. O ir šiaip tuo metu paprastai beveik visada oras būna itin prastas. Visad švenčiu namuose. Atsibodo. Noriu ko nors naujo ir smagaus. Manau būtų labai smagu švęsti pirtyje, tačiau kiek skaitau kur nuomoja tai nieko padoraus nerandu. Vien visokios sodybos, nors gal nemoku ieškoti. Gal netyčia žinot kokią gerą vietelę? Gal jūsų dukros kaip nors šauniai atšventė 14-16 gimtadienį?? Gal turit minčių? Labai prašau pagalbos. Kitais metais išeisiu į kitą mokyklą, tad tai bus kaip ir paskutinis gimtadienis su žmonėmis kurių daugiau gali būti ir nepamatysiu. Tai noriu nors vieno linksmo ir įsimintino gimtadienio. Prašau pagalbos ://


man ta pati situacija, tik mano b-day, po dveijų savaičių. smile.gif ieškojau kavinėse uždarų salių, bet nieko gero nerandu. mes darysime teminį vakarėlį su garsia muzika ir karaoke. tik klausimas, kur tai daryti? namuose negaliu, o uždaros patalpos... nerandu.. doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

GELBĖĖĖĖĖKIT!!!!! surrender.gif

Po kelių savaičių mano 15-tasis. Bus teminis vakarėlis, šokiai, karaokė ir panašiai. Idėja yra, o vietos, kur ją galima įgyvendint - ne.. doh.gif Gal žinot kur galima rasti patalpas/salę/kavinę, kurioje leistų daryti karaokę ar panašiai? unsure.gif Bus 12 žmonių, o visų tų "krūtų" patalpų aš nenuomuosiu, nes būsim kelias valandas, o jų kaina.. hm.. patylėsiu geriau. blink.gif

Būčiau ŽIAURIAI dėkinga už atsakymus. smile.gif
Atsakyti
Ir aš suku galvą ką reikės daryti g.gif birželio mėn jai 15.Gyvenam bute ten nieko ydomaus nesugalvosi.Galvoju apie kokį ežeriuką, bet jei imti sodybą bus brangu nes gaunasi kokia 15 žmonių.Gal važiuoti su palapinėm?kur gauti transportą?jug daiktų gausis tikrai daug.Prie gero ežero mums reikia važiuoti apie 150km.ir ką ten su jom veikti?toks tas amžius, nori kažko ypatingo o pati nežino ko ax.gif tipo nenori, kad tėvai šalia ,,trintūsi,, , bet be priežiūros nepaliksi
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Spalio menesi mano mergaitei 10met. Noreciau surengti koki paprastesni temini vakareli, kad uztektu vietos namuose ax.gif Planuojam pakviesti tik 3-4 drauges, uzkandzius paruosiu pati. Gal turite kokiu minciu, pasiulymu, nes visai galva neveikia unsure.gif jokios idejos neaplanko mano galvos verysad.gif
Pernai buvau surengus "Vireju musi", kuriame mergaites trauke receptus burtu keliu ir is mano suruostu produktu gamino sau uzkandzius, kuriuos veliau pacios ragavo blush2.gif Joms labai patiko rolleyes.gif Paruosiau dovanu visoms po prijuoste, receptukai buvo gan paprasti: keletas nesudetingu misrainiu, kurias veliau sukrovem i krepseliu ir patiekem i stala, ir dvieju rusiu pyragelius: su obuoliais ir su desrelem bei suriu. Tesla pyrageliams buvau paruosus is anksto. Veliau prisivaisine zaidem ivairius zaidimus komandomis, fotografavomes, paskui jau mergaites savarankiskai zaide stalo zaidimus...Liko visos patenkintos thumbup.gif
Atsakyti
Lauzau galva, ka idomaus istaisyti berniukui 8 metu gimtadieniui, Kaune, ar apylinkese...Labai islaidauti nenoreciau... g.gif
namuose labai maza vietos, nors ir keliems vaikams, bet vis tiek per mazai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auroryte: 24 rugpjūčio 2010 - 13:42