Įkraunama...
Įkraunama...

Paauglio/-ės gimtadienis

na ne su seneliais o su seses ir podes seima ir dar tevais ir dar kokios kelios drauges .o fantazija nepades viska juk reikia padaryt kad idomiau butu.gal dar kas yra renge savo 13-ameciams gimtadienius pasidaalinkite kaip darete ggimtadieni?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida625: 01 rugpjūčio 2011 - 15:41
QUOTE(ingrida625 @ 2011 08 01, 16:39)


manau jau esi ne maza mergaite, nori vis dar su tevais svest? cia gi tavo svente, o ne tevu rolleyes.gif
Atsakyti
na o kkokias vaises paruost gal foto galetuvet imest ir kokiu zaidimu idomiu zinot?
Atsakyti
QUOTE(ingrida625 @ 2011 08 03, 18:13)



Viskas siame forume yra, jei labai nori tikrai surasi, tik nereikia tynget mirksiukas.gif
Atsakyti
maciau tas vaises kad ten jos priskirtos prie maziuku gimtadieniu
Atsakyti
Sveiki.

Gyvenu Vilniuje. Savo 13 gimtadienį švenčiau lazeriuose. Patiko visiems svečiams - ir suaugusiems, ir vaikams, ir mergaitėms, ir berniukams. mirksiukas.gif

Už kelių mėnesių bus mano 14 gimtadienis. Pagalvojau, kad nėra ko laukti - reikia iš kart sugalvot kur švęsiu, kad poto nekiltų problemų. O minčių kol kas turiu nedaug.
Vaikų bus 7. Mergaitės ir pora berniukų. Galvojame kur nors ne namie švęsti, nes jau kaip ir nelabai įdomu ir nenorime važiuoti į boulingą ar pan. Į gamtą deja taip pat nenuvyksime, nes žiema. Mąsčiau gal užsukti per gimtadienį į ledo rūmus, vėliau dar kur nors ir vakarop namo (pažaisim stalo žaidimus kelis ir pažiūrėsim kokį siaubo filmą).

Taigi reikia dar kažkokios veiklos dienai. Norėčiau, kad tai būtų aktyvu, nes neesu tokia kuri nori sėdėti ramiai ir nieko neveikti.
Gimtadienis bus gruodžio 3d., šeštadienį.

Ačiū už pagalbą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Širdgėla @ 2011 08 02, 13:27)
QUOTE(ingrida625 @ 2011 08 01, 16:39)


manau jau esi ne maza mergaite, nori vis dar su tevais svest? cia gi tavo svente, o ne tevu rolleyes.gif




doh.gif
Pirmą kartą girdžiu tokį išeisreiškimą - esi ne maža, kam švęsti su tėvais...
Tai vadinasi net ir aš, jau nors ir sukūrusi šeimą, darau didelę klaidą į gimtadienį kviesdamasi tėvus? Juk esu jau didelė doh.gif
Gimtadienį švenčiame su brangiausiais žmonėmis, ir į tą brangiausių žmonių sąvoką, manau, pas dauguma įeina tėvai. Nesuprantu kas per gimtadienis turėtų būti, kad vaikui reiktų švęsti kuo toliau nuo tėvų. Juk ką nori, tą pasikviečia, ir draugus ir drauges.
Man, patys gražiausi buvo pavyzdžiai, kai nueini pas drauges, o jų mamoms nereikia bėgti slėptis nuo mūsų, kad netrugdytų. Būdavo kartu, ir kartu pakalbėdavom, pajuokaudavom. Aišku, visą laiką specialiai nesėdėdavo su mumis, bet visada ateidavo kartu išgerti arbatos. Jei neateidavo, kažkaip jau pačios eidavom pasikviesti. Aišku, čia jau šiek tiek vyresnės buvom, "vėlyvoj" paauglystėj, bet man tokie pavyzdžiai, kai ir dukros, ir mamos nebijo vienos kitų, yra labai gražu.
Atsakyti
QUOTE(ZYLĖ7 @ 2008 09 05, 22:48)
Musu vyrukui pernai buvo 13. <...> nutarem padaryt jam staigmena. Pasakem, kad gimtadieni sves namie ir jis liko patenkintas. Prisikviete draugu ir galvojo, kad pauliavos. Bet radom intere tokia firma mazasis genijus berods.Ten atvaziuoja operatorius, rezisiere, grimuotoja atsiveza kalna kostiumu, savo spec. muzikele ir kuria filma. <...>

QUOTE(Austeja7 @ 2010 01 07, 14:45)
<...> o karta sodyboje ekspromtu sugalvojo foto sesija daryt, nors buvo tarop sveciu ir mazesniu vaiku, bet ir tuos prieme (kaip sake - "del prikolo").
Tai ziurim - iseina is trobos kazkokiu bomzu burelis ir apsikrove nesuliais eina i miska, i upelio puse. paklausem vaiku ka cia daro, tai sake: foto sesija "paneles" virseliui  vaizdas buvo baisus: suplyse kailiniai, kazkokia lele sena be ranku (is kur ir surado...), lagaminas senas, kibirai, guminiai batai, grebliai, sluotos, dar vienas nardymo akinius rades buvo ... visko nepamenu, bet zinokit vaizdelis tai baisus - kaip is savartyno. O jie taip kaifavo! ir kai ten fotografavosi tai nuo ten tokie klyksmai aidejo... <...>

Geros idėjos, man patiko thumbup.gif Gaila tik, kad tų "genijų" paslaugos labai jau nepigios. Bet užtat antrasis variantas - beveik "for free" smile.gif

QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2011 10 18, 15:59)
<...> man tokie pavyzdžiai, kai ir dukros, ir mamos nebijo vienos kitų, yra labai gražu.

Pritariu!
Atsakyti
Manau, paauglio gimtadieniui puikiai tinka žaidimas Mafija. Juk žinote, ane? Man jis nuo studentiškų laikų patinka, o dabar pažiūrėjau, kad vėl tampa madingu ir pasiūliau 12 gimtadieniui. Nesitikėjau, kad vaikams taip patiks. Įsižaidė taip, jog beveik niekas nenorėjo baigti. biggrin.gif
Na o jei nežinote, tai tokia firma, kur šioje temoje rašė kažkas (ar tai Genijus, ar tai Talentai) organizuoja šį žaidimą už pinigus. rolleyes.gif
Atsakyti
As turiu pasiulyma mamoms kuriu dukros yra mazdaug 8-11 metu amziaus.Mano 11 gimtadienis buvo teminis-"pizamu vakarelis" pasidareme veido kaukiu,ziurejome siaubo filmus,komedijas,lakavomes nagus,uzsisakem pica nupirkau colos.Gimtadienis buvo su nakvyne ir visoms labai patiko.Liko patenkintos ir drauges ir as ir mano mama smile.gif
Atsakyti
Dukra svente 12 metu gimtadieni. Su klasiokais zaide boulinga, vaisinosi ten picomis ir gerimais. Ji tikejos kad viskas tuom ir baigsis, bet tiesiog kas antri metai savo dukroms rengiu idomesnius isimintinus gimtadienius, vienus metus vienai, kitus kitai biggrin.gif . Tai toks sventimas butu nelabai idomus... Todel padarem siurpriza-isnuomavau limuzina, kuris netiketai pasitiko vaikus isejusius is boulingo. Viduje buvau paruosusi visiems dezutese po tortuko gabaliuka ir gerimu. Tai vaikai buvo suzaveti nerealiai, ispudziai neisdildomi. Prisikvialiojo iki soties, garsiai leido muzika, sviesu efektai ten visokie, langus atsidare dainavo, pavezino juos po miesta, pasifotografavo apzvalgineje aiksteleje ir visus parveze namo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2012 04 01, 23:07)
Dukra svente 12 metu gimtadieni. Su klasiokais zaide boulinga, vaisinosi ten picomis ir gerimais. Ji tikejos kad viskas tuom ir baigsis, bet tiesiog kas antri metai savo dukroms rengiu idomesnius isimintinus gimtadienius, vienus metus vienai, kitus kitai  biggrin.gif . Tai toks sventimas butu nelabai idomus... Todel padarem siurpriza-isnuomavau limuzina, kuris netiketai pasitiko vaikus isejusius is boulingo. Viduje buvau paruosusi visiems dezutese po tortuko gabaliuka ir gerimu. Tai vaikai buvo suzaveti nerealiai, ispudziai neisdildomi. Prisikvialiojo iki soties, garsiai leido muzika, sviesu efektai ten visokie, langus atsidare dainavo, pavezino juos po miesta, pasifotografavo apzvalgineje aiksteleje ir visus parveze namo smile.gif

Ar šypsojosi vairuotojas, kai vaikai limuzino salone valgė tortą, laistė gėrimus ir terlino limuzino langus? biggrin.gif
Atsakyti