Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai VI

Sveikutės,

Migele, gerų paskutinių štrihų tau 4u.gif
Kazs dar šį savaitgalį svočiaus? g.gif
Atsakyti
piešinukai gal tiks ... jeigu neklystu, kažkas prašė g.gif ax.gif
čia yra kažkiek

va tikrai daug, yra
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 06 19, 22:00)
noriu paklausti patarimo kaip manot ar nebus per daug, jei iš bažnyčios išėjus paleis jaunieji balandžius ir dar užsakysime smuikininkes, kad pagrotų.ta prasme noriu paklausti, na ar nesusimakaluos ten viskas ir balandžiai ar smuikininkės liks nuošalyje? gal užtenka vieno iš šių variantų?
dar vienas keblumas, jaunoji nenori nuometo, ką daryti su rūtų vainikėliu? ar išvis jo nedėti ar duoti aptrinti jaunikiui (tikiusi neužvesiu senos diskusijos  mirksiukas.gif )




As tai tas smuikininkes pasikviesciau i baznycia, kai ieina jau nieji, kad pagrieztu, ir kai ceriamonija baigsis

Buvau tokioje ceremonijoje....... thumbup.gif

Net asara tada isspaude
Atsakyti
QUOTE(pupuliukas27 @ 2008 06 20, 11:38)
As tai tas smuikininkes pasikviesciau i baznycia, kai ieina jau nieji, kad pagrieztu, ir kai ceriamonija baigsis

Buvau tokioje ceremonijoje....... thumbup.gif

Net asara tada isspaude

Labulis merginos. ***** ir as rezgu minti apie smuikininkus. O kaip ten reiktu graziau suorganizuoti. Kur jie turetu buti ar pasitikti ir islydeti jaunuosius ar kaip. Papasakokit daugiau prasau smile.gif.
Atsakyti
Sveikos mergytes. vaidilute ačiū už pasakojima. Kokius žaidimus žaidėt?
Linkiu visoms svočiutėms busimoms šį savitgali, didelės didelės sekmes. Aš išvažiuoju į kaimuka,ryt mnano tečio 60-tis, tai baliukas. Lauksim komantaru po veselių.
Visoms sekmes ir gero savaitgalio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vittule26 @ 2008 06 20, 11:27)
Labulis merginos. ***** ir as rezgu minti apie smuikininkus. O kaip ten reiktu graziau suorganizuoti. Kur jie turetu buti ar pasitikti ir islydeti jaunuosius ar kaip. Papasakokit daugiau prasau smile.gif.



Nors as jau neprisliauju(pernai metais taip pat itemptai ruosiausi 4u.gif ) bet dar is nostalgojos skaitau sia temele. Tom mamytem kurios si savaitgali pirsliauja linkiu kuo didziausios sekmes, geros kompanijos ir geru muzikantu. Ir jeigu kazkuri scenarijaus dalis neiseis taip kaip planavot, nesinervinkit, ir teskit toliau su tokia optimistine nuotaika, kaip ir pradejot. thumbup.gif

o del smuikininku, tai manau jie turetu buti per visa ceremonija pradzioje, kol sveciai renkasi jie groja ir po to pvz. kai sakote priesaika, arba ziedus maunate, toki tylu tylu muzikini fona.ir zinoma pabaigoje, iseinant vestuvini marsa 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2008 06 20, 12:50)
Nors as jau neprisliauju(pernai metais taip pat itemptai ruosiausi  4u.gif ) bet dar is nostalgojos skaitau sia temele. Tom mamytem kurios si savaitgali pirsliauja linkiu kuo didziausios sekmes, geros kompanijos ir geru muzikantu. Ir jeigu kazkuri scenarijaus dalis neiseis taip kaip planavot, nesinervinkit, ir teskit toliau su tokia optimistine nuotaika, kaip ir pradejot. thumbup.gif

o del smuikininku, tai manau jie turetu buti per visa ceremonija pradzioje, kol sveciai renkasi jie groja ir po to pvz. kai sakote priesaika, arba ziedus maunate, toki tylu tylu muzikini fona.ir zinoma pabaigoje, iseinant vestuvini marsa  4u.gif mirksiukas.gif

Aciukas uz info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupuliukas27 @ 2008 06 20, 09:38)
As tai tas smuikininkes pasikviesciau i baznycia, kai ieina jau nieji, kad pagrieztu, ir kai ceriamonija baigsis

Buvau tokioje ceremonijoje....... thumbup.gif

Net asara tada isspaude

aš kur rada tas smukininkes tai sakė pagroja maršą jaunajai ateinant prie altoriaus, tada pagroja išeinant po ceremonijos ir po ceremonijos lauke du kūrinius. Dar jei pageidaujam ir kunigas leis kelias giesmes bažnyčioja sugieda. Tai vat man ir įdomu jei išėję leisim balandžius tai gal niekas į tas smuikininkes nekreips dėmesio, na kaip manot ar veta ir balandžius ir smuikininkes?
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 06 20, 13:48)
aš kur rada tas smukininkes tai sakė pagroja maršą jaunajai ateinant prie altoriaus, tada pagroja išeinant po ceremonijos ir po ceremonijos lauke du kūrinius. Dar jei pageidaujam ir kunigas leis kelias giesmes bažnyčioja sugieda. Tai vat man ir įdomu jei išėję leisim balandžius tai gal niekas į tas smuikininkes nekreips dėmesio, na kaip manot ar veta ir balandžius ir smuikininkes?

Pasakysiu kaip nuosaves, bijau, kad tu balandziu niekas nematys o ne smuikininku. Nes tie balandziai man asmeniskai jau atgyvene, ogyva muzika visada man asmeniskai yra kazkas tokio nerealaus, grazaus o ypac smuikai smile.gif. Manau labai gerai tiktu ir lauke smuikai prie tu balandziu, gal dar koki sampana issausit grojant smuikam. Nu zdz. man tai grazu butu:)
Atsakyti
pasidalinsiu ideja kuri buvo per mano vestuves (galbut jau esat girdeje).Musu pirsleliai per vestuves pradejo gincytis..Kas gi laukia musu seimoje,kas gims - ar berniukas ar mergaite? Pirsliene issitrauke is uz stalo moline mergaite (taupykle),ispudingo grozio ir sako: kad jaunikis ne veltui issirinko nuotaka,jam truksta seimoje moteriskos rankos,silumos ir as sakau kad gims mergaite ir kad tikrai uztvirtinciau dedu pinigelius uz mergaite (ir ikisa i ta taupykle)...Tuo tarpu pirslys rekia NE NE Ne!!!! as sakau kad bus berniukas ir istraukia toki pat molinuka tik berniuka.Ir as dedu uz berniuka.Mieli sveciai,neleiskit mums su pirsleliu susipykti ir padekit mums issiaiskint kas laukia jaunuju...Ir paleido tuos du molinukus per svecius...Zinok vaizdas buvo super,dar ir dabar tie molinukai garbingoj vietoj stovi pas mane. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmelyne @ 2008 06 20, 14:23)
pasidalinsiu ideja kuri buvo per mano vestuves (galbut jau esat girdeje).Musu pirsleliai per vestuves pradejo gincytis..Kas gi laukia musu seimoje,kas gims  - ar berniukas ar mergaite? Pirsliene issitrauke is uz stalo moline mergaite (taupykle),ispudingo grozio ir sako: kad jaunikis ne veltui issirinko nuotaka,jam truksta seimoje moteriskos rankos,silumos ir as sakau kad gims mergaite ir kad tikrai uztvirtinciau dedu pinigelius uz mergaite (ir ikisa i ta taupykle)...Tuo tarpu pirslys rekia NE NE  Ne!!!! as sakau kad bus berniukas ir istraukia toki pat molinuka tik berniuka.Ir as dedu uz berniuka.Mieli sveciai,neleiskit mums su pirsleliu susipykti ir padekit mums issiaiskint kas laukia jaunuju...Ir paleido tuos du molinukus per svecius...Zinok vaizdas buvo super,dar ir dabar tie molinukai garbingoj vietoj stovi pas mane. 4u.gif

Nu faina ideja,per mano vestuves panasiai buvo. Buvo sliaustinukai, viena koja papuosta melynu kaspinu kita raudonu. Kas uz mergaite deda i raudona kojyte kas i melyna uz berniuka. Nusvere mergyte smile.gif. Tai va ir as mastau ka cia sugalvoti kad jauniesiems surinkti gyvenimo pradziai tipo.Kartotis nenoriu, nes bus daug zmoniu is mano vestuviu. Nebeidomu smile.gif Gal ka patartumete
Atsakyti
ir as galvoju apie ta pati,akip cia tuos pinigelius surinkti....jau visi viska mate,niekas nesauna i galva. Nu dar siek tiek laiko turiu... g.gif
Atsakyti