Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

Labas mergaitės

Pirmadienis 24°C
Antradienis 22°C
Trečiadienis 21°C
Ketvirtadienis 24°C

Laimei karštis sumažės.Bus lengviau visiems ligonėliams thumbup.gif .
Ryt pradedu 4- "darbo" savaitėlę.Atostogos baigėsi.Kai gydytojos paklausiau ar neužteks keturių kartų , pasakė, kad kiekvienas sau direktorius g.gif , bet chemo mėgsta skaičių 6.

Taigi nedrįsau nutraukti.Nors taip nusibodo... schmoll.gif

Atsakyti
Labas,

Oras tikrai puikus! Antradieni mane operuos, tai per savaitgali pasistengiau atsimaudyti Vilniaus ezeruose ir atsivairuoti smile.gif, nes tie malonumai is mano gyvenimo kuriam laikui dings, deja....

Sekmes visoms!
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2008 07 27, 17:23)
Labas,

Oras tikrai puikus! Antradieni mane operuos, tai per savaitgali pasistengiau atsimaudyti Vilniaus ezeruose ir atsivairuoti smile.gif, nes tie malonumai is mano gyvenimo kuriam laikui dings, deja....

Sekmes visoms!



Kaip netikėta...Ar planinė operacija ir kokios apimties? Jūs neoperuota, kiek pamenu??Taiko tą taktiką: chemija: operacija vėl chemija ir spinduliai???
Atsakyti
Aciu, rasu lankos.. shiaip ne taip laikomes.. dabar lygtai kazkokia infekcija kabinasi, rytais drebulys krecia, gripinio pobudzio simptomai, pakilus lengvai temperatura.. vakar mama ishgere Wobenzymo, tai sako,. pirma diena ryte geriau jautes.. Ryt vaziuosim i klinikas kraujo tikrint.. gal ir antibiotiko reiks..

Merginos, zinau, kad rashet kazkur, bet neberandu, kaip tas Wybenzimas tokioj situacijoj? Ar kas geret? Ieshkau internete informacijos, nieko konkretaus nerandu.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 07 27, 17:36)
Kaip netikėta...Ar planinė operacija ir kokios apimties? Jūs neoperuota, kiek pamenu??Taiko tą taktiką: chemija: operacija vėl chemija ir spinduliai???


Taip, Adis, visiskai teisingai, butent ta nevisai standartine taktika. Operacija buvo planuota. O apimtis matyt, kaip ir visoms.... Gydytojai mane vadina "temine ligone" biggrin.gif , suprantat, ka tai reiskia
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2008 07 27, 18:03)
Labas mergaitės

Pirmadienis 24°C
  Antradienis 22°C
  Trečiadienis 21°C
Ketvirtadienis 24°C

Laimei karštis sumažės.Bus lengviau visiems ligonėliams thumbup.gif .
Ryt pradedu 4- "darbo" savaitėlę.Atostogos baigėsi.Kai gydytojos paklausiau ar neužteks keturių kartų , pasakė, kad kiekvienas sau direktorius g.gif , bet chemo mėgsta skaičių 6.

Taigi nedrįsau nutraukti.Nors taip nusibodo... schmoll.gif

Sveika,Gabija,
Taip,karštis daugeliui ligoniukų tikrai ne draugas.Puikiai tai suprantu.Rašydama apie puikų orą,omenyje turėjau ne karštį,o apskritai saulėtas dienas,kurios (kai kuriems nors ir pro langą)žymiai daugiau pakelia nuotaiką nei dargana. thumbup.gif
Gal kažką aš čia suasmeninau ir sureikšminau.Tuomet atsiprašau blush2.gif

Labai puiku,kad ryžotės dar dviem chemoseansams.Gal būtent jų ir trūksta iki gero.To iš visos širdies ir linkiu.Šitiek kartų atlaikėt,atlaikysit ir dar du.Prabėgs jie akimirksniu.Laikykitės. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ryke @ 2008 07 27, 18:23)
Labas,

Oras tikrai puikus! Antradieni mane operuos, tai per savaitgali pasistengiau atsimaudyti Vilniaus ezeruose ir atsivairuoti smile.gif, nes tie malonumai is mano gyvenimo kuriam laikui dings, deja....

Sekmes visoms!


Mieloji,Ryke,

Kadangi rytoj neturėsiu kompiuterinio ryšio,tai noriu šiandien palinkėti sėkmingos operacijos,lengvai atsigauti ir kad "piktžolės iš daržo su šaknimis būtų išrautos" thumbup.gif Laikysiu už Jus kumščius. group.gif Viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2008 07 27, 17:23)
Labas,

Oras tikrai puikus! Antradieni mane operuos, tai per savaitgali pasistengiau atsimaudyti Vilniaus ezeruose ir atsivairuoti smile.gif, nes tie malonumai is mano gyvenimo kuriam laikui dings, deja....

Sekmes visoms!

STIPRYBES! friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 07 27, 20:49)
Aciu, rasu lankos.. shiaip ne taip laikomes.. dabar lygtai kazkokia infekcija kabinasi, rytais drebulys krecia, gripinio pobudzio simptomai, pakilus lengvai temperatura.. vakar mama ishgere Wobenzymo, tai sako,. pirma diena ryte geriau jautes.. Ryt vaziuosim i klinikas kraujo tikrint.. gal ir antibiotiko reiks..

Merginos, zinau, kad rashet kazkur, bet neberandu, kaip tas Wybenzimas tokioj situacijoj? Ar kas geret? Ieshkau internete informacijos, nieko konkretaus nerandu.


Kažkuris iš vaistų duoda gripinius požymius, temperatūrą (šalutiniai dalykėliai). Gydymo metu mano CRB būdavo pakilęs, gemzara kėlė. Deksametazonas, kai sugerdavau, CRB normalizuodavo, buvo ir 28 ir daugiau.

Ryke, palinkėsiu sėkmės. Greito ir lengvo gijimo.
Atsakyti
Ryke,sėkmės tau. Kantrybės,stiprybės...Visos per tai perėjom,kitos po kelis kartus.Laikykis 4u.gif

Aš "paatostogavau" savaitgalį. Palangoj buvom su dukra trim dienom. Sveikatėlės nėra tai ojojoi...dviračiu važiavom-negerai,vaikštom-taip pat noris prisėsti netrukus.I vakarą atsigaunu.O dieną tai tik pavėsy kur norisi sėdėti.Bet su dukra buvom prisiplanavusios,ką veiksim,todėl "vykdžiau planą" iš paskutinių. Rytoj tai jau niekur...
Atsakyti
labas vakaras.
nuo gruodžio mėn. tyliai skaitau jūsų skyrelį. Vis nieko pati neparašydama.
štai ir dabar rašiau. ir ištryniau.
tiesiog mamai labai blogai. labai labai blogai.

linkiu jums stiprybės. visoms. kovojant pačioms, bei palaikančioms kovojančius.
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2008 07 28, 00:25)
nuo gruodžio mėn. tyliai skaitau jūsų skyrelį. Vis nieko pati neparašydama.
štai ir dabar rašiau. ir ištryniau.
tiesiog mamai labai blogai. labai labai blogai.

Noelle, tave suprantam. console.gif

P. s.
Kartais labai gerai parašyti ir viską ištrinti, turiu galvoje išrašytus jausmus. Išsirašius kažkiek bent trumpam lengviau turėtų pasidaryti, ištrindama tų jausmų kitiems neužkrauni...
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2008 07 23, 15:01)
Pirmiausia turbut reikia pasisveikinti...emocijos liejasi per krastus...nekenciu saves tokios. Labai nekenciu. Net nezinau ar cia pataikiau, bet turbut ir nelabai svarbu, aisku, blaivaus proto zmogus butu paskaites tema....bet as nenoriu...isvis noriu tik neigti visas onkologines ligas...Seniau jos buvo labai labai toli, kazkur uz juru mariu...ir tai seniems seniems zmonems...O dabar nuolat stovi mano seimai uz nugaros, liecia sirdi, mintis , sapnus ir skverbiasi vis giliau ir giliau...Naturaliai kyla klausimas, kas bus...kas laukia...ar tai jau viskas...Turbut kaip ir visi nenoriu cia buti, nenoriu kalbeti apie vezi...bet tikiuosi palengvejimo...gal supratimo...o gal tik to kad galiu issipasakoti...mintys ir skausmas liejasi per krastus...
Pernai lapkricio menesi, sedejau darbe, tai paskutines darbo dienos man pries dekreta.... buvo sauleta diena, mama turejo ta diena atlikti savo kasmetine apziura pas kruties gydytoja...Laukiau skambucio ir kaip visada geru ziniu...Bet nieko gero nesulaukiau, zinia nuskambejo kaip is pragaro..."dukryte man vezys"...Kas tai? Mirtis? Skausmas? Atsakymas vienas: nezinia...Toliau viskas vyko konvejeriu... Operacija, skysciu nutraukinejimas...daug maldu...su sese stengemies skirti mamai kuo daugiau laiko, padeti...tetis paluzo, gal is silpnumo, gal ispatogumo...Kolkas nerandu pateisinimo...gal net nereikia ju ieskoti, juk zmones skirtingi. Aisku ir chemoterapija...14 seansu...Siandiena paskutinis kartas, na bent taip mes tikejome...Patyliukais rodziau veziui spyga, juk mes ja iveikeme....mes, musu seima, vienas didelis kumstis...Bet isgirdau zinia, kurios dar negaliu suvokti...spinduliavimas...vel, kam? Ar tai reiskia, kad kova beprasme?

As, kaip parskaiciau sita posta, tai atrode, ka cia as pati tai parasiau...

QUOTE
  labas vakaras.
nuo gruodžio mėn. tyliai skaitau jūsų skyrelį. Vis nieko pati neparašydama.
štai ir dabar rašiau. ir ištryniau.
tiesiog mamai labai blogai. labai labai blogai.

linkiu jums stiprybės. visoms. kovojant pačioms, bei palaikančioms kovojančius.


Daznai atrodo, kad zodziu neturi, arba negali jais pasakyti, ka nori....
Skaitykite, kartais cia moterys beviltiskiausiose situacijose savo pavyzdziais , patarimais VILTIES KIBIRKSTELE iziebia. O tai, patikekit, labai svarbu....


Mano septynmete visai rimtu veidu (greiciausiai radijo prisiklausiusi) prie pusryciu stalo isdeste: "Vakar diena - tai istorija, rytojus - paslaptis, o siandiena - tai dovana"....
Atsakyti