Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

QUOTE(arune @ 2008 09 23, 16:21)
O va dėl mitybos,tai turiu pavyzdį.Turiu draugę,kuriai prieš 9 m.buvo diagnozuota 0-1 st.krūties. Jos pasirinkimas buvo-gydytis pagal Malovičką,ypatinga dieta,badavimas ir t.t. Chemoterapijos atsisakė.Po kažkiek laiko pasirodžius pas onkologus,jie klausė,kuo gydeisi? Nes auglio nebebuvo. Tiesa,po metų atsinaujino.Tada jau ir chemoterapiją paskyrė. Taip kad nesuprasi,matyt,tikrai yra kažkoks poveikis onkol.ligai tas badavimas,ir mityba.


Turiu Malovičkos knygą "Diagnozė vėžys", tai įvairiausių autorių minčių kratinys.Geriau elgetai 15 Lt būčiau atidavusi.Kai dirbau knygyne, buvo atėjusi moteris , kuri Molovičko dėjo į šuns dienas, nes tapo invalide , gydėsi pas jį asmeniškai.

ADIS dėl kavos - neberandu internetinio adreso, bet buvau radusi straipsnį su aibe statistikos , kad kava nieko reikšmingo neįtakoja vėžio vystymuisi. drinks_cheers.gif

[[/B] Vistiek nesupratau kas geriau kaimiška trauktinė, užpiltinė /Pvz. bet kokios vaistažolės ar rupūžės/ ar hemopatinis vaistinės analogas? Tai ar gydo kaimiška užpiltinė? Ar reikia ieškoti vaistinės analogo? Atleiskit , bet susipainiojau visiškai. unsure.gif

Gal taip suprasti , kad jei žibalas sukelia vėžį, tai praskiestas tūkstančius kartų gydo. g.gif
Jei musmirė vėžio nesukelia , tai jos skiesti tūkstantį kartų nereikia ir naudoti liaudišką užpiltinę. g.gif
jei musmirė

O badavimas ir organizmo valymas dabar mane domina.Ilgai badauti manau neištversiu.Na didžių pastangų dėka gal 3 dienas.
Kas žino literatūros šiuo klausimu?

Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 23 rugsėjo 2008 - 18:25
http://www.zdo-rov.ru/kofe-za-i-protiv


ADIS štai ta studija apie kavą. 4u.gif Deja rusiškai.
Skanaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 23 rugsėjo 2008 - 19:34
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 09 23, 20[[url=http://www.zdo-rov.ru/kofe-za-i-protiv)
http://www.zdo-rov.ru/kofe-za-i-protiv[/url] 
ADIS štai ta studija apie kavą. 4u.gif Deja rusiškai.
Skanaus drinks_cheers.gif


Ačiū GABIJA.
Norit badauti? Pasidomėkit D. Kepenio mokykla Palangoje ir pasižvagykit čia:
Žolinčių akademija.
Kažkada atsitiktinai radau, ieškojau informacijos apie rūpužytes. Dar pamenu apie Jus pagalvojau. Kaune yra. Aš nesigilinau, tik žvilgtelėjau. Jei Jus sudomis, daugiau pasiaiškinsit.
Apie D. Kepenį ir nieko negaliu pasakyti, mano vienai pažįstamai labai patinka, kelinti metai vis nuvažiuoja, jūroje žiemą maudosi. Serga sarkoma.
Gal kas nors su F. Taunyte suvestų, asmeninė konsultacija praverstų. Gydytoja kalba apie badavimą savo knygose. Per paiešką radau: 9/10 laimės, 2003 m.
Keli skirsniai tam skirti. Peržvelgti ir kitas knygas reikėtų:
Vandens užkalbėjimas, 2000 m.
Laimingas senelių gyvenimas, 2004 m.
7 nuodėmės ir 12 ligų, 2006 m.
Kiek sveria siela, 2008 m.
Šią nupirkau mamai, nes liūdesys puola, gyvenimo nemažai nugyveno, džiaugtis nebemoka. Pasirodo, jaunystėje kaimynystėje gyveno. Maža ta Lietuva. Gydytojos pažiūros ganėtinai savotiškos, bet ji jau nebe jaunuolė, gali leisti sau prabangą savitai matyti ir suvokti pasaulį. Pagaliau egzituoja kartų skirtumai, nors bendražmoniškos vertybės tam atsparios. Nieko neskaičiau, tik keletą kartų klausiausi radijo laidelių, vėl atsitiktinai. doh.gif

Aš esu prieš badavimą, bet tai mano asmeninė nuomonė ir tokia yra šiandien, vadovaujuosi taisykle: Niekad nesakyk niekada...


Kaip sekasi piešti, ar dar piešiate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 23 rugsėjo 2008 - 21:14
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 09 23, 18:16)
[[/B] Vistiek nesupratau kas geriau kaimiška trauktinė, užpiltinė /Pvz. bet kokios vaistažolės ar rupūžės/ ar hemopatinis vaistinės analogas? Tai ar gydo kaimiška užpiltinė? Ar reikia ieškoti vaistinės analogo? Atleiskit , bet susipainiojau visiškai. unsure.gif


As irgi visai susipainiojau.
Na gerai - tarkim musmires geriau savos gamybos, bet gal zinot zolininke, kuri jau turi pagamintos? g.gif
Nes kaip supratau hemeopatine tai labai atskiesta ir ten daugiau geri spirituka, nei musmiriuka blink.gif
Patarkit, nes pati turbut nepagaminsiu tos musmires, o ir miske ar jos dar tebera, ar nevelu jos ieskot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 09 23, 22:53)
Kaip sekasi piešti, ar dar piešiate?

Sveikutės, 4u.gif
Man atrodo,kad čia kita Gabija - ne ta,kuri piešia? g.gif O gal aš klystu ir man galvelė susisuko doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ausrap @ 2008 09 23, 22:53)
As irgi visai susipainiojau.
Na gerai  - tarkim musmires geriau savos gamybos, bet gal zinot zolininke, kuri jau turi pagamintos? g.gif
Nes kaip supratau hemeopatine tai labai atskiesta ir ten daugiau geri spirituka, nei musmiriuka blink.gif
Patarkit, nes pati turbut nepagaminsiu tos musmires, o ir miske ar jos dar tebera, ar nevelu jos ieskot? g.gif

Sveika,ausrap, 4u.gif Man taip pat atrodo,kad savos t.y.namų darbo trauktinės yra daug geriau.Deja,aš tokios žolininkės nežinau.O musmirių,manau, dar miške galima rasti.Tai gal pati ir pasidarytumėte(tik vat tos savaitės laukimo,kol pritrauks,o svarbi kiekviena diena).Pagalvojau,jei pati neturit galimybių keliauti miškan,tai būtų galima nuvažiuoti į turgų,ir paprašyti tų kas su grybais prekiauja,kad jų pririnktų,aišku sumokant kažkiek? g.gif Musmirės man atrodo auga vos ne iki šalnų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 rugsėjo 2008 - 21:20
QUOTE(rasų lanka @ 2008 09 23, 22:03)
Sveikutės, 4u.gif
Man atrodo,kad čia kita Gabija - ne ta,kuri piešia? g.gif Ogal aš klystu ir man galvelė susisuko doh.gif

Aš galvoju ta pati, tik naujai prisiregistravo, keitė niką ir paveikslėlį.

blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif GABIJA ar Jūs ta pati? blush-anim-cl.gif tongue.gif
Ar klystu? Detektyvas-mįslė: kur dingo pirmoji gabija ir ar antroji Gabija, ta pati? Visai čia pas mus smagu.
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2008 09 23, 22:16)
Pagalvojau,jei pati neturit galimybių keliauti miškan,tai būtų galima nuvažiuoti į turgų,ir paprašyti tų kas su grybais prekiauja,kad jų pririnktų,aišku sumokant kažkiek?  g.gif

GENIALU. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 23 rugsėjo 2008 - 21:27
QUOTE(adis @ 2008 09 23, 23:19)
Aš galvoju ta pati, tik naujai prisiregistravo, keitė niką ir paveikslėlį.
blush2.gif  blush2.gif GABIJA ar Jūs ta pati? tongue.gif  blush2.gif
Ar klystu? Detektyvas-mįslė: kur dingo pirmoji gabija ir ar antroji Gabija, ta pati?  Visai čia pas mus smagu.

Negi iš ištikimų dalyvių "senoji"Gabija taptų naujoke? g.gif ...nors nesu susipažinusi su keitimo taisyklėm.Gal vėl prisipaisčiau kaip su gvazdikėliais. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 rugsėjo 2008 - 21:30
QUOTE(rasų lanka @ 2008 09 23, 22:26)
Negi iš ištikimų dalyvių "senoji"Gabija taptų naujoke? g.gif ...nors nesu susipažinusi su keitimo taisyklėm.Gal vėl prisipaisčiau kaip su gvazdikėliais. lotuliukas.gif


Kitas cia nikas - nes ir senosios, piesiancios Gabijos, zinutes ir logo islike, ir naujos.. Nebet ta pati dvejitusi? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2008 09 23, 15:21)

Rūgščių-šarmų pusiausvyrą tikiu,kad reikėtų stebėti.Turiu draugę Amerikoj,dietologę,ji man kala į galvą-"atsimink,ligos veisiasi rūgštinėj terpėj". Ji pastoviai tikrinasi savo PH,ten yra vaistinėj pirkti PH juostelės.Klausiau Eurovaistinėj Klaipėdoj-nėra.


Kažkodėl man atrodo, kad mačiau vienoj vokiečių vaistinėje pirkti, bet nesu tikra... blush2.gif Manau, galima pabandyti susitarti, kad vaistinė tas lakmuso juosteles (pH indikatorinis popierius) užsakytų iš kokios nors firmos, prekiaujančios panašiais dalykais. Tikriausiai jų yra ir daugiau, bet va radau internete vieną.
Įdomu pasidarė, o jūsų draugė rytinio šlapimo pH matuoja? Kažkur buvau skaičius, kad "rytinio" ir "dieninio" šiek tiek skiriasi (pH virsmas vyksta apie 4 val. ryte ir 4val. dienos. Pirmas labiau šarmingesnis, o antras rūgštingesnis) blink.gif
Atsakyti
Labas, badavimu susidomėjot... smile.gif Aprasysiu savo paieskas ir ju rezultatus bigsmile.gif As is pat pradziu, tik suzinojusi diagnoze buvau susiruosusi mirti labai greitai ir ieskojau kitokio STEBUKLINGO gydymo smile.gif Pavyko surasti F.Taunyte, skambinau jai. Ji mane apiburbejo, sakydama, kad mano visai ne tokia stadija ir man pades medicininis gydymas. Klausiau del badavimo, juk teikia gi ji pavyzdziu savo knygose apie stebuklingus išgijimus. Atsakymas jos buvo toks, kad badavimu gydo viena sanatorija berods Druskininkuose, 7 dienas, bet musu atveju to mažai. Paskui daugiau pasidomejau, ji buvusi gydytoja, o dabar rasytoja publiciste. Manau, kad ji tas istorijas ima is kitu, gal dar savo žinių prideda, gal is tikrųjų kažkada yra susidurusi. Dabar ji vazineja po Lietuva pristatinėdama knygas. Nors knygos vertos komplimento smile.gif Bet tikrai nera ta literatura, kuria galima remtis, nors yra ir geru ideju. O to mums ir reikia.
As del badavimo kreipčiausi i K.Vaistariene. Ji pati badavo 40 dienu!!!!!!!! Issigyde atrodo artroze, kuria medicina laiko nepagydoma. Turiu pazistama, kuri pažino Vaistariene prieš daug metu, kai dar sirgo. Vadinasi stebuklas įvyko!:) Buvau jos paskaitoj ir pas ja asmeniskai, bet jau kitais klausimais. Manau ji galetu patarti ir del literatūros ir del visa kita. Jei kas, turiu jos tel.Nr. Tik vat nežinau, ar galiu platinti.
Del musmirių pabandykit per paieska paieškoti. Visgi internetas visagalis smile.gif žinau, kad J.Merzlikinas mauda „prekiauja“, bet gal ne tik. Be to dar parenka mityba. Viena mano pazistama geria jo mauda. Jai įtariamas inkstu vėžys, dabar darinys mazeja. Bet jis tik įtariamas, nes ji abejo nuo operacijos. Galima juk paskambinti ir paklausti. Tiesa, jis gyvena Jurbarko rajone. Dar buvau radusi moterį Vilniuje. Beje, irgi per forumus. Kaip supratau ji gamina ne tik maudos uzpiltines, bet ir kitokias. Audziu minti, kad gal po visko i ja kreipsiuosi.
Sekmes visoms!
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2008 09 24, 10:43)
Atsakymas jos buvo toks, kad badavimu gydo viena sanatorija berods Druskininkuose, 7 dienas, bet musu atveju to mažai. 

Turbūt būtų protingiausias sprendimas norintiems badauti: pradžiai sanatorijoje ir su gydytojų priežiūra.

QUOTE(Ryke @ 2008 09 24, 10:43)
As del badavimo kreipčiausi i K.Vaistariene. Ji pati badavo 40 dienu!!!!!!!! Issigyde atrodo artroze, kuria medicina laiko nepagydoma. Turiu pazistama, kuri pažino Vaistariene prieš daug metu, kai dar sirgo. Vadinasi stebuklas įvyko!:) Buvau jos paskaitoj ir pas ja asmeniskai, bet jau kitais klausimais. Manau ji galetu patarti ir del literatūros ir del visa kita. Jei kas, turiu jos tel.Nr. Tik vat nežinau, ar galiu platinti.

Prieš tai esančiam savo pasisakyme nurodžiau Žolinčių akademiją. Jei žiūrėjote, turėjote pastebėti, jog viena iš įkūrėjų ta pati Ksavera Vaištarienė. Todėl ir nurodžiau. Galvojau, kam reikės susiras tą akademiją, o per ją ir K. Vaištarienę. Beje, ten yra Žolinčių himnas, tos pačios K. Vaištarienės sukurtas.

Aš preš pradėdama badauti susirinkčiau visą įmanomą informaciją. Norėčiau, jog stebėtų medikai.
O Filomenos Taunytės požiūris man pasirodė įdomus, dabar per anksti badauti, vėliau – per vėlu. Juk būna, kai badavimo (gydymo taip pat) metu griūna ir ŷra navikas, žmogus tiesiog nukraujuoja.

Dar, badavimo metu navikas (tiksliau, navikinės ląstelės) ŷra, organizmas „valosi“, kas pasakys, kada tai bus galutinis ir negrįžtamas procesas: viskas - jų jau nebėra. ŠVARU.
Kodėl, tai akcentuoju? Nes pradėjus normaliai maitintis, ne tik sveikosios ląstelės ims maistą, bet ir nesveikosios. Jos man lyg piktžolės, kurios gavę saulės, šviesos ir drėgmės pradeda labai greit augt iir nustelbia visa kita.
Kaip elgiamasi su piktžole; ji veikiama herbicidais (mūsų analogas chemija), ravima, raunama su šaknimis, iškasama (operacija), išrankiojama visos šaknys ir šaknelės (spinduliavimas). Ir – viena rūšis išnaikinama, kita – žiūrėk, ką bedarytum vis atsigauna ir atsigauna.
Todėl, kaip Jūs galvojate, reikėtų toliau po badavimo gyventi? Visą laiką pusbadžiu? Nuolatos badauti, alinti save, ir tokiu būdu atkelti vartus vėžiui dar plačiau. Manau, badavimas efektyvus tik tada, kai ląstelės yra aukštos diferenciacijos, tas G yra 1, bet ne daugiau ir netinka visai, kai yra G3 ir G4. Mes jau ne kartą kalbėjom apie tą G (diferenciacijos laipsnį). Jis apibūdina kiek pakitę vėžinės ląstelės nuo sveikųjų. Tai reiškia, kad kai vėžinės ląstelės nedaug skiriasi nuo sveikųjų (G1), tad pradėjus maitintis, jos panašiai kaip ir sveikosios atsigaus iš lėto, pamažu ir, galbūt, organizmui užteks jėgų su jomis suistvarkyti. Tuo tarpu, su G3, G4 yra kitaip, jos linkę greit nykti ir greit atsinaujinti. Todė, kaip tikra piktžolė, likusios (tegul jų bus ir visai nedaug) visomis jėgomis savinsis maistą. Tokiu būdu dar labiau alins organizmą.
Čia tik mano filosofavimai. Gal aš neteisi? Gal girdėjote, ką nors kita ir galit apie tai parašyti. Kontraargumentuokite mano svaičiojimus...Gal buvote kokiose nors paskaitose ir girdėjote, ką atsako į tokius klausimus apie badavimą išmanantys žmonės? Jei ne, tokių paskaitų metu paklauskite, arba prieš pradėdami badavimą pasiaiškinkit...

Ksavera Vaištarienė badavimu išsigydė, bet ne vėžį...Iš Rykes supratau F. Taunytė, vengia konkrečiai apie tai kalbėti ir prisiimti atsakomybę, ji tik apie tai kalba knygose. Pagiję badavimu? Ar nebus tie išimtiniai, atvejai, kuriems tiko. Kiek badavimas gali pagreitinti fatališką baigtį, turbūt tokių ir yra? Kokio pobūdžio, kilmės buvo jų navikinės ląstelės?
Kaip atsidurti tarp pirmųjų, o ne tarp antrųjų? Savim eksperimentuoti - drąsu, bet drąsa sergant šia liga reikalinga.
Vėl dviprasmybės.

P. s. Badavimas gal tiktų sergant skrandžio, žarnyno, kepenų, tų pačių inkstų onkologinėmis ligomis. Gal dar kraujo. Kai teigiama, jog susirgta dėl netinkamo gyvenimo būdo, t. y. dėl užteršto organizmo. Krūtų, gimdos, prostatos, skydliaukės navikai dažnai suiję su hormonine sistema. Badavimas sutvarkys „išprotėjusius“ hormonus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 24 rugsėjo 2008 - 11:10
Adis, VUOI paskaitų pacientams metu, berods chirurgas (neatsirenku ar fitoterapeutas g.gif ), beveik pažodžiui pasakė tas pačias mintis, greičiau retoriškai paklausė: "badaudami jūs nualinsite savo organizmą, o kas bus kai pradėsite normaliai maitintis. Ar nesubujos blogosios ląstelės dar labiau?". Fitoterapeutas irgi šnekėjo apie badavimą, bet kaip apie gydymą vietoj tradicinio. Jis pasakė, kad žmonės, kurie sakosi išsigydę tik badavimu, ištiesų lankėsi toje pačioje ligoninėje. Dietologė paskaitos metu akcentavo, kad dėl mitybos reikia žiūrėti konkrečiu atveju: tai priklauso nuo diagnozės (skrandžio, žarnyno susirgimams gali reikėti specialios dietos) ir gydymo etapo (kad ir tie patys B grupės vitaminai, kuriuos gali reikti papildomai vartoti). Remisijos metu jos nuomone reiktų laikytis sveikos mitybos principų, kaip pavyzdį pateikė sveiko maitinimosi piramidę.
Atsakyti