Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

QUOTE(adis @ 2008 09 24, 11:47)
Kaip atsidurti tarp pirmųjų, o ne tarp antrųjų? Savim eksperimentuoti - drąsu, bet drąsa sergant šia liga reikalinga.
Vėl dviprasmybės.


As norejau pasakyti, kad bent jau man nepavyko surasti patikimo alternatyvaus gydymo. Velgi, kas yra patikima.... Gal patikima tai, kuo itikesi....Jei jau kazkas pasiryztu, tektu visa atsakomybe prisiimti sau, t.y. eksperimentuoti su savim. Na, kas kam priimtina....
O apie Vaistariene parasiau tik del to, kad buvo klausimas gal kas gali patarti literaturos tuo klausimu. O ji tai jau tikrai zino smile.gif
Atsakyti
Buvau siandien pas chemoterapeute. Eilini karta perziurejo kraujo tyrimus. Leukocitu kiekis vis mazeja ir mazeja...nors po chemijos jau 8 men prabego... unsure.gif
Nezino kodel...Niekas nezino...Jos nuomone, kad nuo Tamoksifeno vartojimo man issivyste leukopenija. Nes kovo men buvo beveik norma, o nuo balandzio (kai pradejau vartot) - kritimas...Reiskia man jo vartoti negalima. O ka tada vartoti? Kokia apsauga nuo vezio man skirt? Rytoj lyg pasitarti zadejo su kitais daktarais.
Bet ner gi alternatyvos Tamoksifenui mano situacijoje...
Liudna...
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 09 23, 21:53)
Aš esu prieš badavimą, bet tai mano asmeninė nuomonė ir tokia yra šiandien, vadovaujuosi taisykle: Niekad nesakyk niekada...
Kaip sekasi piešti, ar dar piešiate?


Dėkoju už nuorodą 4u.gif .Ryt pasiskambinsiu.Kad savarankiškai pavyktų badauti pati iš savęs to nesitikiu, na nebent iki pietų verysad.gif .
Prasitęsiau savaitei atostogas thumbup.gif , nes dantį pradėjo skaudėti, formavosi pūlinukas , o penktadienį onkologė dar išrašė labai stiprių antibiotikų, kad kraujo užkrėtimo nebūtų.Tai skrandis taip sureagavo, kad po operacijos mažiau skaudėjo, dvi paras vaikščiojau kaip klaustukas.
Dabar vaikštau po mišką su vilke bent valandą, bergždžiai ieškau musmirių ir bijau erkių prisirinkti. Raminu save , kad topotekanu skiestas kraujas joms netiks schmoll.gif .
Piešiu, kai gausiu dozę /juk visi didieji meninikai šedevrus sukuria po dozės/ ir orai subjurs.

Sveikatos visoms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2008 09 24, 17:28)
Buvau siandien pas chemoterapeute. Eilini karta perziurejo kraujo tyrimus. Leukocitu kiekis vis mazeja ir mazeja...nors po chemijos jau 8 men prabego... unsure.gif
Nezino kodel...Niekas nezino...Jos nuomone, kad nuo Tamoksifeno vartojimo man issivyste leukopenija. Nes kovo men buvo beveik norma, o nuo balandzio (kai pradejau vartot) - kritimas...Reiskia man jo vartoti negalima. O ka tada vartoti? Kokia apsauga nuo vezio man skirt? Rytoj lyg pasitarti zadejo su kitais daktarais.
Bet ner gi alternatyvos Tamoksifenui mano situacijoje...
Liudna...


Nereikia pirma laiko skelbti sau nuosprendį.Juk mes nežinom visų vaistų kombinacijų.Ar jau pasakė , kad nėr alternatyvos , ar pati nusprendei?
Vieno gydytojo nuomonė, kaip ir viena kregždė , dar ne pavasaris.
laikykis.
Papildyta:
[quote=rasų lanka,2008 09 23, 22:16]
Sveikutės, 4u.gif
Man atrodo,kad čia kita Gabija - ne ta,kuri piešia? g.gif O gal aš klystu ir man galvelė susisuko doh.gif
Papildyta:

Gabija ta pati, bet kažkaip buvau atjungta, o kitame forume irgi buvo Gabija , tai niekaip neprisijungiau.Tai padariau šiokią tokią kosmetinę operaciją, pridėjau taškiukus, ir avataro savo neberadau, tai kitą pasirinkau.Šiandien gal po 2 sav gavau moderatoriaus atsakymą, kad galiu jungtis senuoju vardu, bet , kad viskas perdirbta.Štai taip.
Atsakyti
[quote=.GABIJA.,2008 09 24, 19:17]
[quote=rasų lanka,2008 09 23, 22:16]
Sveikutės, 4u.gif
Man atrodo,kad čia kita Gabija - ne ta,kuri piešia? g.gif O gal aš klystu ir man galvelė susisuko doh.gif
Papildyta:

Gabija ta pati, bet kažkaip buvau atjungta, o kitame forume irgi buvo Gabija , tai niekaip neprisijungiau.Tai padariau šiokią tokią kosmetinę operaciją, pridėjau taškiukus, ir avataro savo neberadau, tai kitą pasirinkau.Šiandien gal po 2 sav gavau moderatoriaus atsakymą, kad galiu jungtis senuoju vardu, bet , kad viskas perdirbta.Štai taip.
[/quote]



Gabija 2006 04 01, 20:15 Paskelbta: #9
Naujokas Grupė: NaujokaiŽinutės: 3Prisijungė: 2006 02 09Pirmas vaikas:Vaidas 1999 01 01Antras vaikas:Gabija 2005 06 14Apdovanojimų: 0 labai skanios bulvės 'glorija'.perkam kalvarijų turguj,patarčiau nepirkti didelių bulvių,nes dažniausiai jos būna viduj juodos.be to mažesnės ir pigesnės.


Štai kodėl kompiuteris pasimetė ir vieną Gabija, tai yra mane atjungė.
O aš bulves perku kauno Žaliakalnio turguje.
Dabar atsiuntė pasiūlymą Gabija. /su tašku/, bet turbūt besiregistruodama vistiek tapčiau nauju dalyviu.
Tai gal tegu lieka drugelis.

Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2008 09 23, 21:53)
As irgi visai susipainiojau.
Na gerai  - tarkim musmires geriau savos gamybos, bet gal zinot zolininke, kuri jau turi pagamintos? g.gif
Nes kaip supratau hemeopatine tai labai atskiesta ir ten daugiau geri spirituka, nei musmiriuka blink.gif
Patarkit, nes pati turbut nepagaminsiu tos musmires, o ir miske ar jos dar tebera, ar nevelu jos ieskot? g.gif



Musmiriu maciau Seskines turgelyje, jei kas zinote. Vilniuje. Nemaza kruvele 3 lt.
Atsakyti
Jokiu nuosprendziu as sau neskelbiau biggrin.gif Tiesiog, buvo tokia nuotaika, liudna buvo. Siaip, mano situacijoje tikrai ner alternatyvos Tamoksifenui Lietuvoje rolleyes.gif
Na bus rytojus ir matysim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 09 24, 21:40)
Tai gal tegu lieka drugelis.

Sveika,Gabija, 4u.gif
Vakar man taip susisuko galva,ar čia Jūs ar ne,kad pačiai nuo savęs juokinga buvo.Apie tai galvojau,kai tik pasirodėte naujame "amplua" hihihi.gif Vakaro neužteko - tai dar ryškinausi ir aiškinausi naktį - sapnuose.Darbelio turėjau per akis.Atsikėliau pavargusi. lotuliukas.gif Drugelis nuostabus.Tikriausiai jis atspindi ir Jūsų vidinę būseną. thumbup.gif Toks jausmas ,kad Jus pradedu pažinti iš naujo.Stiprybės ,sveikatos ir vidinės šviesos Jums.
Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2008 09 24, 22:05)
Jokiu nuosprendziu as sau neskelbiau   biggrin.gif Tiesiog, buvo tokia nuotaika, liudna buvo. Siaip, mano situacijoje tikrai ner alternatyvos Tamoksifenui Lietuvoje  rolleyes.gif
Na bus rytojus ir matysim  cool.gif

Sveika Romantike, 4u.gif
Rytoj bus kita diena.Gydytojai tikrai ką nors sugalvos.Išeitis yra visada.Bus ir Jūsų atveju.To ir linkiu. drinks_cheers.gif

Mergaitės,norėčiau paklausti Jūsų nuomonės.Mūsų situacija yra tokia ,kokia yra. Prieš pradedant chemijas (antrą ratą) mes pasidarėme markerį.Skaičius buvo
verysad.gif doh.gif >1196 norma - <51 doh.gif verysad.gif Vakar,po 5 chemo seansų vėl pasidarėme markerį.Taip išėjo ,kad su kitu aparatu.Atsakymas >300 ,
norma <42.Kaip Jūs manote,ar galėčiau galvoti,kad blogųjų ląstelių sumažėjo,ar
neaišku,nes kitas aparatas? g.gif Laborantė išvis nesuprato,ko aš klausiu,o pas
chemoterapeutę važiuosime tik pirmadienį.Sunku tiek laukti. unsure.gif

Shaiba,
Kaip Jūs laikotės.Retai užsukate. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 24 rugsėjo 2008 - 20:29
QUOTE(adis @ 2008 08 30, 12:36)
Kaip meškutei, duoda cukraus gabaliuką už tam tikrą cirke atliktą programą, aš savo gyvenimo cirke už savo sunkų etapą – dar vieną kelionę.
P. s.



Labai sauniai skamba, as jau galvoju pasidovanoti sau kelione pas kaledu seni ax.gif dievinu suomija ir labai noriu ja pamatyti ziema...aisku uz ta suma iseitu geras fotoaparato objektyvas apie kuri senai svajoju, bet manau kad kelione man suteiktu didesni dziaugsma ir nerealiu ispudziu
Atsakyti
QUOTE(Gruode33 @ 2008 09 24, 20:04)
Musmiriu maciau Seskines turgelyje, jei kas zinote. Vilniuje. Nemaza kruvele 3 lt.

Aciu, reiks vaziuot, nes pasiskaicius vaistininko patarimus, supratau, kad su D3 skiedalu naudos bus mazai.
Siandien is Sirdazoles vaistines gavau padarytos "special" arbatos kepenims: tipo kepenu ciroze, vezys, taip pat lengvina darba esamom sveikom lastelem.
Idomu kiek dar temsim, mamute silpna, nu bet man kazkodel atrodo, kad dar ji musu taip greit nepaliks.
Gydytojas sake, kai pagels akiu baltymai, tai zinok, kad liko keli menesiai, o baltymai tai negeltoni. smile.gif Bet vieni sako viena, kiti kita, ir taip palieka nezinomybej, kad .... ai verysad.gif
Atsakyti
[quote=romantikė,2008 09 24, 21:05]
Jokiu nuosprendziu as sau neskelbiau biggrin.gif Tiesiog, buvo tokia nuotaika, liudna buvo. Siaip, mano situacijoje tikrai ner alternatyvos Tamoksifenui Lietuvoje rolleyes.gif
Na bus rytojus ir matysim cool.gif


Forumo draugės tam ir yra , kad galima būtų pasitarti , pasidalyti problemomis.Aš tikiu, kad bus rasta kažkokia išeitis, to labiausiai tau ir linkiu.Rytas protingesnis už vakarą. g.gif


Iš buvusių knygyno bendradarbių gaunu pasiskolinti knygų.Dabar kai baigiu chemo , sumenko saugumo jausmas, todėl pradėjau skaityti apie alternatyvų mūsų "draugelio" nudūsinimą. Pirma išvada, kad mumis naudojasi įvairiausi rašytojai , dažniems atrodo labai didelę įtaką daro mėnulio fazės, bet tai netrugdo pelnytis mūsų sąskaita. Perskaičiau"Vėžys išgydomas"net autoriaus nėra , spaudai parengė B.Lazovienė. Vienas perliukų- kepenų valymui išgerti per parą 3-4 litrus morkų sulčių.Ar tuo metu dar galima ką nors valgyti , mokslas nutyli. Ką valgyti prieš valymą ir po valymą nė žodžio.
Dar studijuoju V.Ogarkovo knygą "Viskas apie auksinį ūsą'', yra receptas ir onko atveju.Vyro sesuo jau ir augalą atvežė.Gerti mažiausiai 1-2 metus.Tai populiarus Ševčenko aliejaus -degtinės mišinio papildymas auksinio ūso ištrauka.Jei Ševčenkos knygoje akcentuojama žiauri dieta , tai čia to nėra.
Geros rytdienos visoms , kurios skauda, neramu sieloje, gerų sapnų. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 09 23, 20:16)

O badavimas ir organizmo valymas dabar mane domina.Ilgai badauti manau neištversiu.Na didžių pastangų dėka gal 3 dienas.

Mano nuomone,su badavimu reikia elgtis itin atsargiai.Pati F.Taunytė,per televizorių (rodė dokumentinį apie ją) yra pasakiusi,kad pradėjus pačiam savarankiškai ilgai badauti,gali baigtis liūdnai.Ypač pirmą kartą BŪTINA pasikonsultuoti su gydytoju,žinoti savo galias ir negalias.Tai čia sveikiems žmonėms.Apie onkologinių ligų gydymą badavimu tuo metu man neužsifiksavo,nes nereikėjo.Tik supratau,kad geriau,jei smulkiai nežinai visos badavimo eigos, nė nepradėti.(Labai jau sudėtingas grįžimas prie maisto.)Ji labiausiai užakcentavo iškrovos dienas.Ir dar. Juk daugumas ligoniukų ir taip to svorio tiek teturi.Jei pradėsi dar badauti,tai nebeliks jėgų nė patiems elementariausiems dalykams.Man atrodo,kad badavimas tikrai tinka ne visiems.
Bet kaip tai sužinoti?....Reikia badauti????
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2008 09 24, 17:28)
Buvau siandien pas chemoterapeute.
Liudna...

Romantike, nepasiduokite blogai nuotaikai - palaukite tikrų žinių 4u.gif

mūsų žinios kol kas geros - šiandien mamai atliko echoskopiją, nerimo nepasėjo. kartu būti negalėjau, bet iš pasakojimo suprantu, kad apžiūrėjo labai kruopščiai, nei operacijos vietoje, nei limfmazgių pakitimų nepastebėjo. tiesa, dar 29 d. laukia kaulų scintigrama, gydytoja šiandien taip pat jos būtinumą suminėjo, nes mama vis pasiskundžia skausmais, bet viliuosi, jog tai chemoterapijos rezultatas - kabinuosi už minties, jog prieš pusmetį atlikta kaulų scintigrama pakitimų nerodė, o likusi laiką nuodijomės, tai kas gi ten galėtų rastis rolleyes.gif
aš dar užsidegusi KT išsimušti, bet šiandien gydytoja sako, kad neva neverta, nes ekoschopas viską parodė.. unsure.gif tai kaip ir susimėčiau - kaip manot? g.gif Jūsų nuomonė man patikimesnė mirksiukas.gif

būkite sveikos 4u.gif
Atsakyti