Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynės siuvimas

Gal kas žinot, kur Klaipėdoje yra parduotuvė audinių skirtų patalynei? Mane domina satinas 4u.gif
Dar neskaičiavau, nes nežinau audinių kainos, ar pigiau gautusi pačiai patalynę siūti? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 10 03, 08:50)
Gal kas žinot, kur Klaipėdoje yra parduotuvė audinių skirtų patalynei? Mane domina satinas  4u.gif
Dar neskaičiavau, nes nežinau audinių kainos, ar pigiau gautusi pačiai patalynę siūti?  g.gif


Viena parduotuve galite rasti buvusiame Neptune ( salia Kiro), isejimas is sono. Tenai yra satino, bet kainos didesnes negu parduotuveje, kuria yra prie senojo turgaus, ten kur vaisius/darzoves pardavineja. Ant namo kampo ten yra tokia baltaruskisku/rusisku daikciuku parduotuve ir tuo paciu - audiniu. Tai satino galima gauti kazkur uz 16lt/m ir uz didesne kaina. Jeigu pati siusite - tai gal ir apsimoka, bet jeigu kazkas kitas sius ir uz tai teks moketi - tada neverta.
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2014 10 03, 07:50)
Gal kas žinot, kur Klaipėdoje yra parduotuvė audinių skirtų patalynei? Mane domina satinas  4u.gif
Dar neskaičiavau, nes nežinau audinių kainos, ar pigiau gautusi pačiai patalynę siūti?  g.gif

pvz Kaune, bazėje, yra satino sandėly. Metro kaina 15Lt. Plotis medžiagos 220cm. Tai antklodei 200x220 tarkim, reikės 4,5m (čia jau su užlaida skaičiuoju). Su,ma gaunasi 67,5lt.
Nežinau, ar pigu. Čia siuvant pačiai.
Atsakyti