ir šitoje temoje atsirado kaip pasireikšti.
dar mėnuo nepraėjo, kaip mano "brungiausias" viską metė ir išvažiavo gyventi pas mamą, dar tik tvarkomi skyrybų dokumentai, o jau jis jaučiasi turįs teisę mane įžeidinėti. tai mane dar nieko, bet šiandien pradėjo kurti nebūtus dalykus apie mano šeimą, tėvus. jie visą laiką stengėsi su juo geruoju sutarti, padėti viskuom, o tas ... dar drįsta blogai prasižioti
dar turėjau vilties, kad viskas gražiuoju pas mus susitvarkys. ir dar turiu kruopelę tos vilties. bet šiandien jau ir nustebau, kad jis taip gali. dar kad teisybę sakytų, o čia grynai blefuoja ir šneka nesamones.
dar su manimi, tai aš ne auksas, galim pasikolioti, juolab, kad ir aš ne per geriausios apie jį nuomonės (kitaip ir nesiskirtume), bet prie ko čia mano artimieji.
šiandien pradingo ir ta mažytė mažytė kruopelytė pagarbos, kurią buvau išsaugojusi savo buvusiam vyrui