Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

QUOTE(Kvaksytė @ 2008 12 02, 23:00)


Geras klausimas ką parodo šlapimo ir kraujo tyrimai? blush2.gif Na gal bendrą mamytės būklę, ar kraujas geras, netrūksta kokių vitaminų ir t.t. Reiks paklausti gydytojos rolleyes.gif
Atsakyti
As nuvariau, kai pagal mano apskaiciavimus buvo 6 savaites. Skaiciavau kaip ir dera nuo paskutiniu mmm pirmos dienos. Nuejus- padare echo ir parode kad lygiai buvo 5 savaites, bet maciau jau maza zirniuka, toks taskiukas juodas wub.gif
Irgi nieko nedare, israse vitaminu ir liepe po 2 sav. ateit- sake daris visus tyrimus.
Tai kaip suprantu be 7 savaites listi neverta.
Papildyta:
Oj dar gine iskarto paskaiciavo kada dekretas prasides ir nustate gimdymo data.
Lialiukas pagal plana turi pasirodyti Liepos 28 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pifukas @ 2008 12 02, 23:48)
o ka pasako sie tyrimai? ax.gif

Šapimo tyrimas daromas pastoviai ir žiuri ar nėra baltymo atsirade jis kenkia vaisiui. o kraujas tai bendras, hemogloninas, cukraus kiekis ir t.t.
Atsakyti
as taip irgi apytiksliai paskaiciavau, jei imant nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos - tai mum jau apie 6 sav... ir turetumem pagauset ant vyro gimtadienio 08.01 thumbup.gif (aisku dabar dar laukiu kitos sav. pas gine nueiti kad apziuretu...ar viskas ore) o jau kaip krutis verzia...jetau doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos, noriu pasikonsultuoti. mano paskutines menesines buvo spalio 23d. o lapkricio 27 pasirodo truputi kraujo (labai labai mazai). mano ciklas visada buvo 32dienos ir ilgiau tai speju tada galejo vykti implantacija. tai kada jau man cia reiktu daktarei pasirodyt? nestumo testas teigiamas buvo. labai neramu del to kraujuko kur ta diena pasirode unsure.gif sako, kad tuomet gali buti negimdiminis nestumas verysad.gif tai pasakykit kada jau matosi ten viskas nuo apvaisinimo o ne nuo paskutiniu menesiniu, nes zinau kad man ovuliacija tikrai ne po 2sav o daug veliau buna...
Atsakyti
QUOTE(_karolina_ @ 2008 12 05, 12:16)
sveikos merginos, noriu pasikonsultuoti. mano paskutines menesines buvo spalio 23d. o lapkricio 27 pasirodo truputi kraujo (labai labai mazai). mano ciklas visada buvo 32dienos ir ilgiau tai speju tada galejo vykti implantacija. tai kada jau man cia reiktu daktarei pasirodyt? nestumo testas teigiamas buvo. labai neramu del to kraujuko kur ta diena pasirode  unsure.gif  sako, kad tuomet gali buti negimdiminis nestumas  verysad.gif  tai pasakykit kada jau matosi ten viskas nuo apvaisinimo o ne nuo paskutiniu menesiniu, nes zinau kad man ovuliacija tikrai ne po 2sav o daug veliau buna...


nenoriu gazdinti, bet geriau nueik iskart pas daktare jei testas rodo nestuma ir pasirode kraujas. bent jau mano draugei buvo taip pat ir diagnoze - negimdyvinis nestumas. tikiuosi tau galbut ne tai, bet su daktaru nedelsk. mirksiukas.gif
Atsakyti
As pirma karta pas ginekologe apsilankiau kai buvo 4-5 savaites, tiksliau pasidariau testuka ir iskarto uzsiregistravau pas gine, tai kol sulaukiau savo laiko prabego savaitele, kadangi as ejau privaciai, tai man pirma karta nuejus padare echoskopija, paziurejome, kad istikruju laukiuosi ir paskyre kita pasimatymo po menesio, va tada jau buvo 11sav tai jau pradejau darytis visus tyrimus ax.gif
Atsakyti
Na ka, is temu apie "kaip pastoti" atejau pas jus - vakar vakare pasidariau testa ir..... teigiamas melynas pliusiukas!!! Laiminga kaip meduolis smile.gif Jau paskambinau, uzsiregistravau pas gydytoja siam penktadieniui bigsmile.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(_karolina_ @ 2008 12 05, 12:16)
sveikos merginos, noriu pasikonsultuoti. mano paskutines menesines buvo spalio 23d. o lapkricio 27 pasirodo truputi kraujo (labai labai mazai). mano ciklas visada buvo 32dienos ir ilgiau tai speju tada galejo vykti implantacija. tai kada jau man cia reiktu daktarei pasirodyt? nestumo testas teigiamas buvo. labai neramu del to kraujuko kur ta diena pasirode  unsure.gif  sako, kad tuomet gali buti negimdiminis nestumas  verysad.gif  tai pasakykit kada jau matosi ten viskas nuo apvaisinimo o ne nuo paskutiniu menesiniu, nes zinau kad man ovuliacija tikrai ne po 2sav o daug veliau buna...


man ir buvo kraujo pasirodę labai mažai - pasirodo dėl gręsiančio persileidimo, tai pagulėjau, pagėriau Duphastoną ir viskas buvo ok Sėkmės ir tau 4u.gif
Atsakyti
o mes jau po daktaru 4u.gif
maciau lialiuka ir klausem sirdeles duziu...po kol kas viskas o.k 4u.gif ir mum jau 7 sav.

user posted image

Atsakyti
4u.gif nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif kaip smagu ir as pakuzdesiu jei tai nemelas siandien pasidariau testa-puodeli ir pamaciau tokia gerokai ryskia antra juostele, tikiuosi nemeluoja,dziugu ir bijau, nes pirmas buvo nesivystantis, sito prarasti nenoriu....
Atsakyti
Tyliai tyliai sveikinu, lauksim tolesniu geru ziniu wub.gif thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti