Įkraunama...
Įkraunama...

Chromo papildai

Manau kai organizmui trūksta chromo ir kol jis negaus jo pakankamai tol saldumynų noras nebus pažabotas. Šiuo metu nejaučiu didelio noro saldumynams, anksciau būdavo - pamačius saldainius net kojas pakirsdavo unsure.gif Dabar galiu valgyti saldžiai, galiu ir nevalgyti biggrin.gif nuo nuotaikos priklauso tongue.gif
Atsakyti
aš ir neapsikentus nusipirkau chromo, nes šokoladą galėjau valgyt kilogramais, ir buvo vis maža doh.gif o kai nuo jo spuogai pradėjo kilt, susiėmiau ax.gif
dbr jau kelios savaitės kaip geriu ir noras tikrai yra apmažėjęs, nors dar yra psichologinis momentas "aš geriu chromą, saldainių ir šokoladų aš turiu nenorėt" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 12 gruodžio 2008 - 13:14
As siandien isigyjau - ziuresim kas bus ax.gif Beje, kaip kazkas minejo chromium picolinate yra geriausias variantas, nes ji organizmas pasisavina geriau nei kitas rusis. Vartoti nepatariama ilgiau nei 6 men ir doze turi buti ne didesne nei 200 mcg per diena.

Kas skaitot angliskai chromas.
Atsakyti
merginos, ar zinote koks gali buti chromo poveikis ruosiantis nestumui? Ar galima naudoti chroma likus 3 menesiams iki pastojimo? Nes pakuotes info lapelyje rasoma, kad "rekomenduojamomis dozemis gali buti vartojamas nestumo ir zindymo laikotarpiu", o ant kitu pakuociu raso, kad negalima blink.gif kai pirkau, vaistininke pasisaipe, kad nereiketu pries nestuma mesti svorio, o tiesiog sveikai gyventi. Tai pasimeciau... Pirkau chroma, kad sumazinciau potrauki saldumynams...

Gal kuri domejotes tuo?
Atsakyti
o chromo sudetyje jonazoliu nera? ;} aciuu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cappyy: 22 vasario 2009 - 12:08
Jonazoliu nera,tik mikroelementas chromas. Jis gaunamas ir su maistu,bet kai jo truksta,padideja poreikis saldumynams. Kuo daugiau saldum. valgai tuo jo organizme mazeja. Taip parasyta papildomoje anotacijoje,kuri buvo ideta dezutej prie pagrindines anotacijos. Taip pat raso, kad galma nescioms ir maitinancioms. As dar paziurejau buteliuka vit. kuriuos geriau budama nescia, ir ziuriu ten irgi yra chromas. Tai turbut tikrai nekenkia smile.gif
Papildyta:
Man tai vyras vaistu kudinimuisi gert neleidzia, sako svarbiausia sveikai buti,tai as i visokius papildus ir vaistus ziuriu ir renkuosi labai atsakingai. Nes manau taip pat kaip jis. O del siu papildu konsultavausi dvieju vaistininkiu. Sake tikrai nepakenks ir jokio pripratimo smile.gif
Atsakyti
bandziau bet man netiko , galva svaigo nuo ju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aniuta82 @ 2009 02 26, 21:21)
bandziau bet man netiko , galva svaigo nuo ju verysad.gif



ir man pirmas dienas svaigo,matyt gliukozes kiekis kraujuje sumazeja, tai dabar geriu valgio metu arba gerai pavalgius. Netikejau,bet tikrai saldumynu nesinori. Cia buvau alkana,tai manija pasigriebiau,puse suvalgiau ir jauciu nenoriu,taip keista. Parduotuvej norejau pyrago nusipirkt-drauge i svecius zadejo,tai rinkausi...net keista,jokio nenoriu...Anksciau buciau bent du issirinkus,tai nusipirkau karsto rukymo skumbre biggrin.gif

Tik seip daug valgau,todel gal svoris ir nekrenta, kad dar ta besaiki apetita sumazinus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijana: 03 kovo 2009 - 07:46
kadangi kartais igyju nekontroliuojama potrauki saldumynams ax.gif teko ir man isbandyti chromo papildus... bet nusivyliau schmoll.gif poveikio jokio nejauciau. visai kas kita geriant pankoliu arbata - ji saldi savaime ir visiskai uzmusa nora saldumynams clap.gif bent jau man. tiesa, kai uzsimanau sokolado, visiskai nenoriu arbatos doh.gif
Atsakyti
Geriau ta chroma bet nuo jo tik pykint pradejo ,tai teko greitai baigti... biggrin.gif
Atsakyti
Bet sako, kad vartojant daug chromo dantys labai pradeda gesti.
Atsakyti
Esu gerusi skirtingų gamintojų chromą - tikrai deje, bet saldumynų kaip norėjau taip ir noriu. Nesveika, bet jei jau labai trėba geriau išgeriu 3in1 - ir tas tikrai numalšina norą kuriam laikui, nors pagal kcal geriau būtų saldainį suvalgyti ( bet žinant save, kablys pagautas bus)
Atsakyti