Įkraunama...
Įkraunama...

Bitė - mergaitės vardas

Sveikutės,


prašau pasidalinkit savo nuomone. Ką manot apie mergaitės vardą Bitė?

Šis vardas nuolat skamba mano galvoje, bet kai pasidalinu su kitais, tai dažniausiai palinguoja galvas rolleyes.gif
Atsakyti
Prie pirmosios tavo dukros vardo tiktų. Bet aš pati būti Bite, ar kokiu kitu vabzdžiu pavadinta nenorėčiau.. schmoll.gif o tu norėtum?
Atsakyti
Na mielas vabzdys Bitutė... didelio skirtumo kaip ir nematau ar vabzdys, ar medis ar zole, ar planetos... Man labai svarbu, kad lietuviška ir žemiška bei retas
Aš pati Giedrė ax.gif
Atsakyti
Aš už lietuviškus vardus, bet Bitė kažkaip man nėra mielas padaras...
Tačiau, jei tau patinka-tai tikrai nėra blogas variantas..man prie Upės gal Vasara, ar Miglė derėtų.. g.gif
Arba Vėja..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sommer: 24 birželio 2008 - 13:50
Bitė ne šiaip vabdzys,o dar ir kanda...o kanadi esu šiek tiek alergiška bičių įkamdimams, tai jos visai nemielos man ax.gif
Na,bet jei tau gražu...
Atsakyti
Man Vėja gražus, bet vyras schmoll.gif

Miglė, gražu, bet kažkodel asociacija su migla, kas manęs nežavi blush2.gif


Tiesą pasakius, aš tarp LIepos ir Bitės, tik kad va, Liepa jau tampa masinis vardas, kas vėlgi manęs nežavi g.gif



O man Bitelė su darbštumu asocijuojasi ax.gif Skanų, saldų medų nešanti....

Čia ne kokia gi širšė tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gieruze: 24 birželio 2008 - 15:04
tai gal Vėjūnė ax.gif o dar Rytė, Vakarė wub.gif gali ir Audrė būt-ne Audronė ar Audra, o būtent Audrė mirksiukas.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif nemegstu biciu ir durnesnio vardo nesu girdejus (na gal Fekalija ) drasiai sita varda galeciau priskirti prie baisiausiu kada nors girdeto vardo jau geriau dekit Liepa, as uzjauciu ka tas vaikelis mokykloj isgyventu del Bites vardo schmoll.gif
Atsakyti
MAN TAI KAIP SLAPYVARDIS
Atsakyti
Žinau yra rašytoja Bitė Vilimaitė smile.gif ir dar mano miestietė, klaipėdietė bigsmile.gif thumbup.gif



Bitė Ritė darbštuolytė, Vos pašildo ją saulytė, Dirba renka medų uoliai, Kad iškeptų jums meduolių biggrin.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gieruze: 24 birželio 2008 - 15:46
O kodel tada ne kamane? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2008 06 24, 14:03)
O kodel tada ne kamane? lotuliukas.gif




todėl kad Bitė mirksiukas.gif


be to, man aktualu trumpas vardas, nes pavarde ilgoka ax.gif
Atsakyti