Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo rengiate berniukus į darželį

QUOTE(Hmmm... @ 2013 10 14, 12:32)
Iš viso šį savaitgalį kraupau nuo to, kaip vaikai rengia savo vaikus - lauke +13  

tėvai biggrin.gif
O dėl persistengimo rengiant prie tokio pliuso - sutinku. Baisu, kai vaikai su pašiltintais crocs'ais eina ir prie minuso, ir žiemą per pliurzas, ir per sausus +15 saulėtą dieną rudens lapus g.gif apie žiemines striukes ir kepures su pašiltinimu su raišteliais - jau nekalbu - vaikai šlapi ir ne kitaip... schmoll.gif

maikutė-golfas-storas vilnonis megztinis? blink.gif kokiame čia daržiuke taip vaikai šąla? ir kaip tokiam svogūniukui judėti?

"žiemos metu net liemenės nereikėdavo, užtekdavo marškinėlių" - aš tikrai nuoširdžiai stebiuosi ir gailiu tokių darželių, kur taip tenka vaikus rengti doh.gif

Liemenę buvau palikusi spintelėje, kol dar nebuvo šildymo sezono, o lauke iš ryto buvo +3 kelis rytus (nulis ir minusas), o dieną įšildavo vos iki 6 lauke. Bet niekada neprireikė nei liemenės, nei vaikams pižamos miegui. Miegojo ir miega su triusikėliais ir maikutėmis. Tikrai grupėje labai šilta, o einant į lauką apsivelka lauko drabužius. Kai per anksti pradėjo šildyti, ir atėjo bobų vasarą, tai dauguma vaikų grupėje vien tik su maikutėmis trumpom rankovėm, mergaitės kitos su suknelėm (su pėdkelnėm aišku) irgi trumpom rankovėm. Į lauką einant susimaudavo tai, kuo atėjo iš namų.

Apie vilnonius (tuo labiau storus) megztinius išvis nėra kalbos schmoll.gif
Jeigu tikrai taip šalta ir pagal rekomenduojamas kiekvienos patalpos (miegamojo, žaidimų zonos, ws, rūbinės...) temperatūrų normas neatitinka (o taip negali būti, tegul pareguliuoja tada centralinius), geriau jau rinktis plonyčius termo-rūbus (merino vilnos), nei storus, vaiko judesius varžančius, vilnonius viršutinius drabužius.

Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 10 14, 11:32)
O tai kas tom šlaunim atvėsusiom nutinka? Peršala? Jau geriau vėsios, nei prakaituotos. Mano nuomone.

Iš viso šį savaitgalį kraupau nuo to, kaip vaikai rengia savo vaikus - lauke +13, vėjo jokio, oras - pasaka, o kokie 85 procentai vaikų su pirštinėm, šiltom striukėm (po kuriom galiu garantuot dauguma dar ir megztukus neplonus pasivilkę) šiltais šalikais, pėdkelnėm, kelnėm suplukę bando suptis, karstytis. Paskui tėvai skundžiasi, kad maži vaikai dažnai serga. Ne, nu kur nesirgsi, kai šlapias po lauką vaikštai doh.gif Norėtųsi pasiūlyti tiem tėvams, katrie susitraukę stovi vienoj vietoj ir tuos apkutotus vaikus prižiūri, kad jie apsirengtų tiek pat ir patys pabandytų pažaisti taip, kaip tai daro jų vaikai. Gal tada praeitų noras vienodai vaikus ir prie +10 ir prie -10 rengti...


Tai matot šlaunys šlaunims nelygios biggrin.gif Mano vaikinas iš tų laaaabai kūdų ir jis niekad nebūna suprakaitavęs schmoll.gif ...bet tai nereiškia, kad rengiu kaip kopūstą kai šilta biggrin.gif Čia jau nuo oro priklauso
Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 10 14, 15:26)


Ooops biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cole1 @ 2013 10 14, 15:29)
Tai matot šlaunys šlaunims nelygios biggrin.gif Mano vaikinas iš tų laaaabai kūdų ir jis niekad nebūna suprakaitavęs schmoll.gif ..


Nu gal, Jums geriau matyt smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Įdomi diskusija biggrin.gif Aš esu iš tų mamų, kurios linkusios vaikus rengti ploniau nei storiau. Esu įsitikinusi, kad vaikai serga ne nuo peršalimo, o nuo perkaitimo. Be to vaikai grupėje nuolat juda, išėję į kiemą taip pat laksto, tad jiems tikrai nebūna šalta.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2013 10 14, 18:46)
Įdomi diskusija  biggrin.gif  Aš esu iš tų mamų, kurios linkusios vaikus rengti ploniau nei storiau. Esu įsitikinusi, kad vaikai serga ne nuo peršalimo, o nuo perkaitimo. Be to vaikai grupėje nuolat juda, išėję į kiemą taip pat laksto, tad jiems tikrai nebūna šalta.

drinks_cheers.gif as taip pat už tai, kad geriau ploniau, nei paskui suprakaituoja prirengti ir šlapi buna. O jei kartais susaltu visada spintelėje yra siltesniu rubeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 10 14, 13:28)
Praeitą savaitę rengiau: pėdkelnės, storos kelnės, maikutė, golfas, vilnonis megztinis. Sušalo (grupėj, ne lauke), tai pradėjau dar vilnones kojines mauti.
Kol buvo lopšely, tai ten šilta buvo, žiemos metu net liemenės nereikėdavo, užtekdavo marškinėlių...

Nesuprantu, tai kiek pas jus grupeje laipsniu??? Termometras manau kiekvienoje yra, paziurekit. Gal tik jums paranoja kad vaikui salta? 4u.gif

Maniskis eina tik su maikute ilgom rankovem. Dukra su suknelem ilgom rankovem. Viskas. Jokiu megstiniu, jokiu liemeniu (tokiu apskritai neturim). Dar labai nuo aukletoju priklauso. Maniski po pietu miego, visada aprengia megztuku dar, visus aprengia. Ateinu pasiimt visada susiles doh.gif Reikes prasyti kad neberengtu. Ir lopsy su dukra tas pats buvo, aukletojos vyresnes, joms gal atrodo kad salta (arba tevai kitus nenormaliai prirengia ir liepia taip aukletojom daryti). Tai maniskei visada megztuka aprengdavo. Viena karta pasakiau kad nerengtu, kita. Kol galu gale parnesiau namo ir nebenesiau, nepalikinejau spinteleje. Tai kai po poros metu sunu atvedziau i ta pati lopsi, man rudeni sako: zinau kad jus vaiku nerengiat su megstiniais, bet gal atneskit kol dar nesildo? biggrin.gif Na nunesiau kol sildyma pajunge biggrin.gif
Maniskiai ir ziema praeita visa be megstiniu i lauka eidavo, grupeje kaip buna su maikute ar suknele, taip ant virsaus striuke ir viskas. Jokiu megztiniu. Pirma kart pernai susirgom tik sausi ax.gif Vat jei kur i kiema einam ilgiau buti ziema ar ant kalneliu, tai sunu silciau aprengdavau pernai, nes jis nejudedavo visai ir istisai susales, saltom kojom ir rankom grizdavo, visas i mane doh.gif Siemet gal jau judes nors kiek smile.gif

Beje, nors pas mus grupese darzelyje ir silta, vaikai vien po maikutem buna susile. Bet tikrai yra tokiu kurie veda ir su vilnonem kojinem ir su liemenem ir dar velniai zino kiek prirenge doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 19 spalio 2013 - 23:26
I darzeli rengiu treningines kelnyte ( plonas) ir bliuskute ilgom rankovem. grupeja labia karsta ir kartais buna pikta,kaip po pietu miegelio ant maikutes apmauna bliuskute,tai vaikas buna visas susiles. toks jausmas sunku palikt tik sumaikute ar su bliuskute.
Atsakyti
Treningiuku plonu, maike trumpom rankovem ir maike ilgom rankovem, gana tiek smile.gif
Tas persistengimas berengiant ir man keistas, mano drauge prie +13vede su ziemine striuke, zieminem kelnem ir zieminiais batais, nu ka as zinau, man tai ganetinai keista, bet gal jos tam vaikui tikrai salta.
Pati tai is babyciu gaunu peklos, ar nesusals tas tavo vaikas, bet as vis tiek per daug neprirengiu, nes jug dar laksto, susyla, vienu zodziu smile.gif
Atsakyti
O as nebezinau kaip rengti,grupeje viskas aisku,silta ten,uztenka treninginiu kelnyciu,maikutes be rankovyciu ir maikutes su ilgom rankovytem.Vedant i lauka susyla kol juos surengia,paskui susala lauke,nes neleidzia lakstyti,o tik vaiksto kartu kaip anciukai,mat maziukai dar jie,bega kitaip kas kur sugalvojes,aukletojos nebesugaudo.Jei palieku megztuka ar pedkelnes po kelnytem kad pavilktu,baisiai susyla kol sulaukia visu kad iseit laukan...rezultatas tas pats..
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2013 10 14, 18:46)
Įdomi diskusija  biggrin.gif  Aš esu iš tų mamų, kurios linkusios vaikus rengti ploniau nei storiau. Esu įsitikinusi, kad vaikai serga ne nuo peršalimo, o nuo perkaitimo. Be to vaikai grupėje nuolat juda, išėję į kiemą taip pat laksto, tad jiems tikrai nebūna šalta.

drinks_cheers.gif
man gaila tu vaiku,kuriuos matau atejus i darza..maikute,golfyte,dar dzemperis doh.gif arba pedkelnes ir dar treningines kelnes doh.gif as visada pamastau,kad vaikas vietoje nestovi schmoll.gif juda jie ten,laksto,zaidzia..

maniskis grupeje buna su kojinaitem,plonom treninginem kelnyte, plona berankove apatine maikute ir ploni marskinukai ilgom rankovem.
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2013 10 14, 11:32)
O tai kas tom šlaunim atvėsusiom nutinka? Peršala? Jau geriau vėsios, nei prakaituotos. Mano nuomone.

Iš viso šį savaitgalį kraupau nuo to, kaip vaikai rengia savo vaikus - lauke +13, vėjo jokio, oras - pasaka, o kokie 85 procentai vaikų su pirštinėm, šiltom striukėm (po kuriom galiu garantuot dauguma dar ir megztukus neplonus pasivilkę) šiltais šalikais, pėdkelnėm, kelnėm suplukę bando suptis, karstytis. Paskui tėvai skundžiasi, kad maži vaikai dažnai serga. Ne, nu kur nesirgsi, kai šlapias po lauką vaikštai doh.gif Norėtųsi pasiūlyti tiem tėvams, katrie susitraukę stovi vienoj vietoj ir tuos apkutotus vaikus prižiūri, kad jie apsirengtų tiek pat ir patys pabandytų pažaisti taip, kaip tai daro jų vaikai. Gal tada praeitų noras vienodai vaikus ir prie +10 ir prie -10 rengti...

drinks_cheers.gif as jau 5 metai kaip tokiais tevais stebiuosi, o ju tai dauguma doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 14 lapkričio 2013 - 19:02
Sunus darzelije vaiksto su trikotazinem kelnem ir maikute ilgom rankovem arba golfukas(be jokiu pedkelniu, darzelije silta). 4u.gif
Atsakyti
i darzeli vaikstome su treningytem po apacia maikute trumpomis rankovemis, ant virsaus ilgomis, nors darzelyje silta 4u.gif
Atsakyti