Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo rengiate berniukus į darželį

Saavo berniuką aprengiu su pėdkelnėm ir su šortukais -grupėje. O į lauką eina su džinsiukais.O va trenigiių kelnyčių manaisis nemėgsta eiti į darželį. N a,jam turbūt asocijuojasi su tuom,kad treniginės kelnytes galima tik po grupę... smile.gif bet aš būčiau tik už ,kad jis eitų su jom į lauką, nes taip patogiau- jos minkštesnės, patogesnės. Bet apskritai nesuprantu tokios sąvokos- ale vaikus 4-5 metų rengti-"ale kostiuminės kelnės" į darželį doh.gif ... cool.gif

o su šortais tai problema šiuo sezonu- tos trikotažinės tai nekaip atrodo ant pėdkelnių- o kitų kaip ir nebėr pirkti-kai nevasaros sezonas... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunėlė*: 23 spalio 2008 - 20:09
O aš nededu tų šortukų cool.gif , čia kažkokia sovietinė atgyvena-anksčiau berniukus buvo privaloma vesti į darželį su šortais ant "kalgotkių". Aš auklėtojai paskiau, kad vesiu tik su kojinytėm ir nededu aš tų šortų-nelabai suprantu aš jų prasmės. Vaikučiui dar net 2 metukų nėra-estetika nesvarbi,o kam dešimt kelnių primauti nelabai suprantu...
Atsakyti
silver- tai su kuo rengi -su kojinytėm ir su kelnėm...?
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2008 10 23, 20:21)
silver- tai su kuo rengi -su kojinytėm ir su kelnėm...?



Jėzau net gėda doh.gif na kaip jos vadinasi - na su "kalgotkėm" rusiškai o kaip lietuviškai lotuliukas.gif na užkrito nors tu šauk doh.gif - va atsiminiau- aš vedu tik su pėdkelnėm, apsiaunam tapkutes. Labai patogu-atvedu į darželį,numaunu lauko kelnytes ir vaikas lieka tik su pėdkelnėm, o vakare atvirksčiai...Grupej berniukai vaikšto su šortukais- nu bet man taip baisiai atrodo doh.gif - pėdkelnės užtrauktos iki pažastų, tada šortai vos ant užpakalnio užmauti-na žodžiu nesusipratimasman tie šortai ir tiek...Aš auklėtojos paklausiau kam tie šortai-jei dėl bendros tvarkos,estetikos-tai gal ir aš dėčiau, nes nesinori pažeidinėti tvarkos, bet kai ji man atsakė, kad daugiau gal dėl šilumos-tai mano vaikui užtenka tos šilumos tik nuo pėdkelnių,grupėj visur kilimai-šilta.
Atsakyti
Manasis grupėje vaikšto su pėdkelnėm ir šortais ax.gif mano manymu, treninginės kelnės yra skirtos sportui g.gif
Tik su pėdkelnėm? g.gif kol mažas tai dar nieko nesupranta, ir aš sutikčiau, kad taip vaikščiotų, bet kai paūgės, abejoju ar sutiks taip būt apsirengęs g.gif
Atsakyti
Sveiki.
Nu sortai man virs pedkelniu ne patinka schmoll.gif nu man negrazu. As dedu trikotazines bridzes,po apocia pedkelnes.
Atsakyti
Na , vien su pėdkelnėm....mmmm- kažkaip ne viską apsirengęs. g.gif Maniškis šaltu laikotarpiu maunasi pėdkelnes ir kelnes(į kiemą), o grįžęs kelnes pasikeičia į šortus arba l.plonyčius bridžus. Na spalvas mėgstu paderinti ,tai baisiai neatrodo, o grupėje nėra labai šilta. Šiltuoju metu sportines kelnes (į kiemą einant pasikeičia į laisvalaikio kelnes) arba bridžus. Džinsai ir visos kitos užtrauktukinės kelnės yra uždraustos.
Atsakyti
Pas mus nėra jokių draudimų ar nurodymų. Dukra visą rudenį vaikščiojo su džinsais (nepersirengdavome, važiuojam mašina, tai nemanau, kad jiems kas nors nutinka). Dabar ant pėdkelnių velku Next treningiukus, nes į lauką einame dar ir su kombinezonu.
Nei vieno berniuko su šortais darželyje lyg ir nemačiau, gal, kad nėra ypatingai šilta, o gal mamos vienos nuo kitų nusižiūri smile.gif
Atsakyti
Maniškis eina su treninginėmis,nes patogiausia,o jai kokia šventė darželyje tada jau įdedu kokius džinsus,ar vilvetukus... ax.gif
Atsakyti
Šaltuoju metų laiku maniškis grupėje būna su pėdkelnėmis ir kelnėmis ar džinsiukais, kurių liemuo su guma ar raištukais. Beveik visas kelnes perku iš Next. Labai gražios ir patogios. Vaikas gali pats apsirengti ir nereikia prašinėti auklėtojų, kad padėtų užsisegti ir pan. Kartais apvelku ir treningines kelnes, bet tokių turi labai mažai.
Šortus velku tik vasarą, o vien su pėdkelnėmis grupėje tikrai nelaikyčiau. Nepykit, bet man tai atrodo kažkaip leliukiškai. Nemanau, kad maniškis ir pats sutiktų būti taip aprengtas.
Atsakyti
Na ir mano vaikis saltuoju metu buna su pedkelnem ir dzinsiukais. Kitu kelniu nepripazista doh.gif Tik dzinsai biggrin.gif Bet grupej beveik visi berniukai su dzinsais, tai maniskiui katastrofa jei su velvetinem aprengiu... trys su trupuciu, o jau neaprengsi bile kaip doh.gif O vien su pedkelnem... nu, nelabai, nelabai... namuose gal, ir tai stengiausi taip nerengti...
Atsakyti
O mūsų pačios auklėtojos pasakė, kad žiemą grupėj būtu berniukai su šortukais ir su pėdkelnėm, nes kai eina į lauką, kad nereikėtų ilgai persimovinėti kelnių. Man taip pat senoviškai tiek šortai atrodo, bet jau antras berniūkštis eina darželin, tai kaip ir pripratau prie tokio vaizdelio. tongue.gif
Atsakyti