Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo rengiate berniukus į darželį

QUOTE(AgnePagne @ 2008 07 11, 14:13)
Tiesą sakant, eina jis pas mane ir su treningais, ir su džinsais, ir su velvetinėmis kelnėmis. Ką turi, tuo rengiu. Grupėje vaikų apie 15, tai auklėtojos neprašė, kad nedėčiau džinsiukų, o ir mažius pats niekada nesiskundė. Jis taip nuzūlina visus rūbus, kad treningai paprasčiausiai neištvertų tokio dūkimo ir trinties su grindimis . Ir tada aš į bankrotą nueičiau su naujų ir naujų kelnių pirkimu. O ant džinsų arba velvetinių kelnių uždedu lopus ir sėkmingai jas sudralina iki galo.  ax.gif


visus metus vaikščiojo su treninginėm. Kai žiemą grupėse būdavo pabai kartša, o lauke šalta pradėjau vikti šortus ant pėdkelnių. Labai pasiteisino šitas rengimo būdas - visų pirma ne taip karšta grupėje, o einant į lauką mažiau rengtis, ką maniškis dar sunkiai darytdavo, pėdkelnes ypač nesisekdavo apsirengti, o žiemą be jų šalta tongue.gif
Atsakyti
Dazniausiai su treningais, nes patogiausia 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gerai kad yra tokia temele, paskaiciua ir zinosiu kuom rengti maziu i darzeli, nes nuo pirmadienio kaip tik lankyti pradedam smile.gif mane buvo isgazdine vienos kad vaikus leidzia vasara su sortais, o ziema su pedkelnemir sortais ant virsaus sakau nesamone bigsmile.gif g.gif net viena auklyte pritare, na as tikrai vaiko taip neregsiu schmoll.gif biggrin.gif man juokinga geriau tada kelnes sportines su pasiltinimu ir kojnes, nemanau kad darzelyje buna salta, juk visuomet ten sildo unsure.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

apranga manau dar labai priklauso nuo vaiko amziaus ir kaip jam sekasi susitvarkyti su visokiomis "kliutimis" - sagomis,uztrauktukai ir pan mirksiukas.gif
musu darzelyje neleidziama deveti tu paciu kelniu ir lauke ir grupeje,(esu girdejus kad kituose darzeliuose leidzia 4u.gif ) todel i darze einam su ivairiom kelnem,kokias tik turim,dzinsai,velvetines,treningines ir pan,jeigu smunka ir yra truput dideles dedu petnesas,nes vaikui taip patogiau nei su dirzu smile.gif o grupeje vasara su sortais,ziema su plonom treninginem kelnem ir pedkelnem,vietoj kelniu dar bridzus dedu ant pedkelniu,tikrai yra ir plonu tu treninginiu kelniu,tik paieskokit...

kas del pedkelniu,tai manau kad lopselinukam ir 3-4 metu vaikams tikrai reiktu ziema pedkelniu,o grupeje jas nusimaut tikrai berysio,nes vaikai eina i lauka ir daug to mauninejimosi jiems per sunku,todel jei labai jau karsta grupeje,tai pedkelnes+sortai gera iseitis ir nematau tame nieko bloga,kaip cia kazkuriai mamai pasirode juokinga mad.gif

be to pasikalbekit su aukletojom,kaip geriau rengti vaika, zinau kad jos tikrai nepageidauja pirstuotu pirstiniu ziema doh.gif nes ilgai uztrunka kol kiekvienam vaikui tokias apmauni,geriau jau kumstines mirksiukas.gif na ir aisku patogiausia kelnes ant gumos,batai su lipdukais,uztrauktukais, na siaip pamastykit pacios ivertinusios savo vaiko savarankiskuma,kaip jis sugeba apsirengti,uzsisegti ir t.t turekite omeny kad grupeje jis ne vienas,todel rubai turi buti pirmiausia paciam vaikui lengvai ir patogiai apvelkami smile.gif
Atsakyti
kaip patarė auklėtoja taip ir darau: vedu į darželį su džinsais ar kitomis kelnėmis, grupėje persirengiam treniginėmis kelnėmisar kokiomis kitomis,kuriose nėra sagų ar užtrauktukų, į lauką vaikai kai eina rengiasi tas kelnes su kuriomis ateina, parėję iš lauko vėl rengiasi trenigines kelnytes, o žiemą ant pėdkelnių maunamės šortukus, nes ant pėdkelnių užvilkus kelnes būtų per šilta. Visuomet einant pasiimti vaiką iš darželio nešuosi kitas kelnes, nes kai pareina iš lauko jos būna nešvarios, o jei grupėje susitepa ar apsipila visuomet pakeitimui yra paliekamos kelnytės, maikutė, megstukas, koinytės, triusikėliai.
Atsakyti
nesuprantu o kas cia juokinga rengti pedkelnes ir sortus? Tai labai normalu, daug berniuku taip aprengti. Mergaites - pedkelnes + sijonas, o berniukui sortai. Juk ziema is namu vaikiuka atvedi su pedkelnemis, tai kol dar jas numautum, aptautum treningines - o cia ant pedkelniu sortus ir viskas. Pagaliau ir i lauka einant reikia pedkleniu jei lauke salta, tikrai neuztenka vien tik kelniu... Is patirties sakau, gal kitur ir kitaip..
Atsakyti
QUOTE(Guoda @ 2008 06 26, 14:35)
Mes į darželį einame su džinsais arba velvetinėmis kelnėmis, o grupėje permaunu treningines, nes su jomis tikrai daug patogiau vaikui būti...

drinks_cheers.gif As taipat rengiu biggrin.gif
Atsakyti
o kur tokiu metu jus randat nupirkti sortu, nemanau kad jus dedam tuos vasarinius sortus? g.gif , o bridzai pas mus tik dzinsiniai verysad.gif , o mano mazius dar nemoka uzisegti atsisegti sagu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raciren @ 2008 10 17, 10:38)
o kur tokiu metu jus randat nupirkti sortu, nemanau kad jus dedam tuos vasarinius sortus?  g.gif , o bridzai pas mus tik dzinsiniai  verysad.gif  , o mano mazius dar nemoka uzisegti atsisegti sagu  verysad.gif

Sortuku buna maximoje trikotaziniu,saviskiui turiu plono dzinso sortukus su guma,pats moka apsirengti.Lopselyje ir be vargo vaikui buvo, kai reikedavo i wc.
O,i darzeli rengiu paprastai, kuo maziau sagu,raistuku.Trenigines kelnes rudeni ir pavasari,ziema turiu kelnias su pamusaliukais,bet ju rumbas su guma (next'e pvz.),bluzoniukai,megstukai su uztrauktukais,pedkelnes lengvai uzmaunamos,kurios su rastais sunkiau,tarp siulu pirstukai ilenda.Batai ir basutes (grupeje) su lipukais.
Kazkuri mama rase,kad grupeje butinai pedkelnes ir sortukai turi buti, pas mus taip pat,grupe labai silta,vaikam patogiau,sortuku neprimina su basutemis biggrin.gif ,nes buna kelnes ilgokos,tai vaikas kelia ir kelia i virsu. biggrin.gif
Kuo patogesni rubai,tuo vaikuciams lengviau,jie patys sugeba apsirengti,bet kai lopselyje atvesdavo maziukus su rubais:megztukas su simtu sagu,kelnes su petnesomis,striuke su sagomis,tai kaip tam maziukui apsirengti doh.gif ,o ir aukletojoms vargas koks.
Atsakyti
QUOTE(Momenta @ 2008 08 09, 12:58)
Sveiki, gerai kad yra tokia temele, paskaiciua ir zinosiu kuom rengti maziu i darzeli, nes nuo pirmadienio kaip tik lankyti pradedam  smile.gif  mane buvo isgazdine vienos kad vaikus leidzia vasara su sortais, o ziema su pedkelnemir sortais ant virsaus sakau nesamone  bigsmile.gif  g.gif  net viena auklyte pritare, na as tikrai vaiko taip neregsiu  schmoll.gif  biggrin.gif  man juokinga geriau tada kelnes sportines su pasiltinimu ir kojnes, nemanau kad darzelyje buna salta, juk visuomet ten sildo  unsure.gif


o tai kaip žiemą daryt? Pedkelnes maut ir tik atėjus numaut. O kai auklėtoja eis su vaikais į lauką, kas tada jam tas pėdkelnes apmaus?
Velku šortus ir nesuku sau galvos. Ir namie taip lakstė - pėdkelnės+šortai. Vaikui gerai, apotgu, nematau kame problema.

QUOTE(raciren @ 2008 10 17, 11:38)
o kur tokiu metu jus randat nupirkti sortu, nemanau kad jus dedam tuos vasarinius sortus?  g.gif , o bridzai pas mus tik dzinsiniai  verysad.gif  , o mano mazius dar nemoka uzisegti atsisegti sagu  verysad.gif


aš tai tuos pačius nuo vasaros velku - kas iš Maximos, kas iš padevėtų. Džinsinių ir vasarai nemėgstu, viso pas mus trikotažiniai.
Atsakyti
QUOTE(salvadore @ 2008 09 03, 15:08)
nesuprantu o kas cia juokinga rengti pedkelnes ir sortus? Tai labai normalu, daug berniuku taip aprengti. Mergaites - pedkelnes + sijonas, o berniukui sortai. Juk ziema is namu vaikiuka atvedi su pedkelnemis, tai kol dar jas numautum, aptautum treningines - o cia ant pedkelniu sortus ir viskas. Pagaliau ir i lauka einant reikia pedkleniu jei lauke salta, tikrai neuztenka vien tik kelniu... Is patirties sakau, gal kitur ir kitaip..

Na aš saviški taip ir aprengiu i grupe su pėdkelnėm ir šortais. ir patogu vaikui. thumbup.gif ir mačiau daugelis mamų taip savo berniukus palieka
Atsakyti
Apskritai nesuprantu, kodėl tam vaikui pėdkelnes būtinai reikia maut ar numaut g.gif . Galima ir be pėdkelnių vaikščiot.. Mano sūnus nuo gimimo yra turėjęs 1-as pėdkelnes, kurias buvau užmovus gal 2-3 kartus.
Darželyje vaikšto su kelnėmis ir kojinytėmis. Kol nešalta, taip pat eina ir į lauką, tik prieš eidamas persimauna kitas, nes su tomis pačiomis negalima būt lauke ir grupėje. Net dabar vedu į darželį tik su kelnėmis, bet žinoma šiek tiek šiltesnėmis nei patalpoje, ir tai būna suprakaitavęs doh.gif , juk vaikai lauke nestovi.. Žiemą, taip pat vedu be pėdkelnių. Užmaunų kelnes ir kojines, o ant viršaus kombinezoną (kol buvo mažesnis) arba šiltas kelnes+striukę.
Taigi, jokių pėdkelnių, o šortai tik vasarą biggrin.gif
Atsakyti