Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves II

mano puokste turejo but tiesiog sakos geliu sudetos,ir zoles,kaip sluota,o ji burbula padare.o tortas ne tos spalvos,vietoj geliu drugeliai nu zodziu...
Atsakyti
[quote=mazute@,2008 08 13, 17:04]
Normalu, kai vestuvese yra 70-100 zmoniu, svarbiausia, kad salasiuke visi tilptu, o is tu sveciu kiek karta gyvenime matytu dedziu ir seneliu



Na kam taip kategoriskai...be to jeigu seneliai pirma karta gyvenime matomi...tai na nezinau tada... blink.gif


Kvietem ir dedes ir tetas, nesvarbu kad ne kasdien su jais susitinkam, vestuves nuo seno yra seimos (i ja ieina ir gimine) svente. Todel manau visiems yra labai smagu susitikti smagios sventes proga, o ne tik per laidotuves. Todel manau, kad kas gali sau leisti thumbup.gif
Atsakyti
[quote=evesunny,2008 08 14, 17:26]
[quote=mazute@,2008 08 13, 17:04]
Normalu, kai vestuvese yra 70-100 zmoniu, svarbiausia, kad salasiuke visi tilptu, o is tu sveciu kiek karta gyvenime matytu dedziu ir seneliu
Na kam taip kategoriskai...be to jeigu seneliai pirma karta gyvenime matomi...tai na nezinau tada... blink.gif
Kvietem ir dedes ir tetas, nesvarbu kad ne kasdien su jais susitinkam, vestuves nuo seno yra seimos (i ja ieina ir gimine) svente. Todel manau visiems yra labai smagu susitikti smagios sventes proga, o ne tik per laidotuves. Todel manau, kad kas gali sau leisti thumbup.gif
[/quote]

Cia ne tema apie tai diskutuoti, bet trumpai pasisakysiu ax.gif Seneliai pirma karta gyvenime matomi, zinoma, ne tikrieji, o pvz. tevu tetos (jau mums kaip ir seneliai rolleyes.gif ), tai tokius turejau omenyje ax.gif O siaip tikrai neturiu nieko pries dideles vestuves, nei vestuves kaime, ne vienose tokiose jau esu buvusi mirksiukas.gif Bet savo tokiu nenoriu, ir nenoriu visos gimines, o tik artimiausiu ir brangiausiu man zmoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milduxe @ 2008 07 01, 10:46)
man irgi tas pats buvo, nenorejau trumpinti, ir basutes ant laabai aukstu kulnu nusiprikau ir bac, netoli altoriuas uzlipau, nes vienoj puokste kitoj rankoj mB, tai juoktis visi pradejo smile.gif poto dar karta uzlipau einant is baznycios, kai ziedlapius mete... na nepatogu buvo ne tas zodis smile.gif
Prie altoriaus ejau, taip: paspiri dedi paspiri suknele dedi zingsni :0 labai letai ejom, bet kiti nesuprato, sako, galvojom cia tokia jaunosios eisena, zingsniukas tupt, zingsniukas tupt tongue.gif


thumbup.gif thumbup.gif man ikrgi panasiai buvo, kad arba pasikelt su viena ranka reikedavo einant suknele, arba "paspirt" lotuliukas.gif Nes pakelt ta didziuli sijona su penkiais pasijoniais irgi nelabai iseina, kad graziai atrodytum doh.gif
Atsakyti
kadangi tuoksimes baznycioj Jeruzalej, tai vakar nuejom paziuret kaip vyksta "procesas": atejo pora, viskas lyg ir gerai klostesi, atsiklaupe (kunigui laiminant) - jaunikio kostiumas buvo pilkas dryzuotas, batai juodi, o kojines..... baltos doh.gif doh.gif doh.gif as tai savo jauniki uz toki elementaru dalyka bash.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
Sveikos!

Na ka, praejo ir mano svente. Ir kaip taisykle, ji neapsiejo be kuriozu... lotuliukas.gif

Zodziu, svente sestadieni, sveciai pradeda rinktis ketvirtadieni. Laukiam 2 vyruku, kurie 23 val turi atskrist is Romos. Ju lektuvas veluoja isskrist. 12 nakties vis dar jokiu ziniu, mes jau nerimaujam. Pirma ateina zinute- mes ka tik nusileidom...Kaune...Kazin kodel doh.gif Ir as atsimenu, kad vilniaus oro uostas nuo puses 12 nebepriima lektuvu, nes kazka ten remontuoja, tad nukreipia skrydzius i artimuosius oro uostus. Na ka, lauksim, kol autobusas juos atves iki Vilniaus. Bet su SB jau toookie pavarge,taciau reikia laukt, nes vienas is ju, kartu su mumis gyvens. 3 nakties su SB "nuluzom"....Ryte , 8 val. skambutis i duris. Stovi moteriske, kuri klausia, ar kartais sis ne jusu draugas doh.gif Pasirodo, musu draugas, atvaziavo su taksu iki musu, bet MB telefonas numire, jis mums neprisiskambino, tad...Nakti praleido gatvej! doh.gif lotuliukas.gif Jau dabar ir jam paciam juokinga, nes paskui vaiksciojom po Vilniu, o jis sako- aa, as jau cia buvau, kai nakti gatvej leidau, tik lagaminai sunkus buvo doh.gif

Penktadieni vakare vezam torta. 50km, kalnai, kalneliai. As issijuosusi laikaus tuos 10kg, 4 aukstus. Ir staiga mano dede , kad dejo ant stabdziu. Mano vienas pirstas taip ir sulindo i virsutini auksta. Dedes paaiskinimas- nu negalejau as to kaciuko uzmust. O per kelia sau ramiai nutipena katinas doh.gif Neskaitant to, MB suskride draugai nusprende dar karta bernvakari padaryt. Ir vargsa MB nugirde taip, kad jis nieko neatsimena. Zodziu, sestadieni nekas jam buvo. Bet kadangi likus 2 valandom iki pradzios MB pradejo verkt is jaudulio, tai matyt ir isgaravo viskas lotuliukas.gif

Sestadienis, viskas puiku. Jokiu nuotykiu, isskyrus tai, kad pamirsau uzkandzius i masina. Tai vienu metu planavom Mc Donalda siaubt. Atvaziuojam i sventimo vieta, as patenkinta, teiksiu vyrui dovana- pasiskraidyma lektuveliu, kuris nuskris iki Traku ir atgal. As visus susikvieciu, mano vyras nieko nenutuokia, einam link pakilimo tako. Sampanas, visi laimingi. Vyras nieko neitaria. Lektuvo nera. Jau ir fotografai nebeturi ka fotografuot...Lektuvo nera. Sakmbinam, ne rysio zonoj. Skrenda...Lektuvo nera. Po kiek laiko susisiekiam, o pilotas- tai kad nepatvirtinot siandien diena, tai ir neskridau doh.gif MB siurprizas sugadintas, visi juokiasi. Nieko, paskrido antraja diena.

Prasideda sokiai, visi linksmi, ir staiga nusciuva ir i sale isiverzia mano 80 metu mociute, gal 150cm ugio, ir pradeda sokt! Zodziu, ji nuejo miegot gal 21 val, bet kazkas ant islydejimo ipyle. O jai matyt suveike paveluota reakcija, tai kaip dave ji ten garo! Didesne dalis sveciu buvo is uzsienio, tai jiems pasirode kaip koks stebuklas! Visi verzesi su ja sokt! O vienas jai taip patiko, kad nebepaleido, paskui lakste ir vis kviete sokt! O kita mano mocute sedi liudna, as ir klausiu ko gi ji liudi, o ji sako- " Paziurek, su ta mociute visi nori sokt, o manes niekas nekviecia" lotuliukas.gif Tik tiek, kad paskui mociute bande visus ismokint gert lietuviskai- ir isgerus pradejo dauzyt taureles. Gerai, kad niekas jos pavyzdziu nepaseke...

O kita diena mano tetis pasitempe ranka, tai dede juokavo- sake, nudzius, nukris, tai mes tau vietoj rankos kabli isuksim. Isivaizduok, kaip troleibuse bus patogu lotuliukas.gif


Siaubas, tiek daug prirasiau... blush2.gif Nu bet kol rasiau, pati kikenau. Tikiuosi, ir jums pasirodys linksma. mirksiukas.gif Ir tai dar ne viskas, nu, bet cia jau ateiciai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deidra: 17 rugpjūčio 2008 - 23:48
QUOTE(Deidra @ 2008 08 17, 23:23)
Sveikos!

Na ka, praejo ir mano svente. Ir kaip taisykle, ji neapsiejo be kuriozu... lotuliukas.gif




mociute tai clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Deidra @ 2008 08 18, 00:23)
Sveikos!

Na ka, praejo ir mano svente. Ir kaip taisykle, ji neapsiejo be kuriozu... lotuliukas.gif

Zodziu, svente sestadieni, sveciai pradeda rinktis ketvirtadieni. Laukiam 2 vyruku, kurie 23 val turi atskrist is Romos. Ju lektuvas veluoja isskrist. 12 nakties vis dar jokiu ziniu, mes jau nerimaujam. Pirma ateina zinute- mes ka tik nusileidom...Kaune...Kazin kodel doh.gif  Ir as atsimenu, kad vilniaus oro uostas nuo puses 12 nebepriima lektuvu, nes kazka ten remontuoja, tad nukreipia skrydzius i artimuosius oro uostus. Na ka, lauksim, kol autobusas juos atves iki Vilniaus. Bet su SB jau toookie pavarge,taciau reikia laukt, nes vienas is ju, kartu su mumis gyvens. 3 nakties su SB "nuluzom"....Ryte , 8 val. skambutis i duris. Stovi moteriske, kuri klausia, ar kartais sis ne jusu draugas doh.gif  Pasirodo, musu draugas, atvaziavo su taksu iki musu, bet MB telefonas numire, jis mums neprisiskambino, tad...Nakti praleido gatvej!  doh.gif  lotuliukas.gif  Jau dabar ir jam paciam juokinga, nes paskui vaiksciojom po Vilniu, o jis sako- aa, as jau cia buvau, kai nakti gatvej leidau, tik lagaminai sunkus buvo doh.gif 


Prasideda sokiai, visi linksmi, ir staiga nusciuva ir i sale isiverzia mano 80 metu mociute, gal 150cm ugio, ir pradeda sokt! Zodziu, ji nuejo miegot gal 21 val, bet kazkas ant islydejimo ipyle. O jai matyt suveike paveluota reakcija, tai kaip dave ji ten garo! Didesne dalis sveciu buvo is uzsienio, tai jiems pasirode kaip koks stebuklas! Visi verzesi su ja sokt! O vienas jai taip patiko, kad nebepaleido, paskui lakste ir vis kviete sokt! O kita mano mocute sedi liudna, as ir klausiu ko gi ji liudi, o ji sako- " Paziurek, su ta mociute visi nori sokt, o manes niekas nekviecia" lotuliukas.gif  Tik tiek, kad paskui mociute bande visus ismokint gert lietuviskai- ir isgerus pradejo dauzyt taureles. Gerai, kad niekas jos pavyzdziu nepaseke...

O


cia geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aleks@ndra: 18 rugpjūčio 2008 - 07:23
Pas mane tai viskas kaip ir gerai, tik vią dieną bjauriai prakaitavau ir jaučiausiai dvokianti nes buvo + 32 doh.gif , nors mane tikino kad kvepiu. Ai ir dar matyt iš nervų jaučiaus lyg būčiau peršalus prieš vestuves, bet irgi praėjo iki vestuvių.
Atsakyti
Mano pažįstamos vestuvėse limuzinui padangą nuleido smile.gif Bet nieko, pakeitė, o kol keitė buvo laiko pasifotografuoti.
Atsakyti
QUOTE(Deidra @ 2008 08 18, 00:23)
Sveikos!

Na ka, praejo ir mano svente. Ir kaip taisykle, ji neapsiejo be kuriozu... lotuliukas.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na tikrai super vestuvės-turėsit ką prisimint, ir ką vaikams bei anūkams papasakot thumbup.gif
Laimės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deidra @ 2008 08 17, 21:23)
O kita diena mano tetis pasitempe ranka, tai dede juokavo- sake, nudzius, nukris, tai mes tau vietoj rankos kabli isuksim. Isivaizduok, kaip troleibuse bus patogu lotuliukas.gif


Pradejau garsiai zvengt viena atsisedusi - kazkaip taip ryskiai tas kablys trulike susviete lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti