Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves II

QUOTE(zuzla @ 2008 08 17, 20:37)
kadangi tuoksimes baznycioj Jeruzalej, tai vakar nuejom paziuret kaip vyksta "procesas": atejo pora, viskas lyg ir gerai klostesi, atsiklaupe (kunigui laiminant) - jaunikio kostiumas buvo pilkas dryzuotas, batai juodi, o kojines..... baltos  doh.gif  doh.gif  doh.gif  as tai savo jauniki uz toki elementaru dalyka bash.gif  gun_rifle.gif

arba kai jaunikis atsiklaupe ir ant batu pado sviete ORANDZINE KAINA doh.gif jau ir baltos kojnes ne taip baisiai atrode lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perseida @ 2008 08 22, 09:17)
arba kai jaunikis atsiklaupe ir ant batu pado sviete ORANDZINE KAINA  doh.gif  jau ir baltos kojnes ne taip baisiai atrode  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Perseida @ 2008 08 22, 08:17)
arba kai jaunikis atsiklaupe ir ant batu pado sviete ORANDZINE KAINA  doh.gif  jau ir baltos kojnes ne taip baisiai atrode  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš dar tik būsima nuotaka, bet jau pamažu prasideda kuriozai doh.gif
Pirmiausia nervus pradėjo tampyt muzikantai, kuriuos tą pačią dieną pakvietė sugroti kažkokiam renginyje. Tai muzikantai įsigudrino mums siūlyti šventę pradėti ne 19h, o atvykti kokią valandą vėliau. Tuomet jie suspėtų ir vienoj ir kitoj šventėj pagroti. Pasakėm tikrai ne, būsim lygiai septintą, be jokių vėlavimų. Tai muzikantai atsisakė antro pasiūlymo ir nutarė nerizikuoti ir nesugadinti mums šventės rolleyes.gif
Vėliau šiek tiek šoko įvarė floristė, pas kurią užsakinėjom puokštes. Viską suderinom aptarėm kaip ir viskas ok. Po kelių dienų prisiminėm, kad nepaprašėm parinkt rožių žiedlapių. Nubėgom iki jos, ogi žiūriu nauja moteriškė dirba. Pasirodo, kad tai savininkė ir tą floristę ji atleido iš darbo. Ir labai apsidžiaugė, kad mes atėjom, nes dabar jai teks daryt puokštes. Tai dar kartelį aptarėm kaip ir ko norim. Tai panašu, kad viskas ok bus. Šita man dar ir labiau patiko ax.gif
Taip pat nustebino suknelių salonas Diana. Nuėjus antram primatavimui radau suknelę visiškai neparuoštą: nei petnešėlės pritvirtintos, nei liežuviukas sutvarkytas ir kas svarbiausia - niekaip negalim rasti tinkamo pasijonio, nes visi jie sugadinti, arba skėčiasi į šonus, arba uodega nugaroj stojas. Nu žodžiu visi pasijoniai blogi, o gerų dabar neturi. Tai sutarėm, kad ateisiu kitą kartą ir įdės naujus lankus. Tikiuosi suknelė jau bus sutvarkyta galutinai... unsure.gif
Nu ir aišku vienas iš "maloniausių" siuprizų - atsisakė dalyvauti vienas pabrolys prieš pusantros savaitės iki vestuvių. Teko ieškot per draugus ir visiems siūlyti. Šiaip ne taip, vienas žmogutis sutiko bigsmile.gif Užtat dabar sugadintas vestuvinis laikraštis. Nes jame piršlienė buvo įdėjus to pabrolio, kuris nebedalyvaus foto. Tai dabar nežinau kaip teks išspręst problemą. Piršliams dar vienas galvos skausmas doh.gif
Kol kas tiek nervų iki vestuvių. Aš jaučiuosi gerai. Visiškai nesjaudinu, nors vestuvės jau ši šeštadienį. Tikiuosi, kad viskas bus ok ax.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
ojojoj, man liko 1,5 menesio... kada gi man "kurjozai" prasides... swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Ismene @ 2008 08 25, 09:09)

Kol kas tiek nervų iki vestuvių. Aš jaučiuosi gerai. Visiškai nesjaudinu, nors vestuvės jau ši šeštadienį. Tikiuosi, kad viskas bus ok  ax.gif  thumbup.gif  4u.gif

Svarbiausia, kad pati gerai jaustumeisi, visa kita nesvarbu. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Vienų draugų vestuvėse parvažiavus į salę juos sveikino tėvai. Mama sumanė paskaityti iš lapo iškilmingą tekstą. užsidėjo akinius, skaito: " ... ir linkiu jums daug baimės... stop ... ai, laimės, daug laimės, taigi tėvo akinius paėmiau , nematau gerai, - pakomentavo... Tėvas ir jaunikis prunkštė, jaunoji raudo, o mama visą vakarą paskui nepatoginosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loreta1975: 25 rugpjūčio 2008 - 15:38
QUOTE(loreta1975 @ 2008 08 25, 16:37)
Vienų draugų vestuvėse parvažiavus į salę juos sveikino tėvai. Mama sumanė paskaityti iš lapo iškilmingą tekstą. užsidėjo akinius, skaito: " ... ir linkiu jums daug baimės... stop ... ai, laimės, daug laimės, taigi tėvo akinius paėmiau , nematau gerai, - pakomentavo... Tėvas ir jaunikis prunkštė, jaunoji raudo, o mama visą vakarą paskui nepatoginosi smile.gif


nematau reikalo raust - man tai juokinga butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ismene @ 2008 08 25, 09:09)
Kol kas tiek nervų iki vestuvių. Aš jaučiuosi gerai. Visiškai nesjaudinu, nors vestuvės jau ši šeštadienį. Tikiuosi, kad viskas bus ok  ax.gif  thumbup.gif  4u.gif



na jau taip buna ruosiantis vestuvems wub.gif

Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
lipu uzminu griunu lipu uzminu griunu lipu uzminu griunu - cia taip Rotusej laiptais lipau su ilga suknele, as svocia buvau, o priesais mazyte mergaite ejo, tai norejau prilaikyt ja uz rankytes, kad nepargriutu, uz tai neturejau su kuo sau suknele kilstelt, na tai ji nepargriuvo, o as 3 kartus susverdejau doh.gif laukiu nesulaukiu kai filmuota pamatysiu doh.gif
Atsakyti
as tai irgi turejau keleta smulkiu kuriozu - pirmiausia tai puokste padare ne su kreminem rozem - o su ryskiai oranzinem, nu bet atrode graziai - tai nepykau labai; baznycioj pamirsau sleifa issileisti, visa diena su prikabinta uodegele prabuvau, o kai sokt reikejo - sleifo uzsegimai nutruko ir issileido - pynesi tarp koju tada kai nereikia lotuliukas.gif ; muzikytes autobusiukui neirasiau tai krepsinio paklausem kol vazinejomes smile.gif besifotografuojant jaunikis veliuma primyne, o veliau jis man isvis nuskrido, begaudydama parvirtau i padalkas susipynus lotuliukas.gif pasiurpinau uzsienio turistus - bet toks juokas sueme, kad dabar kvatoju pagalvojus kaip is sono atrode thumbup.gif o shiaip viskas gerai baiges, neuzsigavau, nieks neplyso, neissitepe ax.gif o toliau viskas sklandziai, graziai vyko. svarbiausia gera nuotaika lydejo ir oras labai geras pasitaike. gera prisiminti wub.gif
Atsakyti
Jo,panelės,be kuriozų neišeina,bet tai tik smagiau,nes po to yr ką prisimint.Man tai pačiai suknelės petnešėlė nutrūko wub.gif -limuzine pabrolys užmynė ant padalkų;jau reik lipt į lėktuvą,nes musų pulkelį dar ir skraidino,o svočia sėdi nuogu papu doh.gif ir siuva suknelę.Visi šaukia-"greičiau,greičiau...išskris",o man adata iš rankų krenta,mazgo nesurišu...Paskui-bėgte,per pakilimo taką...Įtariu,kad turėjo atrodyt neblogai,nes ko tai visiem baisiai linksma buvo... blush2.gif
Atsakyti