Įkraunama...
Įkraunama...

Pervalka

QUOTE(atig @ 2006 08 04, 14:30)
seikos,gal kas žino ar buvo apsistoje pervalkos 8a.Davė mums tel.tų šeimininku.Sakė kitoje pusėje,kurJulija ir Kazimieras nuomoja.Kaip ten viskas atrodo?

Tam name yra keli skirtingų šeimininkų butai. Yra I ir II-ame aukšte. Namukas normalus, šeimininkų yra įvairių blink.gif Kai kurie turi uždarus kiemelius. Mašiną nevisada yra, kur arti pasistatyt (čia ir priklauso nuo šeimininkų-kai kurie turi "savo" vietas).
Smulkiau galiu papasakot tik apie tą, kur priklauso poniai Marytei iš Kauno (butas Nr.4). JEi įdomu, rašyk į AŽ smile.gif .
Atsakyti
Na ka, arteja vasara vacation1.gif . Gal turit kokiu nauju kontaktu Pervalkoj? Man Pervalka thumbup.gif , kadangi megstam paminti dviratukus, o ji isitaisius viduriuke tarp kitu miesteliu, tai labai faina viena diena paminti iki Juodkrantes, kita iki Nidos thumbup.gif . Buvom apsistoje "Marej", bet noretusi pigiau ax.gif
Atsakyti
pernai labai smagiai pailsejom viloj "Naglis" . Labai tvarkingi, suremontuoti kambariai, visi patogumai, mini virtuvė, terasele, antram aukste balkonai i mariu puse. Pernai mokėjom 120Lt uz keturvieti. Siemet maciau, truputi brangiau. O pati Pervalka- ramybės kampelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2007 05 22, 14:01)
As rasiau jiems tai jie man pasiule aparatmentus uz 350 Lt, nusisauti galima,  doh.gif kainos nerealios,  doh.gif

cia kitokias kainas raso http://www.kopos.lt/N304/lt.php
Atsakyti
Labas mergickos 4u.gif . Esu buvusi Pervalkoje, tai labai labai patiko, siais metais vel norim ten nuvykti. Pasiklausiau jusu rekomendaciju ir uzsisakiau kambari pas Julija ir Kazimiera. Na ir dar bandysiu i Agila skambinti. Kaip jus manote, kur geriau butu, ten ar ten? Neisivaizduoju, kokios ten salygos doh.gif . Kad neprasauciau paskui g.gif . Gal zinot kuri, kur geriau? Ieskom, kad nebutu labai brangu, bet patogu, nes mazas vaikas, tai ir silto vandens reikia, ir virtuveles... Laukiu jusu atsiliepimu 4u.gif
Beje, uzsisakem kambarius pas Julija senam namelyje, po 30 lt lova. Kaip ten? Ar tvarkinga? Mes du suauge, du vaikai, tai gaunasi 100 lt parai. Gal zinot kur geriau yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo v_rasa: 25 gegužės 2007 - 09:45
QUOTE(v_rasa @ 2007 05 30, 16:35)
Nagi, merginos, negi niekas nenori papasakoti apie poilsiavima Pervalkoje  g.gif . Butu smagu pasidalinti ispudziais  mirksiukas.gif Gal kas papasakos daugiau apie Julijos ir Kazimiero sveciu namucius... ?  bigsmile.gif


Jau kelis metus atostogaujam tik Neringoj rolleyes.gif Pradzioj i Preila vaziuodavom. Ten dar ramiau nei Pervalkoj. Bet man tai perdaug ramu biggrin.gif O Pervalkoj pats tas thumbup.gif Tik ten vienas toks nelaimingas posukis pusinely yra verysad.gif Jau maciau pernai raudona juostele pusele aprista buvo g.gif ... Tai vat i ta pusele as pries 3metus ir atsitrenkiau su visu dviraciu doh.gif ir likusias atostogas gipse prasokavau .bukite atsargus unsure.gif O siaip tai superinis poilsis thumbup.gif mes Naglio viloj gyvenom thumbup.gif visur vaziavom tik su dviraciais, tik iki Nidos tai takelis jau aptrupejes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(v_rasa @ 2007 05 30, 16:35)
Nagi, merginos, negi niekas nenori papasakoti apie poilsiavima Pervalkoje  g.gif . Butu smagu pasidalinti ispudziais  mirksiukas.gif Gal kas papasakos daugiau apie Julijos ir Kazimiero sveciu namucius... ?  bigsmile.gif


Pervalka, tinka tiems kas megsta pasivazineti su dviraciais, vertina ramesni poilsi, be didelio zmoniu surmulio. Miskas, marios...
Jei norit patogaus poilsio, per langus matyti kaip marios liuliuoja pabandykit cia: pervalkoje
cia ne mano biznis, todel geriau tiesiai pasiskambinkit del kambariu uzimtumo ir kainu tiesiai Loretai tel. 861580776. Zinau tik tiek, kad tai geras kainos ir to ka gauni santykis.

Geru vasaros atostogu!
Atsakyti
QUOTE(v_rasa @ 2007 05 25, 10:41)
Labas mergickos  4u.gif . Esu buvusi Pervalkoje, tai labai labai patiko, siais metais vel norim ten nuvykti. Pasiklausiau jusu rekomendaciju ir uzsisakiau kambari pas Julija ir Kazimiera. Na ir dar bandysiu i Agila skambinti. Kaip jus manote, kur geriau butu, ten ar ten? Neisivaizduoju, kokios ten salygos  doh.gif . Kad neprasauciau paskui g.gif . Gal zinot kuri, kur geriau? Ieskom, kad nebutu labai brangu, bet patogu, nes mazas vaikas, tai ir silto vandens reikia, ir virtuveles... Laukiu jusu atsiliepimu  4u.gif
Beje, uzsisakem kambarius pas Julija senam namelyje, po 30 lt lova. Kaip ten? Ar tvarkinga? Mes du suauge, du vaikai, tai gaunasi 100 lt parai. Gal zinot kur geriau yra?


Mes gyvenome Agiloje pries tris metus, tai nelabai man patiko. Tuo metu kainos buvo visiškai kitokios, mokejom nedaug, gyvenome žvejo name, tualetas ir dušas buvo ant keturiu kambariu, virtuve taip pat ant keturiu. Zodziu, kiek zinau dabar kainos kosmines, o salygos tokios pat. Na, bet Pervalkoje visur kainos kosmines blink.gif Bet tai ir suprantama, nes daug kas ten vaziuoja. Vat ir mes trim savaitem vaziuosim sia vasara. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2007 06 01, 09:47)
Mes gyvenome Agiloje pries tris metus, tai nelabai man patiko. Tuo metu kainos buvo visiškai kitokios, mokejom nedaug, gyvenome žvejo name, tualetas ir dušas buvo ant keturiu kambariu, virtuve taip pat ant keturiu. Zodziu, kiek zinau dabar kainos kosmines, o salygos tokios pat. Na, bet Pervalkoje visur kainos kosmines blink.gif  Bet tai ir suprantama, nes daug kas ten vaziuoja. Vat ir mes trim savaitem vaziuosim sia vasara. mirksiukas.gif


Kiek is visu kalbu supratau, kad tie kurie gali nuvaziuoti i neringa atostogauti, gali sau leisti ir mini buta dvieju kambariu uz 100-150lt. nuomuotis 3-5 zmonems, su normaliais patogumais.
Tik esme yra ta, kad vieni renkasi prastesni, nes galvoja kad tai bus pigiau, o kiti tiesiog nezino, kad galima ir patogiau praleisti atostogas be kosminiu kainu. Esme tame, kad is visu tu smulkmenu ir susideda kokybiskas poilsis. Manau didelis pliusas yra tame, kad pro langus ne kaimyna matai, o Kursiu marias.
Atsakyti
Merginos blush2.gif , patarkit kur apsistoti Pervalkoje su geru komfortu. ax.gif

Kas geriau Agila ar Nendrė? Agilos puslapio jokio neradau, įdomu kaip ten viskas atrodo g.gif Norėčiau 2 kambarių.
Dar kažkokią Marę radau ir Baldininką. O daugiau nieko ir nebėr.
Atsakyti
QUOTE(Eima @ 2007 06 01, 14:43)
Merginos blush2.gif , patarkit kur apsistoti Pervalkoje su geru komfortu.  ax.gif

Kas geriau Agila ar Nendrė? Agilos puslapio jokio neradau, įdomu kaip ten viskas atrodo g.gif Norėčiau 2 kambarių.
Dar kažkokią Marę radau ir Baldininką. O daugiau nieko ir nebėr.


kaip tai neber? o cia nebandei:
www.poilsisneringoje.lt

planuotis reikia ne paskutine diena, o jau pavasari. tada ir pasirinkimas buna didesnis.
Atsakyti
Matai, čia parodytos tik mažos nuotraukytės, kur matosi kambario 1 kampas, kuriame tachta stovi ir visa informacija, tipo skambink doh.gif
Man ir reik vizualinės informacijos arba iš žmonių kas buvo. Nenoriu užsakinėti katės maiše, nuotraukų nemačius. schmoll.gif O be to aš ir noriu geriau, nei mažas kambariukas su 4 tachtom. blush2.gif
Atsakyti