Įkraunama...
Įkraunama...

Mano žmogus geria, Artimas žmogus - alkoholikas2

QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 27, 15:22)
Pasakykit kaip padeti as jums skaniu pietu pasikviesiu i restorana,jei tas budas pades:) Nes turiu pazystama moteri,kurios vyras alkoholikas ir zinot jos beda,kaip vyras uzgeria.....viskas,viskas skyrybos,kaip negeria ,,ideali'' seima,cia ir gi savotiska priklausomybe,o labiausiai gailo vaiko jis nervuotas tampa kaip tevas geria,slapinasi i lova naktimis



Tai ir yra tas atvejis,kai žmona suserga priklausomybe. Reikia kreiptis į psichoterapeutą ( ne į psichologą). Bet pirmiausia ji pati turi norėti atsikratyti tos priklausomybės. Jei norėsit tik jūs, nieko nebus. Gydymas ilgas.

Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 27, 17:57)
jos apie save kaip tik galvoja, kur ta buteliuka paimti, nafik tie vaikai ir nevalge geri.
o gyvenancioms su alkoholikais nepavydziu. niekada nesupratau ir nesuprasiu kam gyventi su tokiu/tokia.


Mano mama nebuvo asociali, atvirksciai, issilavinusi ir grazi moteris (aisku, taip nebaige, bet iki savartyno nenusirito). Uzgerinedavo- periodais. Na, ir visa, kas su tuo koja i koja eina.
Tiesiog norejau parasyti alkoholiku antroms pusems- pasiimkit vaikus ir BEKIT, pagailekit savo vaiku, nes gyvenimas su alkoholiku juos gali suzaloti nepataisomai.

Ir dar- alkoholikui seima yra nasta, nes reikia pastoviai meluoti, issisukineti, teisintis. Ir be abejo, jie visada teisus.
Tai ir suteikit jiems ta malonuma, tegu gyvena absoliucioje laisveje.
Atsakyti
QUOTE(rutuliukas j @ 2008 06 27, 20:14)
Mano mama nebuvo asociali, atvirksciai, issilavinusi ir grazi moteris (aisku, taip nebaige, bet iki savartyno nenusirito). Uzgerinedavo- periodais. Na, ir visa, kas su tuo koja i koja eina.
Tiesiog norejau parasyti alkoholiku antroms pusems- pasiimkit vaikus ir BEKIT, pagailekit savo vaiku, nes gyvenimas su alkoholiku juos gali suzaloti nepataisomai.
Ir dar- alkoholikui seima yra nasta, nes reikia pastoviai meluoti, issisukineti, teisintis. Ir be abejo, jie visada teisus.
Tai ir suteikit jiems ta malonuma, tegu gyvena absoliucioje laisveje.

ar rupi kam nors tas suzalojimas? tikrai niekam.
Atsakyti
QUOTE(rutuliukas j @ 2008 06 27, 21:14)
Mano mama nebuvo asociali, atvirksciai, issilavinusi ir grazi moteris (aisku, taip nebaige, bet iki savartyno nenusirito). Uzgerinedavo- periodais. Na, ir visa, kas su tuo koja i koja eina.
Tiesiog norejau parasyti alkoholiku antroms pusems- pasiimkit vaikus ir BEKIT, pagailekit savo vaiku, nes gyvenimas su alkoholiku juos gali suzaloti nepataisomai.

Ir dar- alkoholikui seima yra nasta, nes reikia pastoviai meluoti, issisukineti, teisintis. Ir be abejo, jie visada teisus.
Tai ir suteikit jiems ta malonuma, tegu gyvena absoliucioje laisveje.

Alkoholikas jei turetu dasos pats seima paliktu, bet ji jam reikalinga, o kas ji apskalbs, kur jam nusipraust, kur galva girtam paguldyt, kur pavalgyt, kai kompanijoj pinigai pasibaige.
Atsakyti
Gal kas nors perskaitys temos pavadinimą - "Mano žmogus geria". Jei "Jūsų žmogus" negeria, tai gal susikiškit savo pamokymus...
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2008 06 27, 15:11)
Taip, nes alkoholikų žmonos dažniausiai irgi serga kartu. Jos tiesiog nesugeba gyventi kitaip. Jos gyvena alkoholiko vyro ritmu: nuo užgėrimo iki užgėrimo, nuo sumušimo iki sumušimo, nuo vieno baltosios karštinės priepuolio iki kito, pasiteisndamos, kad kaip jis be manęs.
Ir jei kuri nors visgi išsiskiria su alkoholiku vyru, dažnai vėl susiranda alkoholiką. Nes joms priimtinas tik toks gyvenimo būdas. Beje, joms padėti galima.

Esu pastebėjusi vieną labai visoms čia rašančioms moterims būdingą bruožą : visos mėgsta skųstis, gailėtis kitų, dalintis patirtimi, kolioti vyrus, bet nei viena niekur nėra suabejojusi, kad vyro gėrimo priežastimi gali būti ji pati. Patogiausia, žinoma, kai priežastis aiški - alkoholis. Tarsi kitaip ir būti negalėtų. Tačiau truputį pamąsčius neramina mintys - alkoholis prieinamas visiems vienodai, vartojamas jis didesnėje pasaulio dalyje, tačiau vieniems iškyla problemos, o kitiems neiškyla. Kodėl iš daugybės žmonių būtent mano vyrui taip nutiko? Juk vyras - tai mylimas žmogus, vaikų tėvas, kažkada jis buvo pasirinktas kaip geriausias vyriškos giminės atstovas, tuo tarpu jų atžvilgiu vartojami epitetai perša mintį, kad jie yra didžiausi priešai, kankintojai, bevaliai ir t.t. Kodėl visų geriančių vyrų žmonos taip panašiai elgiasi ir mąsto? Ne, jokiu būdu nemėginu pasakyti, kad būtent taip ir yra, tiesiog, gal būt, vertėtų pasvarstyti galimybę, kad taip gali būti...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 28, 09:46)
Gal kas nors perskaitys temos pavadinimą - "Mano žmogus geria". Jei "Jūsų žmogus" negeria, tai gal susikiškit savo pamokymus...


tu gal nusiramink ir eik isgerk..ok? nedares cia tvarkos ..jau biski per daug..
Atsakyti
QUOTE(Medėja @ 2008 06 28, 10:50)
Esu pastebėjusi vieną labai visoms čia rašančioms moterims būdingą bruožą : visos mėgsta skųstis, gailėtis kitų, dalintis patirtimi, kolioti vyrus, bet nei viena niekur nėra suabejojusi, kad vyro gėrimo priežastimi gali būti ji pati.  Patogiausia, žinoma, kai priežastis aiški - alkoholis.  Tarsi kitaip ir būti negalėtų.  Tačiau truputį pamąsčius neramina mintys - alkoholis prieinamas visiems vienodai, vartojamas jis didesnėje pasaulio dalyje, tačiau vieniems iškyla problemos, o kitiems neiškyla.  Kodėl iš daugybės žmonių būtent mano vyrui taip nutiko?  Juk vyras - tai mylimas žmogus, vaikų tėvas, kažkada jis buvo pasirinktas kaip geriausias vyriškos giminės atstovas, tuo tarpu jų atžvilgiu vartojami epitetai perša mintį, kad jie yra didžiausi priešai, kankintojai, bevaliai ir t.t.  Kodėl visų geriančių vyrų žmonos taip panašiai elgiasi ir mąsto?  Ne, jokiu būdu nemėginu pasakyti, kad būtent taip ir yra, tiesiog, gal būt, vertėtų pasvarstyti galimybę, kad taip gali būti...

taip deja tu teisi mes kaltos, kad jie geria,mat nepaguodžiam kai jiems blogai nepasakom kad myliu ir bla bla...bet stop palauk brangioji, veiksmas visada turi atoveiksmi g.gif Vyrai pasiguodžia geriantys, nes neva darbe blogai ir siaip gyvenimas suknistas, bet nieks deja nepklausia ar man žmonai taip nėra, deja ir aš tą patį galiu pasakyti, manęs nepaguodė, neapkabino, slegia dperesija bet....aš negeriu, ir net nesiruošiu, nes jaučiu atsakomybė pirmiausia už vaiką, o antrą kai man kas nors slegia užsiimu mėgstama veikla, ir tikrai niekam nesukeliu nepatogumų ir problemų, kaip tai daro mūsų girtaujantys vyrai blink.gif
Tai tu man pasakyk mieloji kai vyras savaitę geria, ar aš turiu jam sriptizą šokti, ir garuojančius pietus ruošti? Aišku pirmiausia visada bandai padėti žmogui, bet kai gėrimas tampa natūraliu veiksmu, kai vos kas nors diedui nenusiseka tai jau atsiprašau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Medėja @ 2008 06 28, 11:50)
Esu pastebėjusi vieną labai visoms čia rašančioms moterims būdingą bruožą : visos mėgsta skųstis, gailėtis kitų, dalintis patirtimi, kolioti vyrus, bet nei viena niekur nėra suabejojusi, kad vyro gėrimo priežastimi gali būti ji pati.  Patogiausia, žinoma, kai priežastis aiški - alkoholis.  Tarsi kitaip ir būti negalėtų.  Tačiau truputį pamąsčius neramina mintys - alkoholis prieinamas visiems vienodai, vartojamas jis didesnėje pasaulio dalyje, tačiau vieniems iškyla problemos, o kitiems neiškyla.  Kodėl iš daugybės žmonių būtent mano vyrui taip nutiko?  Juk vyras - tai mylimas žmogus, vaikų tėvas, kažkada jis buvo pasirinktas kaip geriausias vyriškos giminės atstovas, tuo tarpu jų atžvilgiu vartojami epitetai perša mintį, kad jie yra didžiausi priešai, kankintojai, bevaliai ir t.t.  Kodėl visų geriančių vyrų žmonos taip panašiai elgiasi ir mąsto?  Ne, jokiu būdu nemėginu pasakyti, kad būtent taip ir yra, tiesiog, gal būt, vertėtų pasvarstyti galimybę, kad taip gali būti...




O jei jau draugaudama su vaikinu mergina zino kad jis megejas alkoholio.....jie draugauja,nors tevai priestarauja merginos.....jiems bedraugaujant mergina tampa nescia (netyciukas,gal tyciukas).....Vestuves pirma diena vyras atsilaiko,antra diena prisisluoja iki nugriuvimo,na istorijos tesinys aiskus? Vyras tampa alkoholiku gastroles vyksta savaitemis su nuotykiais vaikas viska mato....Tai cia zmona kalta kad vyras tapo alkoholiku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Busimasis Tevelis: 28 birželio 2008 - 10:16
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 28, 11:14)
Tai cia zmona kalta kad vyras tapo alkoholiku?



Žmonės dažniausiai linkę apkaltint ką nors kitą - "aplinka kalta". Ir nei vienas alkoholikas nepasakys, kad pats kaltas. Vos ne pražiodė ir į gerklę supylė. Ir dar nuolat.

Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2008 06 28, 12:34)
Žmonės dažniausiai linkę apkaltint ką nors kitą - "aplinka kalta". Ir nei vienas alkoholikas nepasakys, kad pats kaltas. Vos ne pražiodė ir į gerklę supylė. Ir dar nuolat.



Galima tokia moteri apkaltinti,tik tuo,kad jau uz megejo buteliuko istekejo,pati kalta,bet gaila man jos nes galima sakyti artimas zmogus,o kokias pasakas grazias jos vyras-alkoholikas moka sekti
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2008 06 28, 11:09)
taip deja tu teisi mes kaltos, kad jie geria,mat nepaguodžiam kai jiems blogai nepasakom kad myliu ir bla bla...bet stop palauk brangioji, veiksmas visada turi atoveiksmi g.gif Vyrai pasiguodžia geriantys, nes neva darbe blogai ir siaip gyvenimas suknistas, bet nieks deja nepklausia ar man žmonai taip nėra, deja ir aš tą patį galiu pasakyti, manęs nepaguodė, neapkabino, slegia dperesija bet....aš negeriu, ir net nesiruošiu, nes jaučiu atsakomybė pirmiausia už vaiką, o antrą kai man kas nors slegia užsiimu mėgstama veikla, ir tikrai niekam nesukeliu nepatogumų ir problemų, kaip tai daro mūsų girtaujantys vyrai blink.gif
Tai tu man pasakyk mieloji kai vyras savaitę geria, ar aš turiu jam sriptizą šokti, ir garuojančius pietus ruošti? Aišku pirmiausia visada bandai padėti žmogui, bet kai gėrimas tampa natūraliu veiksmu, kai  vos kas nors diedui nenusiseka tai jau atsiprašau... schmoll.gif

Jeigu mes temoje mėginame rasti kažkokios pagalbos ar išeičių iš susidariusių situacijų, o ne tik išlieti tulžį ir viena kitą užjausti, gal pirmiausia pamėginkime atsisakyti kategoriškumų. Aš niekada niekur nerašiau, kad mes esame kaltos arba besaikis alkoholinių gėrimų vartojimas yra gerai ir kad reikėtų pateisinti pernelyg daug išgeriančius žmones arba jų elgesį apsvaigus. Lygiai taip pat savo sugebėjimo negerti niekad nesu iškėlusi kaip privalumo prieš vyro girtavimą. Pats mąstymas, kad gerai yra taip, kaip darau aš, o darymas taip, kaip man nepatinka yra blogai - pati pirma priežastis, kuri atima net mažiausią galimybę ką nors keisti. Nors, žinoma, - tai geriausias būdas pateisinti save. „Pažiūrėkite kokia aš gera nes visiškai neturiu žalingo įpročio vartoti alkoholį. O mano vyras tokį įprotį turi ir jo negali atsisakyti – reiškia jis yra blogas ir visos bėdos šeimoje kyla tik todėl, kad jis geria“ – tokia yra daugumos komentarų esmė šioje temoje. Jeigu išsamiai patyrinėti rašančiųjų asmenybes, manau rastume tikrai nemažai priklausomybių arba įpročių... Tačiau kadangi alkoholis yra socialiai nepriimtinas svaiginimosi būdas, visuomenė visada jį pasmerks ir bus jūsų pusėje. Reiškia, jūs ir visi aplinkiniai yra geri nes alkoholio nevartoja, o alkoholį vartojantis jūsų vyras visada bus blogas. O kas lieka žmogui, prieš kurį nusiteikę visi, net patys mylimiausi žmonės? Bet koks varymas į kampą visada yra pati blogiausia priemonė kokia tik gali būti. Ar jūs visada tikite, kad pašalinus alkoholinius gėrimus jūsų šeimoje įsivyrautų idilė? Žodžiai „aišku, pirmiausiai visada bandai padėti žmogui“ reiškia priekaištavimus ir kaltinimus dėl gėrimo bei raginimo negerti? Jūsų žodžiais veiksmas visada turi atoveiksmį – štai ir rezultatas : „...gėrimas tampa natūraliu veiksmu...“
Atsakyti