Įkraunama...
Įkraunama...

Mano žmogus geria, Artimas žmogus - alkoholikas2

QUOTE(carablanca @ 2013 01 08, 11:16)
Gal pabandyk susirasti kokį darbelį, daugiau bendrauk su draugėm, dalyvauk studentiškoj veikloj - įgysi daugiau pasitikėjimo savimi ir ir gal vaikinas susimąstys... Nes tokiom sąlygom, kaip dabar jis tikrai nepasikeis. Mano nuomone, jam reikia sukrėtimo, supurtymo, o ne vitaminų ir ne kantriai laukiančios ir neturinčios kur eit draugės.

As sitoj vietoj sutinku. Pasikeitusios aplinkybes gali daug ka pakeisti is pagrindo.
Atsakyti
QUOTE(neatspesi @ 2013 01 05, 20:00)

Maniskis svajoja apie ateiti, tikisi man pabaigus mokslus isvykti i uzsieni (ten gera pasiulyma turi, gera alga, salygos), bet dabar nevazuoja, nes pavydi mane viena palikt...be to jis turejo karcios padeties su merginomis, todel yra atsargus, vos pajutes pavoju ar nestabiluma ginasi, tampa arsesnis...o dar draugai, bendradarbiai ir kt. nesubrendeliai su savo pastebejimasi, kad panos tokios anokios, ta ana daro...


Supranti, tokių metų kaip jis apie ateitį ne mąstyti reikia, o ją jau kurti realiai reikėtų. Gi suaugęs vyras jis. O geriantis ir pavyduolis labai geras derinys ateičiai, bus kuo pateisinti gėrimą. Geriu nes -tave matė kažkas su kažkuo, geriu nes per trumpas tavo sijonas, geriu nes iš darbo grįžai 5 min. vėliau, tai susinervinau, tu jau su kitu..., geriu nes.... tu būsi kalta , kad jis geria.
Protingas vyras kaip tik dabar važiuotų ir dirbtų tai ateičiai, nes nėra dar šeimos , nėra ir vaikų, pats palankiausias metas, bet ne geriau jis sėdės ir saugos savo studentę, nes nesubrendėliai pievas kalba, bet nesubrendėlis jų tų pievų ir klauso.
Atsakyti
Mano vyras alaus buteliuka kasdiena isgeria po darbo gryzes,o uzbaliavoje su draugais i metus karta,bet jau kaip turi buti ant keliu dienu g.gif
Atsakyti
Noriu sulaukti nuomonių iš šalies.Turiu draugą,kurio zalingas iprotis-gerimas savaitgaliais,bet toks,kad be saiko,jam sunku sustoti.Ir pachmielas jam butinas,gali atsikelti 6 ryto ir isgerti 3 alaus.Baisu ir jis pats supranta,kad tai negerai,bet nedaro isvadu...neturi ryzto,o gal noro...Žmogus uzima aukstas pareigas,buna dazni susitikimai,juose aisku ir taureles pakilnoja,o jis nemoka atsakyti...ar cia jau alkoholizmas?ka manote?
Atsakyti
As manau kad ilgai jis aukstose pareigose neisilaikys, nes tokiu tempu geriant ir suvokimas i aplinka su laiku keisis, ir susikaupimas darbe, ir daznesnis progu isgerti ieskojimas... o kai galiausiia reikalai vieni ar kiti ims "klibeti"- va tada puls i svaigalus stacia galva. smegenis alkoholis vercia visai kitaip dirbti, net ir tuo momentu kai yra blaivus tarpas nuo gerimo iki gerimo, nes tai narkotinkas.
Atsakyti
QUOTE(*Avietėlė* @ 2013 02 26, 09:39)
Noriu sulaukti nuomonių iš šalies.Turiu draugą,kurio zalingas iprotis-gerimas savaitgaliais,bet toks,kad be saiko,jam sunku sustoti.Ir pachmielas jam butinas,gali atsikelti 6 ryto ir isgerti 3 alaus.Baisu ir jis pats supranta,kad tai negerai,bet nedaro isvadu...neturi ryzto,o gal noro...Žmogus uzima aukstas pareigas,buna dazni susitikimai,juose aisku ir taureles pakilnoja,o jis nemoka atsakyti...ar cia jau alkoholizmas?ka manote?


Na ir nx tau toks draugas?
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif

jei visos zinotu, kodel gyvena su TOKIAIS, galbut senai negyventu....pacios turi problemu, todel ant tokiu ir kimba.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 03 11, 09:31)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jei visos zinotu, kodel gyvena su TOKIAIS, galbut senai negyventu....pacios turi problemu, todel ant tokiu ir kimba.



su vyru ar draugu gali išsiskirti. O kaip išsiskirti su artimais kraujo giminėm? Pačiu artimiausiu ratu? Jie alkoholikai, nėra degradavę, darbus turi, bet man nepatinka, kad jie pas mane atvažiavę geria tiek, kad paskui baltoji karštinė prasideda, isterijos, ašaros. Visą arsenalą atsiveža patys. Ji išgeria du butelius raudono vyno per vakarą, jam ir puslitrio degtinės užtenka, kad lūžtų. O visą dieną nuo ryto abu pliumpina alų.
Esu užvedus kalbą apie alkoholizmą, tai jie nelaiko savęs alkoholikais, o man jau bloga nuo jų gėrimo. Mano sodyba tampa jiems savaitgalinių pjankių vieta. Aš mielai priimu artimiausius žmones, bet nebegaliu kęsti tokio alkoholizmo. Saiko neturi, nemoka prie vakarienės išgerti vyno ir tuo apsiriboti, reikia gerti iki sąmonės netekimo. Ji išgėrusi tampa agresyvi ir jei patraukiu jos butelį, tai šaukia, kad nemokyčiau jos gyventi. Per giminės susibūrimą kažkas nufilmavo jos baltosios karštinės priepuolį, kai ji draskėsi isterijoje ir keli vyrai negalėjo jos nuraminti, ji visa tai pamatė blaivi, bet ir toliau geria tokiais pat kiekiais.
Su vyru pakalbam, kad nežinom, kaip išsivaduot iš tos situacijos. Pasakymas, kad gal nereikia alkoholio, visai neveikia ir lieka nesuprastas. Mes nepajėgiam uždrausti pas mus atvažiuoti, visgi tai vos ne vieninteliai artimi žmonės, bijom susipykt visam likusiam gyvenimui. Nematom išeities, jaučiamės akligatvyje, įkaitai savo pačių namuose.
Atsakyti
Mano akim žiūrint variantai čia jums du: arba atsisakot priimt ir susipykstat, arba kenčiat toliau.
Atsakyti
nereikia atsisakyti priimti.
Atsisakykite priimti alkoholį. Pasakykite, kad jums jie labai brangūs ir svarbūs, ir visada laukiami, bet tik be alkoholio. Norite pabūti ir pabendrauti su jais, o ne su apspangusiomis nuo alkoholio būtybėmis.

Jei nesutiks - ką gi, nedaug prarasite...
Atsakyti
Tai jie gi nesupranta kaip galima apsieiti be "etilo trocilo"... Ka tu alchashikui paaiskinsi kad i svecius atejus galima arbatos atsigert... O vos paemus jau pe velu kazka sakyt.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 07 16, 14:32)
su vyru ar draugu gali išsiskirti. O kaip išsiskirti su artimais kraujo giminėm? Pačiu artimiausiu ratu? Jie alkoholikai, nėra degradavę, darbus turi, bet man nepatinka, kad jie pas mane atvažiavę geria tiek, kad paskui baltoji karštinė prasideda, isterijos, ašaros. Visą arsenalą atsiveža patys. Ji išgeria du butelius raudono vyno per vakarą, jam ir puslitrio degtinės užtenka, kad lūžtų. O visą dieną nuo ryto abu pliumpina alų.
Esu užvedus kalbą apie alkoholizmą, tai jie nelaiko savęs alkoholikais, o man jau bloga nuo jų gėrimo. Mano sodyba tampa jiems savaitgalinių pjankių vieta. Aš mielai priimu artimiausius žmones, bet nebegaliu kęsti tokio alkoholizmo. Saiko neturi, nemoka prie vakarienės išgerti vyno ir tuo apsiriboti, reikia gerti iki sąmonės netekimo. Ji išgėrusi tampa agresyvi ir jei patraukiu jos butelį, tai šaukia, kad nemokyčiau jos gyventi. Per giminės susibūrimą kažkas nufilmavo jos baltosios karštinės priepuolį, kai ji draskėsi isterijoje ir keli vyrai negalėjo jos nuraminti, ji visa tai pamatė blaivi, bet  ir toliau geria tokiais pat kiekiais.
Su vyru pakalbam, kad nežinom, kaip išsivaduot iš tos situacijos. Pasakymas, kad gal nereikia alkoholio, visai neveikia ir lieka nesuprastas. Mes nepajėgiam uždrausti pas mus atvažiuoti, visgi tai vos ne vieninteliai artimi žmonės, bijom susipykt visam likusiam gyvenimui. Nematom išeities, jaučiamės akligatvyje, įkaitai savo pačių namuose.


kokia panaši, tik veidrodinė (atvirkštinė) situacija...
Mes su vyru irgi vasarą važinėjam pas gimines sodybon padėti darbuose. Ir kiekvieno savaitgalio laukiam su siaubu - ir vėl reiks gerti
verysad.gif
Patys neturim nei jėgų, nei noro tam, bet - na kaip važiuoti be butelių - bijom būt nesuprasti. Ir maukiam alų, vyną - kartais net nuo vidurdienio - o kur dingti ????

Irgi nerandam išeities. Pasakyti nedrįstam - visgi jie šeimininkai, nepatiks, susipyksim, o taip norisi gamtoje pabūt, darže pasikapstyt... Jie gal dar ir ne alkoholikai, bet išgerinėja tai kasdien...
Atsakyti