Įkraunama...
Įkraunama...

Mano žmogus geria, Artimas žmogus - alkoholikas2

Tik negailėkit alkoholiko. schmoll.gif PASAKĖT,tai ir skirkitės.O kai pasikeis,vėl apsivesite...Jei nesikeičia,ten jam ir kelias... blush2.gif Kai reikia rinktis šeimą ar buteliuką,tada viskas atsiskleidžia...Tik atsargiai,nenumarinkite be "pachmieliuko",o tai sąžinė užgrauš.Tegu "nusmailina" ir stop. biggrin.gif Čia mano patirtis,kiti gal kitaip sustoja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 04 11, 20:59)
.O kai pasikeis,vėl apsivesite...Jei nesikeičia,ten jam ir kelias... blush2.gif Kai reikia rinktis šeimą ar buteliuką,tada viskas atsiskleidžia...

Gerai pasakyta. Gaila kad ne visada esamos aplinkybės leidžia daryti tokį staigų posūkį gyvenime verysad.gif
Va, maniškis gryžo namo po pusė savaitės dingimo be žinios, visas prasmirdęs, girtas. Ką tu jam tokiam atėjusiam sakysi- nieko. Vaikai išsiilgę, džiaugiasi "tėti tėti", tas irgi laimingas po tiek laiko vaikus pamatęs... Nekyla man liežuvis kąnors sakyti. Pratyliu. O pati kalta dėl to kad nieko nesakau. Kelias dienas praktiškai nešneku, kažkaip neišeina. Rėkt nemoku, atrodo kąnors pasakysiu- įsižeis, vėl gert pradės. Čia ne taip paprasta imt ir pasakyt. Po to jam kažkaip savaime gaunasi viską sudėt į vėžias ir riedėt kasdieniu ritmu- visi atrodo laimingi, planuojam gyvenimą toliau, kol... vieną dieną vėl dingsta, ir vėl gržta po kelių dienų dvokiantis alkoholiu. Ir taip pasaka be galo.
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2011 04 12, 12:22)
Gerai pasakyta. Gaila kad ne visada esamos aplinkybės leidžia daryti tokį staigų posūkį gyvenime  verysad.gif 
Va, maniškis gryžo namo po pusė savaitės dingimo be žinios, visas prasmirdęs, girtas. Ką tu jam tokiam atėjusiam sakysi- nieko. Vaikai išsiilgę, džiaugiasi "tėti tėti", tas irgi laimingas po tiek laiko vaikus pamatęs... Nekyla man liežuvis kąnors sakyti. Pratyliu. O pati kalta dėl to kad nieko nesakau. Kelias dienas praktiškai nešneku, kažkaip neišeina. Rėkt nemoku, atrodo kąnors pasakysiu- įsižeis, vėl gert pradės. Čia ne taip paprasta imt ir pasakyt. Po to jam kažkaip savaime gaunasi viską sudėt į vėžias ir riedėt kasdieniu ritmu- visi atrodo laimingi, planuojam gyvenimą toliau, kol... vieną dieną vėl dingsta, ir vėl gržta po kelių dienų dvokiantis alkoholiu. Ir taip pasaka be galo.

jums turbut patinka toks kankinimosi budas.... doh.gif pagalvokit apie vaikus ka jie mato ir ka jie jaucia matydami toki teti....paklauskite ju nuomuones....
Atsakyti
Na,yra moterų-kankinių,kurioms tai patinka.. doh.gif Matot,jis geria,aš kenčiu,nes vaikai ir t.t.Neapgaudinėkim savęs ax.gif Rašau tai,nes patyriau.Alkašui gailestis-peilis.Pražus ir tiek verysad.gif O ką tada kaltinsime...tik ne save schmoll.gif
Atsakyti
vienoj temoj jau idejau nuoroda i filmuka apie alkoholio zala.pasikartosiu ir idesiu vel .jei administratoriai nutars kad spaminu ar kaip tai vadinasi trinkit, bauskit bet , jauciu pareiga pasidalinti sia nuoroda.filmuko trukme 36min , kalba rusu.manau daugelis supranta sia kalba.paziurekit butinai ir kitiem parodykit.gal kam pades.

http://www.youtube.c...h?v=EZ1sC4aUurM
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomas1979: 04 vasario 2012 - 11:57
sveiki, ar dar bendrauja sioj temoje kasnors?
Papildyta:
man labai norisi su kuo nors pasneketi...tokia vienisa jqauciuos be proto, stoga rauna, nezinau ka daryt
Atsakyti
Rašyk, kasnors vistiek atsilieps wink.gif
Atsakyti
rašykit, manau seka ne viena šią temą, tik kad tylu čia labai... Nemanau, kad visis susitvarkė wink.gif
Atsakyti
tai va...su vaikinu jau 4 metus kartu gyvename, pradzioj pas jo tevus, dabar bute...as dabar studijuoju, jis dirba, kartu nuomuojames buta...jis uzdirba apie 2000, as gaunu soc stipendija vos 400 Lt, tik deja, dalis jo pinigu gerimams iseina arba girtas pameta, baudu prisidaro ir t.t., Bet pries tai, kai dirbau dar, tai butent as mokejau uz buta, maista, rubus...nes jis buvo ligonineje (avarija per gerimus), tada mokesi is naujo vaiksciot...kol atsigavo, susirado darba...
Esme kad kai pradejom draugaut buvo angelas, nu tikrai, man geriausias draugas buvo, kartu beveik visa laika praleisdavom, jam nereikejo draugu,man irgi, rupinosi manimi, padejo, kai sunku buvo...bet kaimas yra kaimas, draugai eme siulyti gerti, pas ji valios neipatingai, laisvalaikiu nera kur nueit kaime...visko buvo kol gyvenom pas jo tevus...zinojo kad neturiu kur eit, kad nedingsiu, tai norejo kad ir as buciau salia (nes nedingsiu) ir su draugais pasitrankyt...neistverus issitempiau ji i miesta (kaip minejau buta nuomuojames), kartais isgerdavo, visko budavo, as ir pati umi, uzsidegu greit, ultimatumai, asaros...juolab man stresas del mokslu, sveikata suslubavo, buitis, o jam ir norejosi atsipalaiduot...tik kad imunitetas jo nekoks, valios mazai, jei kiek isgeria - "kablys", o ir nuo 2 buteliu alaus kaip girtas buna...manyciau kazkas su sveikata negerai jam, kad taip greit prisigeria... verysad.gif
esme kad as nemoku nutylet kai geria, nes pergyvenu del jo sveikatos, del ateities...kankina prisiminimai, kokie laimingi anksciau buvom...o jis ir sudetingo charakterio, jei mato kad isterikuoju, tai tada dar daugiau nesamoniu daro, net girtas su masina pradejo vazinet...ir pavydus nesveikai, vaidenas jam vis velniai zino kokie kiti bachurai....zodziu, myliu ji be proto (nors tai ir kvaila, pati zinau, bet vistiek myliu).
Jam 28, man 21...net nezinau...palikt ji...bet juk visada lengviausia viska mest ir iseit...o gal imanoma kovot, padet jam...nes netikiu, kad susiradus kita zmogu buciau laiminga...vien del to, jog anksciau as pazinau MAN IDEALU zmogu...ir nors dabar jis pasikeite, bet prisiminimu neisstumsi, vis lyginsi su juo...
kalbames, bet nepripazista, mano kad gali mesti bet kada...tik kad nori atsipalaiduot...dabar meta rukyti...tai piktas isvis, net su blaivu sunku susikalbet gerimo tema, iskart nervinasi...o susinervines vel uzsimano gert...pasaka be galo...
o jei nieko nesakau, elgiasi lg nieko nebutu buve...issiblaivo, padeda man, tvarkosi ir t.t....geras, bet tik zodis apie gerimus, ka prisidirbo, tai pro duris ir vel pinigai simtais draugams svaistomi...bet juk netylesiu...juolab kad problemu prisidaro, o kenciam abu po to...
ka jus manot, ar imanoma kazkaip susikalbet, kazkaip perprast jo psichika?
Atsakyti
O tai nenusibodo dar tau?Susirask negeriantį,negi šitas vienintelis ir nepakartojamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2013 01 03, 18:35)
O tai nenusibodo dar tau?Susirask negeriantį,negi šitas vienintelis ir nepakartojamas g.gif



tarsi taip imsi ir susirasi...apsidairius aplink normaliu isties nera, jei negeria- per mergas eina, koks mamytes sunelis ar pamises del sporto ir t.t... g.gif
nesutampa mastymas, pomegiai, o maniskis - kai negeria tai jauciuos savimi, lyg nereiketu zodziu...
tik va skausmas sirdy lieka, nepasitikejimas, pyktis....kas neleidzia normaliai gyvent.. verysad.gif
zinau ne viena pavyzdi, kai mergina susirado vaikina, jis negere...susituoke, praejo kiek metu, o dabar kraupu ziuret keip geria....ir yra tokiu, kai gere,o va kazkas susisviete ir nebegeria, siekia visko gvenime...tai zinok dabar ka daryt, kad nebutu blogiau
Atsakyti
Nejaugi per mažai asocialių šeimų, ar nori tokio gyvenimo. Jeigu girtas išdrįsta sėst už vairo, tai ir prieš moterį,manau, ranka pakeltų. Jeigu nori geresnio gyvenimo ieškokis kito arba rimtai pasikalbėk ir tada daryk išvadas smile.gif
Atsakyti