Įkraunama...
Įkraunama...

Arabiški patiekalai

Mano ziniomis tas skystis berods sezamu aliejum vadinas..
Atsakyti
Is tikruju, gaminama is sezamo seklu, vadinasi tahini paste.
Hummus:
1.Nuplauti chickpeas (? vertimas) apie 200g is skarbankes ir nuvarvinti.
2. Sublenderiuoti su druska, pipirais, smulkinta cesnako skiltele ir citrinos sultimis ir trupuciu vandens.
3. 4 valg. saukstus tahini paste sumaisyti su 2 saukstais alyvu aliejaus.
4. Pamazele, per 3-4 kartus sudeti tahini pasta i sumaltas pupeles vis blenderiuojant.
5. Apibarstyti kapotomis petrazolemis ir valgyti su pita.

Man sis patiekalas patinka, paruosti uztrunka max 15 min, daznai pasiimu i darba pietums.

Atsakyti
QUOTE(nerimute @ 2008 07 23, 12:15)
Is tikruju, gaminama is sezamo seklu, vadinasi tahini paste.
Hummus:
1.Nuplauti chickpeas (? vertimas) apie 200g is skarbankes ir nuvarvinti.
2. Sublenderiuoti su druska, pipirais, smulkinta cesnako skiltele ir citrinos sultimis ir trupuciu vandens.
3. 4 valg. saukstus tahini paste sumaisyti su 2 saukstais alyvu aliejaus.
4. Pamazele, per 3-4 kartus sudeti tahini pasta i sumaltas pupeles vis blenderiuojant.
5. Apibarstyti kapotomis petrazolemis ir valgyti su pita.

Man sis patiekalas patinka, paruosti uztrunka max 15 min, daznai pasiimu i darba pietums.

chickpeas- yra balti didieji zirniai smile.gif yra pirkti lietuvoje parduotuvese irgi metalineje dezuteje pirkti ,tik kad su sezamo seklu tahini yra sunku gauti pas msu tikrai leituvoje nera maniskis atsiveza didelia plasmasine bonka kad uztektu , nes dazniausiai as visa ir suvartoju ,nes neatsivalgau hummus jau daug metu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozyte255: 23 liepos 2008 - 18:00
rozyte jei tavo vyras libanietis tai turi moketi gaminti "kibe" idaryta su graikiniais riesutais. ten kazkaip mesa malta sumaisoma su kus kus ir poto dedamas tas idaras su riesutais ir malta mesa.prasau ,parasyk man si receptuka jei gali.
Atsakyti
vienintelis arabiskas patiekalas, kuri valgiau - kuskusas thumbup.gif labai skanu buvo ir visai noreciau pabandyti pati pagamint, bet nelabai isivaizduoju kaip ir ar pavyks tongue.gif Gal kuri zinote, skanu kuskuso recepteli? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gerdute50 @ 2008 07 23, 20:56)
rozyte jei tavo vyras libanietis tai turi moketi gaminti "kibe" idaryta su graikiniais riesutais. ten  kazkaip mesa malta sumaisoma su kus kus  ir  poto dedamas tas idaras su riesutais ir malta mesa.prasau ,parasyk man si receptuka jei gali.

gerai as paklausiu saviskio . nes matai jis dabar isvaziaves i libana kaip tik kita savaite gris, tai as paklausiu kaip ten darosi , nes jis daug ka daro o as dazniausiai nelabai ir einu i virtuve nebent ka padedu, kokias bulves nulupti ar dar ka , nesikisusi kai jis valgyti daro ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozyte255: 27 liepos 2008 - 18:43
Pacio kuskuso (kruopu) gaminimo ar padazo su kuriuo valgomas??
Atsakyti
cia gera tema, patinka man labai arabishkas maistas, bet gamint tai nebandzius nieko turbut. Galetumet mergaites, kurios daznai gaminat tuos patiekalus pasidalinti idomesniais receptukais smile.gif
Ar sunku pacioms pita issikepti? receptuka jeigu galima .... ir bent jau pas mus restoranuose buna toks gerulis cesnakinis padaziukas prie pitos, is ko tas geris darosi?
Atsakyti
QUOTE(rahima @ 2008 07 27, 19:35)
Pacio kuskuso (kruopu) gaminimo ar padazo su kuriuo valgomas??


Kruopu tai maciau parduotuvese pirkti, bet padaziuko visai noreciau receptelio ax.gif as kai valgiau, tai ten su mesyte ir darzovemis buvo, dabar kai prisimenu, tai net seile tysta biggrin.gif
Atsakyti
Na, jei matei kruopui tai tikriausiai zinai, kad jos ant galu verdamos per du kartus, vis idedant sviesto.. O padazas buna triju rusiu, vian ant garu virtos darzoves arba baltas arba raudonas... Tikriausiai valgei raudona, nes jis populiariausias..

As darau ji taip, taciau ingredijentus galite keisti:

1 svogunas
aviena (gali buti vistiena)
2 morkos
1 cukinija
chop tomatoes indelis
saukstas pomidoru pastos
prieskoniai ( as naudoju druska, pipirus ir cinamona )
kai kas megsta cesnaka, taciau man tai nelabai..
indelis cheak peans


EIGA PANASI KAIP IR VISKAS TO KRASTO PATIEKALUOSE.. SVOGUNAS PAKEPINAMAS ALIEJUJE, IDEDAMA MESYTE, PATROSKINAMA SU PRIESKONIAIS IR VISOMIS KITOMIS DARZOVEMIS, UZPILAMA KARSTU VANDENIU, SUPILAME POMIDORU PASTA IR TYRE, TAIP TROSKINAMA PRIKLAUSOMAI NUO MESOS.. AS LABAI MEGSTU NAUDOTIS GREITPUODZIU, NES TIKRAI NETURIU KANTRYBES LAUKTI..

Kaip jau minejau ingridijentus galite keisti (naudoti sparagines, bulves, paprika ar bet kokias kitas darzoves)

Atsakyti
Didelis aciu biggrin.gif butinai pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
nera uz ka!! Skanaus!!
Atsakyti