Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai šunims ir katėms

Pasidalinkim patirtim kur, už kiek ir kokius vitaminus ir maisto papildus perkate savo katėms ir šunims? 4u.gif
Gal galit parekomenduot gerus vitaminus katinui? Jis labai poniškas tu kur miltelių, tablečių pavidele neėda. Gal yra kokių skystų?
Aš tai radau gerų vitaminų šuniui-kailis blizga kaip aliejum apipiltas ir žvali pasidarė.Atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Kas pamato ruoniu vadina tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisa @ 2005 05 19, 13:38)
Pasidalinkim patirtim kur, už kiek ir kokius vitaminus ir maisto papildus perkate savo katėms ir šunims? 4u.gif
Gal galit parekomenduot gerus vitaminus katinui? Jis labai poniškas tu kur miltelių, tablečių pavidele neėda. Gal yra kokių skystų?
Aš tai radau gerų vitaminų šuniui-kailis blizga kaip aliejum apipiltas ir žvali pasidarė.Atrodo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .Kas pamato ruoniu vadina  tongue.gif



Tai papasakok kokie tie vitaminai?
aš savo mažyliui 3 mėn nupirkau "TOP10". Tai jis juos valgo labai gerai, kaip saldainius kokius mirksiukas.gif
Atsakyti
O nuo kokio amžiaus reik pradėt juos duoti?
Atsakyti
Ten yra stiprūs vitaminai, kiek mažam duot aš neatsimenu. Bet mano 45kg. sver tai jai 5 lašiukai ant maisto ir nepadaugint nes alergija gali gautis. Jie vadinasi Trio. Bet ne visur yra pirkt. 20 ml.buteliukas apie 8lt. kainuoja ir kažkur mėnesiui užtenka. Aš šunį jau 8 metai kaip turiu ir tikrai esu išbandžius daug įv. vitaminų ir už visokias kainas ir galiu drąsisi pasakyt kad jie niekuom nesiskiria nuo tų kur kainuoja 30lt. daug kam esu rekomendavus ir visiem patiko. biggrin.gif
Atsakyti
maniskis tai tik UNDEVIT gauna tongue.gif
kailis irgi thumbup.gif
Atsakyti
Jei šuo maitinamas kokybišku pilnaverčiu sausu maistu vitaminų duoti nereikia, nes pasireiškia hipervitaminozės, o tai mano praktikoje pasitaiko dažnai, kai šeimininkai myli taip savo augintinį, kad nebežino ką kišt, parduotuvėje pasako "geri", ir duoda, o po to šuo nueina išplikimais, dėmėm, pūlingom opomis, pasikeičia spalva (vokiečių aviganiams iš juodos į rudą). Jei jau norisi kažką duoti reiktų išsistudijuoti duodamo maisto sudėtį, ir daug maž žinoti ką norėtumėt šunyje gerinti ir kokie ementai tam padeda, ir pasižiūrėti, kad jie nesidubliuotų su tais pačiais esančiais maiste. Aš asmeniškai paduodu priedų skirtų sanariams, kai kalės su didesniu displazijos laipsniu nešioja šuniukus, ar po žiemos, bei tiems pat sanariams, bet šuniukams, kai jiems to reikia. Šiam atvejui labai puikūs ir veiksmingi papildai Galacan, ta pat firma siūlo ir dar vieną rūšį "Chiampion" skirtą kailiui, labai veiksmingi po žiemos parodiniam sezonui, bet kaip minėjau svarbu nepersistenkt.
Atsakyti
Aš tai perku katei urmo bazėj, zoo prekėse, tokie vienetais parduodami širdelės forma, vnt. kaina 0,08Lt. berods. Tai ėda labai smile.gif Tik jaučiu ten jie kaip saldainiai, naudos kažin ar yra kokios...
Atsakyti
To Zay:

veisėja, iš kurios pirkome savąją gražuolę, taip pat labai giria Gelacan thumbup.gif . O va kitame forume daug kas pasisakė labai prieš Gelacan, mat jis kenkiąs kepenims schmoll.gif . Tai kaip ten kažin iš tikrųjų su tuo Gelacan? kur teisybė? g.gif
Atsakyti
Man Galacan (tiksliau chondrocan) pastatė ant kojų 2 šunis, taip pat ęesu mačiusi puikių rezultatų tarp kitų šunų-niekada nieko panašaus negirdėjau ir nepastebėjau, nors vienai kalei Chondrocan periodiškai sudavinėju jau ketvirti metai. Tarp vokiečių aviganių tai labai vartojamas papildas, o jo distributore labai pasitikiu-ji pati neteko labai mylimo šuns dėl sąnarių ligos ir tada pradėjo gabentis šiuos papildus, kad padėtų kitų žmonių augintiniams, jos firma "Biomedika" prekiauja medicinine įrangfa žmonėms+šie papildai.
Atsakyti
to Zay: va toj vietoj jus ir klystate...pvz. joks ilgaplaukis suo be vitaminu netures tokio gero kailiokaip suo, juos ir profesionalu pasara gaunantis .Pritariu, tada jiems nereikia vitaminu kaulams, odai, bet kailiui esanciu vitaminu maiste neuztenka! Pas mane yra amerikieciu kokeriai, naudoju SA 37 vienai, o kitai VITA GROOM...Seriu prof. pasaru ir jokiu kitu vitaminu neduodu.
Atsakyti
Dėl kitų veislių nedrystu ginčytis 4u.gif Sukuosi savo vokiečių aviganių rate, bet ir brokuoti vokiečiai-ilgaplaukiai labai jautrūs vitaminų pertekliui. Apie kokerius nieko neišmanau.
Atsakyti
Amierikieciai yra labai linke i alergijas, tad su tais vitaminais taip pat nereikia persistengti.
Atsakyti